Інструкція для приготування вершкового сиру в домашніх умовах

Щоб уникнути карантину, їсти сніданок. низький калорійний сир з вівсяним тостом. Цей сир коштує дорого в магазинах, тому я зроблю його самостійно. Як приготувати вершковий сир в домашніх умовах, я розповів друг, який працював в ресторані протягом багатьох років.

Такий сир можна зробити злегка випічкою, солодкою або нейтральною за смаком. Від чого потрібно зробити. Я люблю його як сендвіч мазь, моя сестра робить ніжний сирець на основі нього, і дочка просто любить вершковий торт. кремовий сирй А якщо додати трохи цукру, родзинки або висушені абрикоси в сир, то отримаєте смачний сир.



Як приготувати вершковий сир сьогодні видання "Сайт" інструкція із застосування сировинай Не можна відірвати!

інгредієнти
  • 500г зубчастий (4%)
  • 500г кефір (2,5%),
  • КСНУМКСг йогурт
  • 0,5 лимона




Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте каструлі, кефір і йогурт.



  2. Вимити лимон і вичавити сік з нього, одну столову ложку якої додають в молочну суміш. Стирайте все разом.



  3. Тепер вам потрібна манна і марна. Кілька шарів (Я зазвичай робимо 3 або навіть 4 шари) маринованої і заливаємо молочну суміш на ньому. Покласти каструлю під ковбасу і покласти її в холодильник на 1,5 дні.



  4. Після дня в сковороді утворюється склянка зворотного зв'язку. Якщо ви плануєте використовувати вершковий сир для випічки, то краще взяти фруктовий жирний йогурт, тоді як сік лимона не слід додавати.



  5. Вершковий сир після 1,5 днів виходить дуже ніжною консистенцією. Ви можете додати базилік і сушені томати до нього і насолоджуватися смачним сніданком. Бодибилдерши!





Також я пропоную, як приготувати вершковий сир з сиру. Одна стовідсоткова гарантія натуральності та нешкідливості продукту, приготованого в домашніх умовах!





Як приготувати крем-чейНавіть мій молодий син знає, тому що рецепт так простий. Сир не гірший, ніж магазин. З цієї кількості продуктів настає 300 грам сиру.

До речі, сік лимона не потрібно додавати, це для міцної кислості. Нещодавно вона варена без використання лимонного соку, і вона натирає марлі в готовому сирі і додається кріп. Будинок радує!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное