Рецепт торта кукурудзи з абрикосами

Літо - час плодових пирогів, а найсмачніші з них вважаються абрикосами, що відрізняються крім особливої сонної краси.

р.



"Сайт" Я не хочу витрачати час на приготування такої краси жінки. Тусканський млинець з абрикосами.





Повітря, крихта, помірно солодка, поєднується яскраві відтінки кукурудзяного борошна, аромат апельсинової шкірки і м'яка ніжність соковитих абрикосів.

Простий квітковий торт інгредієнти
  • 100г вершкове масло
  • 130г цукру
  • 2 яйця
  • 3 ст.л. сметани
  • пілінг
  • 150г кукурудзяного борошна
  • 150г пшеничного борошна
  • 1 ч.л. розпушувача


Підготовка
  1. Змішайте розм'якшене масло в чаші з цукром.


  2. Подаруйте міксеру однорідності.
    р.

  3. Додати яйця і знову збити.


  4. Покласти в суміш 3 столові ложки сметани, кукурудзи і пшеничного борошна, апельсинової шкірки і розпушувача. Подаруйте мені міксером.


  5. Поставте готове тісто в форму випічки.
  6. Помістити половинки кістчастих абрикосів зверху.
    р.

  7. Надішліть форму на 40 хвилин в духовку, нагріту до 190 градусів.


  8. Смачний абрикосовий пиріг готовий. Смачного!


Спробуйте здивувати своїх близьких, роблячи сирий торт з виноградом. Так, це з виноградом, який, як виявилося, створює смачний смак композиції. Не можна протистояти такому пирога!

Торт з сливами з пісочного тіста готують, хоча не дуже швидко, але абсолютно легко: підготовлене тісто, перемішують заливку і досить в духовку. Ви не можете зробити гріх!

Приємний колір, сильний аромат і ніжний смак роблять абрикоси вітчизняним інгредієнтом у багатьох десертах, але деякі цінують те, що приховано під м'якоть. Редакція "Сайт" Ви вводите до властивостей безцінних абрикосових ядер.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное