369
 0,3
2019-09-03
 Комментарии

Продовження терміну служби акумуляторів для авто: кілька практичних порадАвтомобільний акумулятор відноситься до одних з найбільш важливих і в той же час дорогих вузлів транспортного засобу. Від його якості безпосередньо залежить успішність запуску двигуна, а також робота всіх електронних приладів в машині. З огляду на ці особливості, акумулятори для авто, варто купувати тільки у перевірених постачальників, наприклад, на сайті: https://makb.com.ua/. Але крім вибору надійного постачальника, забезпечити довгий термін служби АКБ допоможе також стеження за її станом і своєчасне усунення несправностей.

Які поради допоможуть продовжити термін експлуатації акумулятора для авто?


Подібно до інших автомобільним запчастинах, АКБ має певний термін експлуатації, по закінченню якого вона втрачає свої властивості і не може виконувати своє головне призначення. Природно заміна такого елемента вимагає чималих грошових витрат, тому багато автомобілістів використовують кілька простих порад, які допомагають відтягнути момент придбання настільки дорогого пристрою.
Розглянемо кілька основних порад.
Своєчасне звернення в сервісний центрСучасних акумулятори поділяються на кілька видів:
  • обслуговуються;
  • малообслуговуванінеобслуговуваних.
Але більша частина з них належить до двох останніх категоріям, а це значно спрощує роботу рядовим водіям. Тепер їм не потрібно самостійно доливати дистильовану воду і визначати рівень електролітів.
Для підтримки батареї в отличном состоянии досить 1 раз на рік відвідувати фірмові сервіси або звертатися до фахівців за частиною електрики.

Підтримка заряду акумулятора


Цей пристрій зроблено таким чином, що повна розрядка негативно впливає на його загальну функціональність. Внаслідок цього, АКБ втрачає свої властивості набагато швидше, що призводить до передчасних розтрат. Щоб уникнути цих наслідків, варто періодично вимірювати напругу спеціальним приладом (вольтметром).
Заборона експлуатації розрядженою АКБ взимкуУ цей період навантаження на даний пристрій значно підвищується (обігріваються скла, фари), а це в свою чергу призводить до швидкої розрядки. Але і в цій ситуації є вихід — перед тим, як залишати авто на ніч, слід відключити всі електроприлади і залишити двигун увімкненим. За цей час генератор встигне зарядити АКБ.
Перевірка та чистка кріплень акумулятораЦя процедура є дуже важливою для даного пристрою, оскільки запобігає появі патьоків кислоти, а також допомагає виявити пошкодження цілісності корпусу. Крім цього, важливо прочистити клеми і проводку, яка пов'язує їх з пристроєм.
Дотримуючись зазначені рекомендації, ви не тільки зможете продовжити термін служби акумулятора вашого авто, але також уникнути непередбачених витрат у разі несподіваної поломки даного елемента.