Я не хочу повторювати гроші

Добрий друг шахти нещодавно повернувся з Китаю. Його поїздка до Китаю порадувала своїх батьків, які інвестували багато грошей у навчанні сина. Так, Максим запропонував роботу в Китаї, звичайно, він погодився. А потім залишився в китайській фірмі протягом 3 років. Максим дізнався про своїх колег. Але є речі в китайській психіці, які роблять Максима пропустити свою батьківщину.

586864

Ми хотіли відкрити мережу шкіл англійської мови в Китаї. Знаходив заможливий інвестор і наймалішим працівникам. Я повинен сказати, що це не вдалося зробити все, як я хотів. Я навчився багато працювати з нашими китайськими колегами. Китайська дуже працьовита, гідна, ви можете легко знайти спільну мову з ними. Але є те, що я просто ненавидився в процесі.

р.

Обов'язки: У офісі знаходиться спеціальний пристрій відбитків пальців. Цей сканер записує час відправлення та прибуття співробітників. У Китаї поширені інноваційні технології. У школах є сканери. Добре, правила суворі.



За затримку 5 хвилин штраф від 2 тис. рублів заряджається, а потім на збільшенні. Здавалося б, що таке рішення для проблеми без використання. Ті працівники, які запізнають весь час, оплачують штраф, а потім знову пізнають. Звісно, для китайської, дисципліни над усім іншим. й



«Увійти, коли співробітники не роблять нічого, вони не просто сидять.» Для того, щоб ви працювали. Якщо ви зробили всі роботи на день або ні, ви завжди повинні зробити щось. За допомогою камер спостереження і навіть за допомогою програми в телефоні. Отже, все це шоу-офф, спрямоване на попередження босів від приходу до нової роботи. й

21094310

Це, ймовірно, не просто в Китаї, що це відбувається. Але багато іноземців часто стикаються з децепцією в іноземній країні, і в Китаї, алас, не виняток. Ігнорантно, незнайомець переплатить за страшне житло, робить більше роботи менше. Для тих, хто знає китайців, щоб стверджувати свої права та отримати повагу. В результаті ви отримаєте більше грошей на роботу. й



Як бачите, кожна робота має свої нюанси. Іноземці не завжди зрозуміло. Ви коли-небудь працювали за кордоном? Поділіться своїм досвідом у коментарях. Ми побачимо цікаві історії. Добрий день.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное