Китайська дієта для втрати ваги

Російський композитор, музичний продюсер і автор-перформер Максим Федеєв опублікував відеоповідомлення користувачів Інтернету на своїй сторінці Instagram.

р.



Не так давно Максим Федеєв, який відсвяткував свою 50-річницю, вдалося втратити 64 кілограми, які вражали своїх шанувальників і всю країну. Музикант сказав, що він незабаром поділиться секретом його дієти і попередив всіх, хто хоче схуднути від дій шахрайців.

Маса нетто до втрати ваги перевищує 150 кг (точніше, 152 кг з висотою 180 см). Тому для того, щоб схуднути, художник повністю переглянув свій спосіб життя, перейшов на власну віллу в Балі і фактично почав своє життя.





У 2015 році на повітрі програми «В ніч» Максим обіцяв своїх шанувальників втратити вагу на рік не менше 60 кг, і закрутити, що не поготував, поки він не зберіг своє слово. Займав трохи більше часу, але слово музиканта, нехай сплачує дану силу, зберігайте.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Не тільки в цей день, але майже кожен, хочу подякувати долі, що в житті я в оточенні найкрасивіших істот на землі. Але сьогодні особливо важко сказати найсвіжіші слова для жінок! З вами починається життя, весна і любов. Може кожен з вас коханий, захищений і надихає. Ми зробимо все для Вас! З усім серцем! Хлопці, приєднуйтеся до мене, щоб привітати вас!?

Повідомлення від MAXIM FADEEV (@fadeevmaim) 8 Mar 2018 в 1:12 PST



Бажаєте знайти мрію зацікавлений дієта Максима Федеєвай Її пошук привів їх до шампанів, які затопили мережу з безліччю небезпечних «мираків» рецептів, які сам музикант не мав нічого спільного.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Париж. Місце, яке я є дуже значним для мене і для всієї етикетки MALFA. Якщо хтось визнає його, напишіть в коментарях. Сьогодні це особливий день, коли він стане ще більш важливим. Я хочу, щоб подивитися мій Instagram сьогодні, тому що дуже скоро ви будете мати один довгоочікуваний і обіцяний сюрприз?

Публікація MAXIM FADEEV (@fadeevmaim) 12 Липень 2018 в 11:43 PDT



У зв’язку з цим митець вирішив розкрити таємницю його трансформації. У своєму відео повідомленні Федеєв визнав, що він не міг втратити вагу протягом 26 років, і лікарі не знали, що проблема була.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Правда про мій раціон

Публікація MAXIM FADEEV (@fadeevmaim) 5 жовтня 2018 в 7:16 PDT



Він сказав, що він трохи їсти, і вага не відійшов. Але після величезного періоду часу він все одно вдалося зменшити зайву вагу капелюшки і відчувати здорову і активну.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я розповів, що шоу «Моней або шаме» є шкваром, і для того, щоб зв'язатися з Дядько Вітя, вам потрібна сталь ... нерви? Я слухав всіх, але я пішов. Я не шкодую! 23 липня поверніть увагу на TNT4 і стежте за культурним часом!

Опубліковано MAXIM FADEEV (@fadeevmaim) 19 Липень 2018 в 8:21 PDT



Митець звернув увагу на те, що його раціон ще не було опубліковано в будь-якому місці. Максим зробив це так, щоб ті, хто бажає схуднути, не звертали увагу на провокативні видання різних дієт, за якими він нібито втратив вагу.

Музиканти дізналися, що він прийшов з раціоном з китайським лікарем і пообіцяв розповісти про це докладно, щоб допомогти людям з тими ж проблемами позбутися від своїх комплексів і жити нове життя.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

На щоці мила, в очах любові! ?

Опубліковано MAXIM FADEEV (@fadeevmaim) 2 Жовтень 2018 в 2:55 PDT



Раніше Максим Федевронічно скаржав про мінливість моди. Як тільки я втратив 70 кілограмів, моду за позитивність тіла. Що ви думаєте про це? А де бринк цього тренда на всіх? він писав під фотографією 150kg моделі Tess Holliday.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

2 тижні тому сьогодні мій чохол @cosmopolitanuk вийшов! У деяких з ювілей були дуже добре, перш ніж вийти питання, і деякі з ювілярів. Який спосіб, ??, Я люблю і я планую відзначити всі місяці довго ??? #cosmogirl #ефективністандарти

Повідомлення від T E S (@tessholliday) 12 Sep 2018 в 8:40 PDT



Пон. секрет втрати ваги Максима Федеєва Ми пропонуємо нашим читачам ознайомитися з системою, завдяки яким можна стати власна фігура.

Як зберегти фігуру після пологів? Це питання запитує багато майбутніх мам. Якщо ви один з них, вам буде цікаво дізнатися, як відомі мами багато дітей боротися за гармонію.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное