Цей торт навчався мені дружною жінкою з Італії, поділився рецептом з вами.

Цей торт з персиками навчив мене, як приготувати теплу жінку з Італії, поділитися рецептом з вами. Вам не доведеться турбуватися довго, все, що потрібно буде придбати в найближчому магазині!

Горохи, до речі, рецепт необхідно консервувати. Я побачила десятки банок, і не всі їсти. Це більше торта, ніж торт, але італійський друг називає його тортом.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться інструкціями приготування ніжних Італійський торт "Фаворит" з мінімальними інгредієнтами. Як манжети!

Р

Гороховий торт Інгредієнти
  • 100 мл молока
  • 2 яйця
  • 8г ванільний цукор
  • 100г цукру
  • 100мл соняшникова олія
  • 200 г борошна (+3 ст.)
  • 12 г розпушувача
  • 150г персики в сиропі
  • 50г вершкове масло


Підготовка
  1. Збити яйця з 50 грам цукру в пишну піну. Залийте молоко і рослинне масло, перемішайте знову.



  2. Додайте просіяне борошно і розпушувач. Хітти його міксером.



  3. Накрийте форму для випічки пергаментним папером і залийте в форму тіста. Габаритний зображення



  4. Вилити консервовані персики сиропом. Наріжте персики на тонкі скибочки. Помістіть персикові шматочки на тісто по колу.



  5. У окремому контейнері покласти розм'якшене масло, 3 столові ложки борошна, 50 грам цукру і 8 грам ванільного цукру. Покладіть руки в крихту, а потім посипте, що кішка зверху.



  6. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 40 хвилин до готовності. Торт хороший. порошокй Бодибилдерши!





Для отримання більш докладної інформації про рецепт такого торта, див. відео з кулінарного каналу «Крітт Жирте В Касі». Є багато хороших і перевірених рецептів!

про:blank

Редакційна рада Я також раджу ознайомитися з рецептом персикового пирога з маноліною без випічки. Навіть ті, хто зацікавить цей молочний каша буде любити його!



Я зробив цей персик торт вранці. Тексти пісень, а це означає: Це все пройшло сьогодні! Я хочу зробити це. раїзин А гіркий шоколад. Я думаю, що це буде дуже добре!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное