Atrakcyjne rabaty dla klientów

rozdawać kod rabatowy neo24.pl użytkownikom

Dlaczego jesteśmy lojalni klientom

Klienci wszystkich sklepów wyjątkowo cieszą się promocjami i różnymi rabatami. W sklepach z elektroniką zakupy niekiedy osiągają wysokość kilku tysięcy złotych – w odróżnieniu od sklepów spożywczych czy niedużych zakupów drogeryjnych albo odzieżowych, są to więc zdecydowanie wyższe sumy. Możliwość oszczędzenia nawet dziesięciu procent z wysokości całego rachunku to w przypadku wszystkich kupujących nieduże urządzenia RTV jak konsole do gier czy komputery, ale także nabywców sprzętu AGD jak lodówki czy pralki i zmywarki – z pewnością jest mile widziana i pożądana. Dla ogromnych sieci handlowych zaproponowanie klientom rabatów i promocji nie stanowi wielkiego wyzwania. Mniejsze sklepy jak neo24.pl muszą zdecydowanie rozsądniej mierzyć swoje siły na zamiary i wybierać tylko takie rodzaje kampanii marketingowych i akcji promocyjnych, które nie będą dla nich rujnujące z finansowego punktu widzenia.

Z całą pewnością u samego fundamentu wszystkich sposobów na zwabienie klienta do siebie jest zaproponowanie mu najtańszego możliwego dostępnego rozwiązania na rynku. A to oznacza przeważnie ograniczenie własnych dochodów – trzeba to robić rozsądnie. Sklepy jak neo24.pl przeważnie są więc zmuszone do tego, aby w akcjach promocyjnych prowadzonych online rozdawać kod rabatowy neo24.pl użytkownikom, którzy w jakiś sposób wykażą się chociaż odrobiną aktywności. Może to być chociażby zapisanie się na listę mailingową firmy, a więc samodzielne dopisanie się do firmowego newsletteru może zaowocować otrzymaniem razem z pierwszym mailem powitalnym także kodu rabatowego – niekiedy są one obarczone dodatkowymi wymogami jak wykorzystanie w danym terminie albo zadziałanie tylko przy zakupach powyżej jakiejś kwoty.

Promocje Neo24 dla wszystkich klientów

Bez względu jednak na to, jakie są dodatkowe regulacje funkcjonowania danego kodu rabatowego, praktycznie zawsze wiąże się on z możliwością zaoszczędzenia od dziesięciu do dwudziestu procent przy zakupie dowolnego towaru lub dowolnych towarów. Neo24.pl daje także możliwość otrzymania takiego kodu wszystkim internautom korzystającym dość regularnie ze stron społecznościowych firmy, a także biorących udział w pojawiających się tam debatach czy konkursach. Firma nie ogranicza się jednak tylko do takiego schlebiania klientom – na rynku funkcjonuje już od dekady i w ostatnim czasie przekroczyła dwa miliony zrealizowanych transakcji. Dla sklepu internetowego to wielki wynik, który może być efektem profesjonalizmu objawiającego się chociażby gwarancją stabilności niskiej ceny, która na pewno nie zmieni się w trakcie realizacji zamówienia.