Батьки кинули дитину, і дівчина виросла і стала моделлю Vogue

Дівчата з ідеальним обличчям і тілом на чохлах журналів вже подрібнюють всіх. Світ змінюється – звичайні стандарти краси дають можливість унікальності. fancy-модель Вони трансформуються в модну галузь. Сьогодні ми розповімо про дівчину Xueli з неперевершеним зовнішнім виглядом, яка випадково стала моделлю, хоча вона покинути її батькам долі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@ueli_a)



Доля Xueli розробила дуже незвичайний спосіб. вона народилася в Китаї, де вона мала одну-чисельну політику. Вимкніть маленьку дівчину рідкісний генетичний розлад - альбінізмй Люди з альбінізмом виробляють мало меланіну, пігмент, який надає колір волосся, очей і шкіри. Вони дуже чутливі до світла.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@ueli_a)



Він буде дрібним, але У деяких країнах альбінізм вважається сирим.й Китай є одним з них. Тому батьки не хочуть зберігати незвичайну дитину і залишити дитину на порозі дитячого будинку. Дівчина була захищена і названа Xue Li. У китайці Xue означає «сніжка» і Li означає «красивий». У віці від трьох років був прийнятий і перейшов на Нідерланди до любої родини. Нова мати дівчини дуже сподобалося ім'я, і вона сказала, що вона не могла б подумати про це краще.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@ueli_a)



Біологічні батьки не залишили інформації про дівчину, тому вона навіть не знає, коли її день народження. Тим не менш, Xueli не шкодує.Її доля чарівно працювала, а тепер о 16 вона розчарує сторінки журналу Vogue.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@ueli_a)



Щиро дякую Xueli отримав в модельний бізнес від нещасного випадку. Її матір був в контакті з дизайнером з Гонконгу, який побігла кампанію під назвою Perfect Flaws. Після ознайомлення з незвичайною дитиною дизайнер запросив Xueli брати участь у проекті. Дівчинка погодилася, і досвід Він був точкою для неї.й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@ueli_a)



Соон Xueli почав запрошено на різні фотосесії та проекти. Наприклад, модельний агенція Zebedee Talent запросив дівчину приєднатися до своєї кампанії. Суть проекту Приєднуючи людей з обмеженими можливостями в індустрії модий Xueli радує, що її зовнішній вигляд в модних журналах допомагає підвищити обізнаність про альбінізм.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@ueli_a)



Більшість моделей є високими і тонкими, але зараз люди з обмеженими можливостями і нестандартним зовнішнім виглядом все частіше відображаються в медіа. Це великий, він повинен бути, Xueli коментує. Крім того, дівчина підкреслює, що стереотипий Люди з альбінізмом часто знімаються як ангели або привиди, які псети Xueli. Це може посилити переконання, що загроза безпеці дітей з альбінізмом в країнах, таких як Малаві або Танзанія.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@ueli_a)



Яка модель з альбінізмом непросто. Наприклад, дівчина. не можна дивитися на світло довгоМої очі починають боляче. У більшості фотографій вони закриваються. Xueli має лише 8 до 10 відсотків бачення, і вона не може бачити дуже добре. «Щоб я не бачу себе, я фокусую більше на голосах людей і що вони говорять». Згідно з Xueli, вона не піклується про традиційну концепцію краси. Для неї важливий внутрішній світ людини.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@ueli_a)



Xueli користується моделлювальним, зустрічаючи нових людей та практикуючи англійську. Вона хоче зробити це чітким для людей, які албінізм не є сиром, але тільки генетичною рисою. А ще Покажіть світ, який краса відрізняється. Не можна вводити до певного стандарту. Я хочу інших дітей з альбінізмом або будь-яким іншим станом, щоб дізнатися, що вони можуть зробити все і бути будь-яким.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@ueli_a)



Як про тебе? fancy-модель? Ви думаєте, що сучасна мода повинна відходити від традиційних стандартів краси і на користь людей з нестандартним зовнішнім виглядом? Ми любимо коментар!

Фото Ганна Мауль-Фінч.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное