Хтось любить Новий рік, але для мене це справжня тверда праця.

«Я не люблю Новий рік так багато, що я не розумію, якщо це свято не було взагалі», - розповідає Каріна. Її історія почалася як дитина, і коли вона одружилася, вона тільки стала гірше. Як ви не любите одну з найяскравіших сімейних свят року, читайте далі в статті.



Я не люблю Новий рік, тому я не схожа на новорічну ніч. Це був вірним, коли я був трохи і коли я виріс. Моя мама любила ставити половину обов'язків на мене, що я не можу завжди впоратися. Я пам'ятаю, коли я був 12, вона зробила мене зробити всі різдвяні салати. Вона була тим, хто приготував мене до дорослого. Звісно, я не розуміла завдання.

З тих пір я спробував зробити маму гордістю. Саме тому я виросла так стискаю, і моя кухня завжди блискуча. Я хочу, щоб мати нове значення для мене. На жаль, це ніколи не сталося з матір'ю.



Коли я одружився, чоловік і я почав жити з матір'ю. Я не знаю, що вона була, і я сподіваюся, що тепер всі свята будуть грати з новими квітами. Але речі погіршилися. Новий рік став справжньою для мене.

Справа в тому, що Тамара Іванівна - недбала людина. Вона не доброзичлива, тому коли її мама-в-праві починає варіння, бруд і сміття з'являються буквально скрізь. У нас є кішка Муся вдома. Так її волосся, якось магічно з'являється в кожній страві її матері-завдання.



Вона не зберігає око на кухні в холодильнику, тому я повинен тримати викинути затримку. Так само йде на аптечку, яка з якоїсь причини зберігає ліки, які старше мене.

Я вже спробував поговорити з Тамара Івановною та чоловіком. Моя мати-в-право говорить, що ніхто не зберігає нас тут. Це її квартира і вона нічого не збирається змінити. І чоловік не готовий рухатися, бо у нас немає такої серйозної фінансової подушки, щоб зняти здачу.

Я не знаю, що робити, я просто відчайдушний. Небагато часу до Нового року. Моя мати-в-право хоче прикрасити квартиру, але я завершаю його ще місяць. Минулого року Тамара Іванівна з якоїсь причини змащує всі вікна зі штучним снігом. Я хотів бути красивим до березня. Як це стало?



Ще однією точкою материнського права є гарячі напої. Вона вважає, що без них не можна робити. Я не пишу. А Тамара Іванівна майже змушує мене їсти напій: «Хоай, і для мого здоров’я?» Приїжджайте, чи не буде ніяких грошей наступного року!

Що може бути гірше, ніж п'яна жінка? Я думаю, що це просто хмільна мати-в-право. Коли листя Тамара Іванівна для новорічної перерви я хочу, щоб упакувати всі мої речі і залишити цей будинок назавжди. Я попросив чоловіка відсвяткувати Новий рік Але він категорично проти: «Дар, сімейні свята слід відсвяткувати у колі найближчих. й



Я люблю чоловіка, але іноді я просто не розумію його. Поведінка матері не здавалося йому дивним. Крім того, він любить їсти її приготування з кішки волосся. Скажіть, що він з ним. Як і, так як шлунок ніколи не болить, все дрібно. Це смішно.

Що робить мене ще більш upset, що я не маю одного, щоб поділитися своїм досвідом. Я втратив зв'язок з матір'ю довго, що не дивно. Я ніколи не мав ніяких друзів. Я відчуваю себе самотніми і слабкими в характері. Я не хочу руйнувати стосунки з ким-небудь. А ось що ми робимо?

Карина дійсно повинна почати робити різницю. Вона не хоче бути впевненою, що вона не любить. Проте деякі зусилля повинні бути зроблені для цього. З огляду на проблеми з мамою, ми думаємо, що буде приємно бачити психолога. Ми впевнені, що вона допоможе їй позбутися від дитячих полонин і стати більш визначеною жінкою. І не є далеко і серйозна розмова з матір'ю і чоловіком. Хто знає?

3981.0587

Що робити, якщо ви були Каріна? Поділіться враженнями в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное