Як випікати рис

Я приніс з відпочинку в Золотих Пісках відмінно рис Болгарія. Підготовлений трохи незвичайний для нас, так як рис за цим рецептом не вариться, але запечена в духовці, а не сама по собі, але в поєднанні з солодким, настійним до золотистої цибулі.

Я посипаю готовий рис свіжо меленим перцем і прикрасить петрушка з гілочками. Тепер моя родина просить цього рису як гарнір! Виявляється, щоб бути дуже смачними, м'ясними, ніжними, чудовими ... і так ви можете продовжити невизначено. Якщо ви не любите сухого рису, цей рецепт для вас.

р.



Рис з цибулею Сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. Болгаріяй Він сказав, що навіть Філіп Кіркоров з'їдає рис, приготований за цим рецептом!





інгредієнти
  • 1,5 ст. рису
  • 3 столи води
  • 1,5 ст. вершкового масла
  • 1,5 ст.л. рослинної олії
  • 1 цибулина
  • сіль, перець, спеції за смаком
  • петрушка


539184



Підготовка
  1. Вимити, очистити і відрізати цибулину дрібно. На сковороді заливають столову ложку соняшникової олії (для того, щоб крем не опікувався), а також кладуть невелику частину масла. Поставте цибулю до світло-золотого кольору.



  2. Вимитий рис додайте до сковороди до цибулі, перемішайте і обсмажте його до прозорого стану 2-3 хвилини.



  3. У вигляді випікання внизу покласти трохи масла, потім залити рис. Залийте воду. Додати сіль, перець за смаком. Ви також можете додати ваші улюблені спеції за смаком. Я зазвичай додайте курку.



  4. Обкладинка форми з кришкою або фольгою. Відправте до перегріву до 180 градусів духовки за 40-45 хвилин або до готовності рису.



  5. Це, Болгарія готовий. Бодибилдерши!





З рису можна приготувати величезну кількість страв, і навіть з цієї красивої крупи можна зробити молоко. Так, так, рисове молоко! Пропонуємо Вам ознайомитися з простим рецептом приготування рисового молока.







Рис за цим рецептом дуже смачний, апетитний. Виготовляється просто, без зайвих клопотів. Я використовую його як гарнір для м'яса або рибальствой

Категории

Смотрите также

Новое и интересное