Для насиченого гіпсового пілфа я промив рису 7 разів, щоб кожен зерно був соковитим.

Коли я хочу щось особливе, я роблю солодощі. Зареєструватися Гіпси Галини. Я промив рису 7 разів лікую рідним до насиченого гіпсового рису з сухофруктами.

Тепер простіше готувати мангал в мультиварці, але, відповідно до того ж принципу, можна приготувати його на плиті. Сьогодні видання. "Сайт" Розкажіть, як урізноманітнити звичайний меню за допомогою Рис і сушені фруктий Гіпсічні в'язниці: «Зварити варто витрачати гроші, розмножувати, додати!»

р.

Солодкий піл Склад
  • 150г родзинки
  • 150г сушений
  • 450г рис
  • 1 ст. цукру
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 150г чорнослив
  • 450 мл води
  • 0,5 ч.л. турмерної (або щіпкою шафрану)
  • мед
  • щіпка


Підготовка
  1. Сухі фрукти миють під проточною водою і злегка висихають. Якщо сухофрукти дуже сухі, то їх слід попередньо замочити в воді протягом 20 хвилин.



  2. Залийте рослинне масло внизу мультиварки. Пити сушені фрукти там і обсмажити протягом 5-7 хвилин, періодично помішуючи.



  3. Замочіть шафран у воді, якщо немає, можна взяти ітурмерію. Миємо рис під проточною водою. I, як правило, приймає басмати рис.



  4. Для сушених фруктів в чаші мультиварці залити рисом. Додати в воду з шафраном або турмерською сіллю, медом і цукром. Залийте цю рідину з піфасом. Повідомляємо, що немає води, вона злегка покриває пілфа. Покрийте чашу мультиварки кришкою і встановіть режим Plov за годину.





  5. Після необхідного часу вимикайте мультикокер. Подивляйтеся добре, а потім закрийте його знову кришкою і дайте настоятися 10 хвилин.



  6. Це, пілфа готовий. Бодибилдерши!





І побачити весь процес приготування цієї солодкої піни, дивитися відео з гіпсової Галини. Завтра я купую сушені абрикоси і родзинки, я буду це смачно!

про:blank

Також я пропоную, як приготувати гарбуз з рисом і сушеними фруктами в духовці всю. Дивовижний осінній ласощі!


Іноді я роблю таку солодку піну і багато іншого. бюджетнийй Покладіть яблука + родзинки + гарбуз в ньому і, якщо є, кальмар, дуже смачно з вершковим маслом.

Ви коли-небудь спробували таке блюдо? Ви гона варити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное