«Павлова» не буде протікати, не буде розпадатися і не буде замочено, ми готуємо кулінарний шедевр

Crunchy поза і м'який всередині десерту «Анна Павлова». Зробимо перший раз. І все завдяки дуже вдалому рецепту від Ольги Shobutinskaya.

Мій улюблений десерт ім. легендарної російської балерини Анна Павлова. У 20-х роках минулого століття Анна прийшла до Австралії та Океанії.

Сьогодні видання. "Сайт" Рекомендації щодо підготовки найделікатніших панчохи з вершками і фруктовою начинкою Анна Павлова. Розтоплення в роті!



Десерт "Анна Павлова" Інгредієнти для meringue
  • 160 г білка (близько 4 яєць)
  • цукор 210г
  • 1 ст.л. крохмаль (червона кукурудза)
  • 1 ч.л. лимонного соку


Вершкові інгредієнти
  • 250г вершки 33%
  • 1,5 ч.л. цукрового піску
  • 200 г полуниці


Інгредієнти для соусу полуниці
  • 120 г полуниці
  • 1 ст. цукру
  • 1 ч.л. лимонного соку


Підготовка
  1. На спині пергаментного паперу малюємо коло олівцем діаметром 20-22 сантиметрів. Поставте пергамент на горщик. р.



  2. Кріплення кальмарів при високій швидкості до утворення пишної піни. Збивна чаша повинна бути сухою і чистою і краще проводити зі скла або металу. Пластикові чаші не можуть бути правими. Додати цукор. Ударні білки з цукром до стійких вершин.





  3. Залийте крохмаль і залийте лимонний сік. Візьміть ще одну хвилину. Маса отримає навіть щільніше. Поставили готову мемоцю на пергаменті, орієнтуючись на складене коло. Сплавання леза знизу вгору, формуємо боки десерту. Ви також можете викласти м'ясо з паскою з насадкою.



  4. Випікайте в попередньо розігрітій до 170 градусів духовки протягом 5 хвилин. Потім знижуйте температуру до 110 градусів і запікайте ще 2 години. Прохолодити десерт в барній духовці. Усередині скоринки буде м'яким.



  5. Ретельно, з лопаткою, перенести торт на блюдо. Натирайте полуницю картопляним штовхом. Додайте цукор і сік лимона. Підігрів до повного охолодження цукру. Наріжте полуницю на скибочки.



  6. Додати цукрову пудру до охолодженого крему. Кріплення з міксером до тих пір, поки крем починає добре тримати форму. Поставте крем на скоринки, випрямляйте його вгору. Прикрасити полуницю зверху, залити полуничним соусом. Перед подачею тримати в холодильнику 10 хвилин.



  7. Це, повітряно-десантний. Анна Павлова торт готовий. Бодибилдерши!





Обов'язково дивитися відео з кухар-канал Ольга Шобутинская, тут процес приготування показаний дуже доступний і простий. Я люблю всі рецепти Ольги та варити їх майже щодня. Ви завжди збираєтесь вперше!

про:blank

Також я пропоную ознайомитися з інструкцією приготування ніжного, хмарного десерту «101 Далматян». Я дуже люблю ласощі цього типу для того, що вам не потрібно мені з тісто тривалий час, вам не потрібно нічого запекти!



Літо - це ідеальний час для десерту Анна Павлова, оскільки він дуже ніжний і смакує морозиво. Цей десерт є низьким вмістом калорій, тому навіть дієти жінки можуть насолоджуватися його. До речі, десерти Можна замінити будь-які інші фрукти або ягоди.

Ви коли-небудь любили цей десерт?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное