Peku biscotti не гірше рідних італійських жінок, вони заздрять своє біле волосся і зберігають чоловіка на короткому поході.

Я люблю італійські печиво Biscotti! Я спробував його вперше в Турині. Уявіть цю старою архітектурою, вона зелена і красива, і я сидів на березі річки По, їсти цей хрест. тример Я пишу каву. Неприємні спогади!

Тоді я шукав довгий час в наших магазинах, але це досить дорого, і смак ще не такий же. А потім на Новий рік я був представлений з книгою Вікторії Мельника «Ческейк усередині», і є рецептом такого печива. Я читаю його, Я дивився його, і він виходить все, просто готовий.

Рецепт трохи відрізняється від традиційного, так як автор доповнює його сиром. Але на мій погляд, сир ще смачний! Головне, щоб мати горіхи (Я маю горіхи) і сир (Я мав Маасдам зрізаний скибочками), і півгодини приготування часу.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки печиво "Біскотті." Не можна відірвати!



Biscotti печиво інгредієнти
  • 110г вершкове масло
  • 2 яйця
  • 290г борошна
  • 150г цукру
  • 10г розпушувач
  • 150г горіх
  • 100г сир Маасдам
  • щіпка


Підготовка
  1. Горіхи збивають і злегка обсмажують в духовці. Охолодити, очистити, а потім подрібнити ножем.



  2. У зручному контейнері змішайте яйця з щіпкою солі і цукру. Потім залийте розтоплене масло і перемішайте його вгору.



  3. Змішайте борошно з розпушувачем, додайте суху суміш до рідкої маси. Залийте подрібнені горіхи. Також розрізати сир дрібно і додати його в тісто. Стирайте все разом.



  4. Піднос покривається пергаментним папером, перетворюйте духовку заздалегідь для обігріву. З мокрими руками утворюють кілька довгих батонів з тесту. Печиво випікати в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 25 хвилин.



  5. Візьміть печиво з духовки, поріжте його на шматки шириною приблизно 1,5 сантиметрів, потім покладіть печиво в духовку знову ще 15 хвилин.



  6. Саме це готові файли cookie. Бодибилдерши!





Також я пропоную познайомитися з рецептом італійського цукрового печива «Торматті». У XVIII ст. італійці ще подають їм сніданок з гарячим ароматним капучино.



За зовнішнім виглядом ця випічка нагадує м'який хліб з горіхами, по суті він ніжний. тримерй До речі, можна приготувати будь-які горіхи, але волоські горіхи краще!

Переконайтеся, що печиво Біскотті для вашого будинку. Ви можете з'їсти це, або ви можете занурити його в чай або каву. Добре, чоловік використовує його як закуску, тому що він має сир і горіхи. По-справжньому італійського поєднання!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное