Як захистити повідомлення в Telegram так, щоб ніхто не читає їх

В останні кілька місяців мозку Дурова зіткнулися з безпрецедентним припливом нових користувачів. Хто прийшов до Телеграми через блокування соціальних мереж Роскомнадзором. Інші пошуки актуальних новин без цензури або пропаганди. Так, зараз є час, щоб переконатися, що спілкування в месенджері стало дійсно безпечним і приватним. Ми розповімо, як захистити повідомлення в Telegram, щоб ніхто не читає їх.



У чатах, які Телеграма використовує за замовчуванням, не використовується кінцеве шифрування. Що означає? Скоро, служба має доступ не тільки до метаданих, але і до всього тексту Вашого листування.



На даний момент про гарантії Телеграми не надається третім особам. Але політика конфіденційності може змінюватися в будь-який час. У той же час енд-енд шифрування в додатку ще є. Це просто використовувати його, вам доведеться заглибитися в налаштуваннях, ніж звичайний.

Як створити чат «секрети» Відкрийте профіль вашого співрозмовника. Знайти кнопку праворуч з трьома точками. У меню, що з'являється, виберіть «Старий чат».

р.

Після цього програма знову вкаже: «Ви хочете почати секретний чат?» Натисніть кнопку "Старт" і перейдіть до вікна для листування. Всі повідомлення в цьому чаті зашифровані, не залишають слідів на серверах і видаляються таймером.

Щоб зробити свій обліковий запис більш безпечною, слідуйте інструкції нижче. Щоб зробити це, перейдіть в меню і виберіть «Налаштування» внизу. Легко впізнавати його шестерним значком.



Перш за все, переконайтеся, що ваше листування не читає, якщо ви залишаєте свій розблокований телефон, не втрачений. Для цього відкрийте розділ «Приватизація».



Потім виберіть "Код пароля" і натисніть кнопку "Увімкнути пароль". Програма попросить вас ввести чотири цифри, які ви будете використовувати для розблокування. Приходьте до пам'ятного коду, вкажіть його і підтвердіть його.



У тому ж розділі «Приватизація» перейти до підрозділу «Телефон». У полі «Хто переглядає номер телефону» виберіть «Небо.» У полі «Ви можете знайти мене за номером» виберіть «Мої контакти».



Перейти до розділу «Останні дії». У полі "Чому бачить мій останній час входу і статус в мережі" позначте пункт "Нодос". «Хто бачить фотографії та відео в моєму профілі» – кладуть «Мої контакти».

Чи можна контролювати особу за допомогою мікрофона та камери смартфона? Експерти кажуть, що це можливо. І це не тільки нападники, але і нешкідливі, на перший погляд, рекламодавці. Більше і більше людей, які хочуть зберігати свої дані приватними. Для них ми розповімо, як ідентифікувати та відключати дроти на телефоні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное