Як приготувати курячу печінку з сиром

Італійці знають багато про якісну їжу. Наша національна кухня є простою і смачною. Не обмежується піца і паста. Італійська леді нещодавно розповіла мені, Як смачно варити курячу печінку з двома видами сиру. Я буду ділитися цим рецептом з вами.





Краса такої печінки в своїй ніжності і простоті приготування. Час готування всього 15 хвилин. І що цікаво, що ця печінка абсолютно не нудна. Ви можете приготувати його в будь-який час.





Сирні інгредієнти печінки
  • 0,5 кг курячої печінки
  • 150г моцарелла
  • 100г твердий сир
  • 6 помідори вишні
  • беладонна
  • 3 зуба. Кошик
  • сіль, спеції за смаком
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Зріжте печінку і цибулю в середніх шматках. Покиньте її в сковороді з нагрітим маслом і обсмажте до готовності. Додати сіль і спеції.


  2. Покладіть цибулю і печінку в сковороді. Поставте томати там.


  3. Наріжте моцарелла на шматки, киньте її в каструлі.


  4. Подрібніть твердий сир і відріжте часник дрібно.


  5. Посипаємо рівномірно часниковим сиром вмістом тіста.


  6. Запікайте блюдо 15 хвилин при температурі 180 градусів. Подавати тепло на столі.
    179750 р.



За кількістю білка печінку майже не поступається курячому м'яса, а його калорійність 140 ккал відноситься до цього продукту до дієтолога. Це, ідеально підходить для тих, хто хоче втратити трохи зайвої ваги і побудувати м'язи.





Як видно, приготування курчат-вітря до Не біжить, але це корисно. Його єдиний недолік - це підвищена кількість холестерину. Тому краще звернутися до лікаря про щоденне надходження цього продукту.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное