Двоспальне ліжко. Зробіть правильний вибір!

Корисний та приємний відпочинок вночі напряму залежить від наявності в приміщенні комфортного та красивого спального місця. Сучасні виробники пропонують споживачам різноманітні меблеві предмети для облаштування спальні. В багатьох випадках подружжя вирішують купити двоспальне ліжко, щоб мати повноцінне місце для відпочинку та сну. Підібрати оптимальний варіант буває важко, оскільки до продажу заявлено безліч зручних, естетично привабливих меблів.

Розмір має значення!

Спочатку треба приділити увагу розмірам двоспального ліжка, яке заплановано придбати. Користуються попитом декілька різновидів меблів з даної категорії. Стандартні габарити такі: довжина 190 см, 200 см або 210 см; ширина  160 см, 180 см або 200 см.

Якщо є бажання, можна зробити замовлення виготовлення ліжка згідно індивідуальних розмірів. Вибір оптимальної моделі з необхідними габаритами треба робити, орієнтуючись на зріст людини, яка вище в парі. Завдяки цьому, під час сну у користувачів не буде виникати відчуття дискомфорту.
Розмірі ліжка також треба вибирати, спираючись на габарити, особливості приміщення, де воно буде встановлене.
  • У великому заміському будинку немає потреби в економії місця. Завдяки цьому, у покупців дуже часто є можливість купити максимально комфортні меблі великого розміру. В таких випадках питання практичності може відійти на другий план. Оптимальний варіант — прямокутна конструкція (на ніжках чи без них) з широким узголів'ям без додаткових ящиків, ніш.
  • Для спальні в сучасній великій квартирі слід підібрати ліжко з корисними функціональними елементами (висувними коробами, специальными нішами). Це дозволить зберігати багато речей, які використовуються не часто (валізи для подорожей, запасні ковдри, інші предмети). Таким чином, можна звільнити полиці в шафах.
  • Якщо знадобилось придбати двоспальне ліжко для маленького житла, треба ретельно виміряти простір приміщення. Занадто велика модель зробить кімнату тісною, не дасть можливості встановити інші необхідні меблі. Власникам квартири слід спинити вибір на компактному ліжку, в конструкцію якого включені висувні тумби, ящики, вбудовані ніші, короби під зберігання речей.

Яким має бути оптимальний дизайн ліжка?

Вдало підібраний дизайн ліжка допоможе створити ідеальний інтер'єр в приміщенні. Конструкцію, оздоблення спального місця необхідно вибирати у відповідності з власним смаком, стилем, колірним оформленням кімнати.

Власникам житла, яким подобається класика, можна придивитись уважніше до моделі в стилі ретро, ренесанс, рококо. Встановлення такого ліжка дозволить подружжю відчути себе справжніми середньовічними аристократами.

Тим, хто знається на сучасних напрямках в дизайні, є сенс зупинити вибір на ліжках в стилях арт-деко, модерн, хай-тек. Встановлення надсучасної моделі с оригінальним оздобленням дозволить створити в кімнаті неповторну атмосферу, яка буде до вподоби власникам, багато разів визве захоплення, заздрощі у друзів і знайомих.  • 32
  • 13/03/2019


ПоделисьПодпишисьСмотрите также

Новое