Вивенний рецепт для збереження "Кукури в огірках"

Я був на трамвайці один день і я почую жінку, що йде на телефоні. огірок на зиму. Охарактеризуйте свій смак і готування в таких деталях, навіть я зацікавився. Коли я отримав додому, я написав рецепт, а потім його використовували, щоб приготувати.

Не дозволяв мені вниз: огірки дійсно вичерпали незвичайні і дуже смачні. Вони виглядають як бочки як дитина. До речі, можна одночасно підготувати молоді міцні огірки, а трохи перездрити, роблячи їх пюре!



Консервовані огірки на зиму Сьогодні редакція "Сайт" Увійти ремесла - мариновані «кумбери в огірках». Я вже зробив 20 банок, я не зупиняюся!

З цієї кількості інгредієнтів ви отримаєте близько 2 літрів канатів.

інгредієнти
  • 1 кг молодих огірків
  • 0,5 ч.л. оцту 9% (за 1 л банку)
  • 1кг огірки 'в їх прайму Р
  • 1,5 ст. солі (пер 1 л банку)
  • 1 ч.л. цукру
  • 6 зубчики часнику
  • 1 парасолька кріплень
  • 4 чорний перець горох
  • 1 лавровий лист
  • листя смородини, малини, вишні за смаком


р.

Підготовка
  1. Вимийте огірки і розділіть їх на молодий і не так. Спочатку замочити пару годин в холодній воді. Друге очищення (якщо шкірка занадто товста) і натрієва на великому тертці.



  2. Залийте в ємність з тертої маси цукру, солі і оцту. Стирайте і залиште настоятися одночасно.



  3. Змийте всі листя і кріпіть, дайте мені злив. Очистити часник і розділити на гвоздики. Зуби часнику можна нарізати тонкими скибочками.



  4. Підйомники ретельно промивають і заливають окропом. На дні покладіть половину порції часникових скибочок, кілька смородини або вишні. Горизонтально покласти в баночку дрібних огірків приблизно на половину, потім засипати їх тертим огірковою масою. Переконайтеся, що вона заповнює всі проміжки. Мати хороший тампер.





  5. Далі викласти другий шар огірків. На них листя смородини і інші, якщо будь-який, а також перець горох, друга половина порції часнику, лавровий лист і парасолька кропу. Падіння знову з тертим огірками, залишаючи на вершині вільний простір.



  6. Закрийте банки з розсіяними окропом і дайте їм стояти при кімнатній температурі протягом декількох днів. Після цього можна зберігати в номері зберігання. Після 2-3 тижнів така заготовка може бути готова до застосування.





Редакційна колегія Я також раджу познайомитися з відмінним рецептом мариновані в капусти соку огірки. Капуста дасть огіркам особливий кисло-штатний смак і заповнює маринаду вітамінами, які зазвичай приймають більшість поживних речовин!





Ці консерви огірок - будь-яка земля Що стосується рубцевої маси, його можна використовувати для приготування бруньки або різних соусів. Такий урожай огірків можна зберігати протягом року, а відкриті краще їсти в найближчі дні.

Чи є ваша родина улюбленою? марка? Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное