Чому я більше не шукаю для Саворді, коли я хочу Тіраміс

Не ходимо в кущі занадто довго і просто заохочуємо вас зробити цей чудовий десерт. Торт Тірамісу в домашніх умовах З мускарпоне, ми підкажемо італійським майстрам Луки Монтесіно, що тут будуть нюанси. Тож чому б не додати інший унікальний варіант до сорту тірамісу тортів?



Редакція "Сайт" Я щиро бажаю вам натхнення і легко готувати. Не приховує один секрет, і перед тим, що обов'язково перевірте, чи є всі необхідні інгредієнти. Для цього наш інтерактивний рецепт, де все можна відзначити, відмінно підійде. Давайте!

Торт Тірамісу в домашніх умовах Інгредієнти для бази
  • 500г маскарпоне
  • 400 мл жирного крему (< 30%)
  • 250 мл кави еспресо (може бути розчинним)
  • 50г несолодкий порошок какао
  • 200г регулярні цукрові печиво


515895

Вершкові інгредієнти
  • 8 яєчних жовтків
  • 300г цукру
  • 100 мл води
  • 1 ч.л. ванільної сутності


Торт Тірамісу в домашніх умовах
  1. Консистенція не повинна здаватися складною. Спочатку при невеликих обертах збити жовток міксером. Паралельно підготувати сироп води і цукру, готовність настає, коли сироп починає загусуватися. Поверніть на міксер при високих швидкостях і поступово залийте сироп в жовтки. Продовжуйте до тих пір, поки крем охолоне.



  2. Покладіть яєчний крем на даний час і збийте охолоджений крем, але припиніть хвилину до закінчення. У окремому маскарпоне пом'якшувачі (можна зробити ложкою або шпателем), додати жовтки і ретельно перемішати. Тепер додайте вершки і розмішайте до тих пір, поки ви отримаєте однорідний і повітряний крем.



  3. Окремо заваріть каву і дайте охолонути повністю. Смоктати в цукровому печиво і стекти його в попередньо звареній формі, після чого нанести крем і так на шар за шаром до тих пір, поки інгредієнти не закінчуються. Поставте торт в холодильник не менше п'яти годин, бажано всю ніч. Перед подачею обов'язково посипати торт з какао-порошком добре. Божевільний!





На Ваш запит можна додати будь-який сироп, лікер або просто цукор на каву. Luca Montesino використовує Savoyardi в оригінальному рецепту, і ви також можете слідувати за його прикладом. У цьому випадку зробити принаймні два шари печива. Наші фахівці роблять чотири шари. Незважаючи на це, десерти Дуже добре зберігає форму.



Написати коментаря, ви досягнете успіху? торт Тірамісу в домашніх умовах Наш рецепт Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Бажаєте вам гарну апетит!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное