Я вже не варила гусячого варення, варила холод з цитрусовими фруктами.

Вони люблять нас вдома. ажури З апельсином, це так смачний і ароматний! Помаранчевий і лимон надає варення яскравості, свіжого цитрусового смаку і ароматності. І коли ви відкриєте баночку варення взимку, ці кольори і запахи літа буквально вистрибають з баночки апельсинів і агрусу, провокуючи радісні спогади про теплу і сонечко.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки холодний Горіх з цитрусом. Дуже швидко і легко!

р.

Полуничний варення з помаранчевими інгредієнтами
  • 1кг агрусу
  • 1 помаранчевий
  • 1,5 кг цукру
  • 1 лимон


Підготовка
  1. Вимити лимон і апельсин, нарізати навпіл, а потім нарізати смужки. Зняти цитрусові кістки.



  2. Пропустіть лимон і апельсин через болгарку.



  3. Ягода, промиваємо, знімаємо педюклети, а потім пропускаємо ягоди через м'ясорубку.



  4. Залийте каструлю подрібненої агрусу, апельсину, лимону, посипати цукром. Стирайте до повного розчинення цукру.



  5. Нехай варення варення за 4 години. Залийте варення в чистому і сухому баночках і подаємо в стіл. Зберігати таке варення можна досить довго в холодильнику. Також таке варення можна відварити і розкачати в стерилізовані банки на зиму.



  6. Це все, ароматне варення. ажури І готовий лимон. Бон привіт!





І щоб познайомитися з цим чудовим рецептом варення, дивитися відео з кулінарного каналу Олени Семерікова. Її рецепти захвату!

Кілька століть тому, що у дворяків було слуги і помічники, які зробили все навколо будинку і саду, але кожен самооцінка мав варити себе. І не просто варення, але гусячого варення! Я пропоную вам ознайомитися з рецептом королівського варення з агрусу. Трохи солодкий і трохи кислий!



Госу ягідний варення з апельсином і лимоном реальний вітамін-боксй І як смачний і ароматний його не можна описати в словах. Обов'язково потрібно спробувати!

Я люблю покласти на хліб вранці і пити чай. А ще краще забути рано, перед літнім теплом, взяти з собою на дворі або на терасі будинку таке варення, термоси з чайом - сніданок і послухати спів птахів. Це красива.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное