Шовковий суп, який подається в турецьких готелях

Жовтень кращий місяць гарбузй Я спробував відпустку в Туреччині шовковий гарбузовий кремовий суп з вершками і просто впала в любов з цим смачним. В останній день вдалося знайти секретний рецепт від варіння в турецькому готелі.

Я не схильна бути кінцевою правдою, але виходить, що цей суп дуже ніжний і теплий, як сонце в Туреччині восени.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки гарбуз-супй Тепла осіння страва!





Вершковий суп з кремом Інгредієнти
  • 1кг гарбуз
  • морква
  • 2 цибулини
  • 1 ст.л. крему (20%)
  • 100г беконом
  • рослинно-масляний
  • 5 зубів. Кошик
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Зріжте бекон в тонких шматочках і обсмажте його в рослинній олії. Покладіть її на пластину.



  2. Ніж цибулі і часнику. Посмажуйте їх на 2-3 хвилини в рослинній олії, яка залишається після бекону.



  3. Вимити і очистити моркву. Зріжте кріп. Нарізаємо гарбузове м'якоть на шматках. Покладіть гарбуз і моркву в каструлі і обсмажте ще 10-12 хвилин.



  4. Перемістити овочі з каструлі в каструлю, залити водою так, щоб вона добре закривала овочі. Готуємо суп до готовності гарбуза.



  5. Збийте вміст горщика з блендером до однорідної маси. Залийте вершки і поставте її на плиту ще 2 хвилини.



  6. Додати бекон, сіль і перець за смаком, кип'ятити.



  7. Подавати суп порціями. Це буде чудово додавати в суп обсмажені шматочки білого хліба і насіння гарбуза на волі. Бодибилдерши!





Редакційна колегія Також я раджу познайомитися з вибором перевірених рецептів від гарбуза. Приготувати гарбузові страви до цього часу. І ми будемо раді допомогти вам в цьому!



Обов'язково поповнювати свій кулінарний свинячий банк з цим гарбузовим кремовим супом кремовийй Здається дивно смачна, ситна і ароматична, і навіть подвійна перевага для тіла через корисні властивості гарбуза.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное