Зучині "Буланг" від luminary of Parisian кухня

Молодий кабачки в духовцій Дуже смачні звуки. Тепер літо час використовувати все свіже, овочі заливають сонцем, енергією, вітамінами. Красивий! У спекотних днях ви не хочете їсти нічого важкого. Я хочу бути ніжним.



Редакція "Сайт" Тут і відразу ж пропонує вам французьке рецепт для кабачків в духовці з молоком і сиром. Швидко, смачно і красиво. Як гарна дівчина в легкій сукні, затемнення в вітрі. Я так шкода для цього романтичного метафору. Чи варимо?

Вона сказала, що це як кабачки варені у Франції, і називається стравою Voulanger. Як правильно відмовитися, ми не знаємо, але як правильно харчуватися - досить. Відкрийте холодильник і побачте, що у вас є. Позначте всі інгредієнти в нашому кулінарному калькуляторі, щоб ви не забули нічого.

р.

Вам потрібно.
  • 500г молодий кабачки
  • 1 склянка молока
  • 2 цибулини
  • 1 стакан тертий твердий сир
  • 30г вершкове масло
  • 1 пучок петрушка
  • сіль і перець


Як приготувати молоді кабачки в духовці



  1. Це просто. Наріжте кабачки кругами і цибулею кільцями. Приготувати форму, в якій ви запікати і змастити маслом. 3610Р. 4200Р.



  2. Покладіть шар кабачків, посипте перцем, сіллю, покладіть цибулю зверху і додайте трохи сиру. Реле шара решти кабачків і солі. Тепер молоко.



  3. Залийте його прямо в форму, але тримайте її від досягнення брами. Потворно посипати сиром і покласти в духовку протягом двадцяти тридцять хвилин. Температура в духовці 180 градусів Цельсій. Перед подачею посипаємо кабачки з рубаною петрушки. Дядько!


Категории

Смотрите также

Новое и интересное