Чому ви не можете залишити дитину

Перш за все, дослідження, доступні зараз не було багато років тому. Нейронауковці тепер знають, що досвід дітей набагато більше, ніж ми можемо думати. Коли дитина народжується, утворюються лише 15% своїх нейронних з'єднань.

Це найпростіші виживання облігацій, але решта 85% в основному утворюються в перші 3 роки, і вони формуються на основі досвіду дитини. На найпростішому рівні нейрофізіологія зарекомендувала, що роль батька є абсолютно критичною для визначення майбутнього дитини. Дитина, яка виросла в любові, догляду та розуміння, має мозковий тюнінг для позитивних результатів.

Коли мама або батько послухає дитину, співає до нього, носить його в руки, вони допомагають будувати в мозку дитини дуже з'єднання, які згодом допоможуть йому навчитися будувати відносини на основі любові. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Вважаю, що якщо кожен раз дитина кізрі, взяти його в руки, він може бути зіпсований. Нейронауковці тепер знають від фактів, що дитина в цьому віці не може бути зіпсована. Його мозок ще не здатний маніпулювати.



59453279



Інформація нижче призначена для збору фактичних знань з різних напрямків, щоб допомогти мамам зробити поінформовані вибір, не просто йти на консультацію. Не займайте всі мами і дадські права на «мамама інстинкту». Є багато різних способів виховання і догляду, серед яких є методи, які настилають у дитини відчуття безпеки і довіри, і великим це загальним почуттям. Однак, інформація про те, чому краще для дитини не завжди доступна, і тому ця інформація надана нижче.

Коли лікарі та психологи говорять про певні розлади у дитини, вони часто згадують широкий спектр порушень, пов'язаних з «збитком до матері», і, на жаль, не всі вони турбує тільки дітей з дитячих будинків. Зокрема, в контексті таких порушень рекомендується підходити до кріінгу дитини, не залишити його на крі, або використовувати методи «контрольованого крітування».

Про проблеми дитячого сну, яка пов'язана з найбільшою кількістю випадків, коли дитина залишається торкнутися самостійно, варто перш за все думати про культурні стереотипи, як дитина повинна спати. Якщо науковці були будувати на моделі сну, яка зручна для батьків нашої культури, дослідження не відображають потреби дитини і будувати хибну теорію. Отже, як ми думаємо, що дитина повинна або не спати не відображає, як вони насправді сну. І перш ніж використовувати будь-які методи, варто враховувати, як об'єктивні вимоги до сну дитини.

Багато батьків, особливо старше покоління, часто говорять, що якщо ви тримаєте дитину в руках кожного разу, коли він є «запалений» і навчається торкнутися, щоб підбиратися. Цей приклад базується на поведінкових дослідженнях початку 20 століття, які були переповнені десятками пізніх досліджень і відхилені за найбільшу частину в їх застосуванні до дитини, і до людини в принципі. Тому страх «памперингу» помилковий, мозок дитини не здатний робити такі маніпуляції. Наведено дослідження щодо поширення цієї помилкової теорії, пов’язаної з лабораторними щурами та їх реакціями на «позитивне армування». й

Людина відрізняється від інших ссавців.Тільки 15% головного мозку людини має нейронні зв'язки при пологах (зрівняні з хімпанзеєм, найближчий грунт в схожості, що має 45% нервових з'єднань при пологах). Це свідчить про незрілість нервової системи, і що в найближчі 3 роки мозок дитини буде зайнятий будувати ці з'єднання, і це його досвід в перших 3 роки, його відносини з батьками, а особливо його взаємозв'язок з матір'ю, що утворюють «структуру» своєї особистості.

Діти дізнаються про світ через те, як люди навколо них (паранти, брати, сестри) реагують на них. Те ж саме йде на сон. За даними дослідження одного клінічного психолога, діти навчаються заспокоїти, коли заспокоїлися. Не коли вони залишають на виснаження. Багато людей думають, що тільки діти з дитячих будинків стають непристойними, сердитися, нечутливими, і це відбувається тому, що вони не мають зв'язку. Не вірно. Так само клінічний психолог взяв 6-місячну дитину від своєї сім'ї і помістив його в сім'ю, так як дитина не може торкнутися! Він був в'ялений, поголені, але ніхто не відреагував на крі! І дитина «закриває» так, як відбувається закинутих дітей в дитячих будинках. На 9 місяців я мав навчити дитину, щоб отримати його!

Паранти часто розповіли, що контрольовані роботи крісел. Вони працюють, тому що дитина перестає кричати! Що саме працює? Чи навчається дитина заспокоїти, або втратив надію на допомогу? Це добре?

Дж. Джей Гордон вважає, що чим раніше зупинився крім дитини, тим ймовірніше це те, що дитина буде «закриватися» навіть трохи. Вона також вірить, що діти, які захоплюються або занурюють всю ніч, рано чи пізно навчаються заспокоїти і спати самостійно. Все інше, вона вважає, що це просто брехня, яка допомагає продати книги на керованих крісельних техніках.





У 1970-ті рр. д.т.н. Беррі Бразельтон навчався новонароджених, зокрема, чи можуть вони відчувати себе розпадом або депресією. У самому серці відео ви можете побачити маленькі діти, які лікують, щоб отримати реакцію від своєї мами, і якщо вони не лікують навіть голосніше. Після деякого часу, постараючись всі вирази і спроби зловити материнську альтанку, дитина досягає вершини терпіння і починає відходити, не в змозі зробити більше безплідних зусиль. По-справжньому, дитина відходить і відмовляється шукати маму. Потім він обертається навколо і намагається викликати реакцію. І кожен раз він відходить на більш тривалий час. По-справжньому, кожна дитина скидає голову або голову, підніжжя, і показує ознаки розпаду.

Як Лінда Пальмер писав в Хімії пристосувань, нервових і гормональних з'єднань дитини і батьків, які допомагають їм розвивати взаємні вкладення є одними з найсильніших в природі. Після народження дитини на постійній структурі починають приймати гормональні системи управління та мозкові знімки. Необов'язкові мозкові рецептори і нейронні з'єднання зникають, і нові підходять для світу, що оточує дитину зміцнюється (частина розвитку мозку, яка виникає в перші 3 роки).

Постійний бодільно контакт і інші форми батьківського догляду виробляють стійкими високими рівнями окситоцину у дитини, які в свою чергу пригнічує відповідь на гормони стресу. Багато психологічних досліджень показали, що в залежності від поведінки батьків, високих або низьких рівнів окситоцину в дитячому мозку призвело до утворення постійної структури стресового реагування.

Діти, які утворилися в позитивних емоцій і високий рівень окситоцину, починають показувати характеристики «конфецієнта і коханої» дитини, при цьому діти, які залишені на крі, ігноруються, позбавляють спілкування, реагують на свої прояви емоцій, кріінгу, зростання, демонструють особливості «незабезпечених, нелюблених» дитини, а потім підліток, а пізніше дорослого. Характеристика «безпеки» включає в себе антисоціальну поведінку, агресію, нездатність мати довгострокові любовні стосунки, психічні захворювання та нездатність впоратися з стресом.

У новонароджених значно більш чутливі до феромонів, ніж дорослі. Вони не здатні висловити себе за допомогою мови, і тому спираються на більш примітивні відчуття, що контроль нижніх тварин. Найдавнішим, примітивним досвідом дитини дозволяють розвивати високі здібності для розуміння виразів обличчя та емоцій, ніж ми очікуємо. Це те, як дитина дізнається про рівень стресу у тих, хто піклується про нього, іншими словами, чи відчуває себе страх або радість. Частина стресу не будучи навколо матері може бути, що дитина втрачає здатність знати, якщо вони безпечні. Другий спосіб розуміння є тактилом, і природно, запахи тіла, які дитина відчуває себе, тому що феромон може бути відчужений, якщо мама знаходиться поруч.

Некоректний аргумент «навіть, вони залишили дитину торкнутися на 3 місяці і все дрібно». Якщо ви подивитеся на соціологічну ситуацію в суспільстві, зростання кількості злочинів, вживання наркотиків зростає, зростання розлучення відбувається і так далі. Звичайно, це не безпосередньо пов'язана з дитячим соном, але все починається в домашніх умовах. За словами Д. Серван-Схребера, він бачить прямі наслідки батьківського піклування тільки за свої інтереси і використання певних методів «освітні» у дорослих, які приїдуть до нього, щоб лікуватися при депресії, страхі та нездатності будувати відкриті довірчі відносини.

Відчувні діти, які не відповіли кріуванню, починають бачити їх потребу у теплій та заспокійливій якості, як небезпечний характер, батьки як холод, далекі фігури, страх і самотність як природні супутники людського існування. Вони дізнаються, що емоційно важливі люди не довіряють, що вони не можуть бути зрозумілими і підтримані.

Оскільки необхідність не можна контролювати і не можна, вони намагаються впоратися з ним, або шляхом надання і приховування власних емоцій (депресивні тенденції у дорослих), або задовольнивши самотність або біль не за допомогою людей, але за допомогою речей, які є більш надійними, такими як спирт або наркотики.

На початку 20 ст. ми поперли його, скі-фі і були надзвичайно популярними. Вважалось, що якщо ви «заохочуєте» крім дитини в руках, дитина буде торкнутися більше. Як виявилося, людська поведінка ще дещо складна. Д-р Дзелл і Ейнсув навчався двох груп батьків з дітьми. У першій групі діти захопили багато, перевозилися в руках. Вони були щасливими, впевненими у собі дітей. Друга група була піднята більш строго, їхнє кріоцтво не завжди реагувалася, вони живили на строгому графіку, не завжди отримували теплоти і турботи. Про рік зустрілися всі діти. Діти групи А були більш незалежними.

Крім того, синдром «закриття» може проявлятися не тільки у дітей-сиріт. Тільки дитина знає глибину своїх потреб. Діти, які залишають торкнутися самостійно, або не перевозяться на своїх руках для страху псування, можуть з часом виростити в найнебезпечніших дорослих. Діти, які були «трені» не демонструють свої потреби, можуть з'явитися неслухняними, комфортними, «добрими» дітьми. Але вони просто відмовляються висловити свої потреби, або вони можуть рости у дорослих, які бояться сказати, що вони потрібні.

Всі дослідження раннього дитинства показують, що діти, які отримують постійне любов і турботу на ранньому дитинстві, стають найбільш люблячими і впевненими дорослими, і діти, які вимушені в підлеглій поведінки (ліво крі) накопичують почуття гніву і ненависті, які можуть пізніше виражатися різними шкідливими способами.

Що таке альтернатива? З огляду на наявні дослідження, фізіологічні та психологічні потреби дитини, ми повинні прийняти необхідні принципи для себе.
Ви можете спробувати метод сходження = паттинг, але якщо він не працює, можна взяти стілець, і сидіти поруч з дитиною, надягаючи руку на нього, щоб він відчуває постійний спокій від вас (особливо до віку, коли дитина дізнається про суть об'єкта, о 6-8 місяців). Якщо ваша дитина не збуджена, не в змозі закохатися, і не працює методи, просто буде там для себе. Якщо вам важко, візьміть повороти з татом. Головний принцип не залишає дитини, адже психологічно діти навчаються реакції. Якщо ви хочете, щоб мати дитину, який готовий закохатися і не потребуєте вас в кімнаті... великий, але всі інші діти просто хочуть, щоб вони були задоволені і вони спілкувалися з нами, як вони можуть. Навіть якщо твоя дитина кричить і ви там, він знає вас з ним. Що він чув.

І заспокоїти, на ніч проводилося велике дослідження, а їх залежність від віку. Після зменшення кількості прокидок у віці від 3 до 6 місяців, після 9 місяців знову записується збільшення кількості прокидок. Підвищення тривожності сну до кінця 1 року життя пов'язане з величезним соціально-емоційним стрибком у розвитку, що характеризує цей етап розвитку. У віці 1 55% дітей прокидаються вночі.

Я хочу додати пост одного матері, оригінальний пост англійською мовою, мій переклад:

«Я не експерта зі сну, але якщо ви перебуваєте в точці відчайу, і ви хочете, щоб нарешті спати, що іноді приходить до вашого розуму, ви не можете бути невірними з усіма цими людьми, які радять «збережитися до кричу», і нічого не страшного про це. й

Мій син просто перевернув 10 місяців. З дня народження він не ламав більше 2 годин поспіль, і вчора він скинув всю ніч вперше. Я просто не міг знайти місце для себе, тому що я не спалю більше 2 годин поспіль всі ці 10 місяців. І сьогодні він скинув до 4:30 ранку!

Я назвав всіх, хто знав, і кожен сказав мені те саме: «Якщо він починає торкнутися незабаром після того, як падати, просто залишити його самостійно і він зрозуміє найближчим часом. й

У цей день він пішов до місця як звичайно, близько 8 п.п., а в 9:30 він загинув вперше. Чи не був відчайдушний крі, тільки кріве значення "Я змія." Я пішов до нього, і всі поради, не зловживали в моїй голові, що я не мав приїхати, і я був захоплив себе, що я був настільки слабкий і не міг це зробити.

Я прогулявся в кімнаті і побачила сина сидіння в ліжку, тримаючи ковдру, і всі покривають блювотою. Все місце в блювоті, і навіть стіни і підлогу. Він сидів у величезній публіці блювоти. Коли я бачив мене, він дійсно кричав.

Я взяв його в руки і він впав негайно, ймовірно, через виснаження і зневоднення від блювання. І я відчув хворого тільки мислення, що якщо він пішов з ним? Він закохав рано чи пізно, швидше за все, прямо там, на власній блювоті, поодинці, рубають і хворі. Він був хворий знову (і він буде хворий всю ніч), і, можливо, він буде покопати на власні блювоти, тільки тому що я хотів, щоб спати всю ніч? !

Що про всіх цих дітей, які залишають на крі? Скільки з них були рубані, боляче, хворіла і потрібна мати, але розуміли, що кріве б не допомогли їм, бо це не допомогло їм в минулому? Скільки з них помітили температуру тільки вранці, коли дитина може стати?

Тексти пісень, а це означає: Поведінка мене, я був так відчайдушний, що думка «збереження до кричить» мене підірвав. Але малюка не назавжди мало. І безсонні ночі не назавжди. І кожен раз, коли ви відчуваєте себе, як ви відчайдушно, і ви закінчите сили і терпіння, і десь всередині ви навіть не потіште цю істоту, яка тримає вас на третій годину в 4 ранку поспіль ... пам'ятайте, що ви отримали великий подарунок, щоб піклуватися, любов і cherish. Після того, як він може бути втрачений в момент, страшно і без причини.



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: woman-rules.ru/family/pochemu-nelzya-ostavlyat-proplakatsya-/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное