Чому змішати три яйця з сиром?

Я набрав на вагу і помітив, що тихо для себе набрало ще 3 кг! Я почав бездоганно згадати своє меню протягом останніх 2 тижнів і прийшов до розчарування висновку. Ми повинні закінчити їжі хлібні сендвічі! Але я люблю їх так багато.

Налаштований, я кинувся, щоб знайти блюдо, щоб замінити мій улюблений сендвіч. І я знайшов його!

Зайдіть, щоб спробувати смачні. млинцій Чудове, що у них немає борошна на всіх і підходять для малогабаритної дієти!

Сирні млинці Склад
  • 3 яйця
  • 3 ст.л. вершкового сиру або сиру мелена в блендері
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • 0,5 ч.л. цукру або стеви
  • щіпка


Підготовка
  1. Відокремити білки з жовтків. Змішайте 3 жовтки з вершковим сиром або сиром, подрібненим в мус в блендері, додайте щіпку солі і цукру.


  2. Стирайте сирову масу до однорідного стану.


  3. Збити кальмари з розпушувачем в піну.


  4. Млинці обов'язково будуть працювати, якщо кальмари збиті в круту піну!


  5. Поєднайте збиті кальмари з сирою і знову перемішайте.


  6. Помістіть млинці на пергаменті, залийте їх свічкою. Ось близько 8 грандіозних.


  7. Помістіть сирні млинці в 180-градусній духовці.


  8. У 20 хвилинах будуть готові маленькі млинці золотого кольору! Будьте обережні, щоб тримати їх в духовці.


  9. Великий замінник хліба! З розтопленим сиром, сирним кремом, маслом, сметаною, вершками, рифом або тертим фруктом - це буде дуже смачно в будь-який час...


  10. Ви можете зробити такий чудовий сендвіч з зубцем. Я хочу, щоб я знав цей рецепт до.




Як легко приготувати ці дивні млинці! Я поекспериментую і додаю рубану зелень до тесту, і я дуже сподобалося результат. Коріандр і базилік добре поєднуються з сиром - можна також додати, аромат чудовий!

про:blank

Тепер я підготую навіть солодкі млинці за цим рецептом, замініть цукор з стевією і покладіть в тісто шматочки сушених фруктів і кокосових стружок ... О, це просто висота задоволення!

Подаруйте друзям статтю з цим корисним рецептом, не сумнівайтеся, що вам сподобається!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное