Тітушко нарубав дрова для Євромайдану та засудив "Беркут" Страница 1 из 2

Вадим Тітушко, якому, певно, гикається по 100 разів на день, бо його прізвищем називають агресивних учасників Антимайдану, здивував своєю заявою.

Хлопець, який є прототипом усіх проплачених «мітингарів» у спортивних костюмах, зізнався, що підтримує Євромайдан.

До того ж, Вадік наколов дрова, аби символічно підтримати учасників Майдану, бо йому там з’являтися не можна через судову заборону.

Про своє ставлення до дій «Беркуту» та мирного протесту Тітушко розповів у програмі «Гроші».

Після нападу на журналістів 18-го травня, Вадік «Румун» Тітушко «емоційно згас», як він сам зізнався. За його словами, тоді до Києва його запросив товариш постояти за 250 гривень.

Тепер Вадим обурюється через свою погану славу. Він каже, що цей образ «тітушки» неправдивий. Адже сам він — адекватний хлопець, який одного разу помилився.

«Якщо це вже пішло від мого прізвища, давайте говорити з вами трохи по-іншому. Тітушко – це така безбашена, неврівноважена людина. Ні, це неправильно», — запевнив Вадік.

Зараз Тітушко охоче пішов би на Євромайдан, але йому заборонено протягом 2-х років завилятися на будь-яких політичних мітингах.

«Якщо чесно, я б виїхав підтримати людей, без провокацій. Я б підтримав Євромайдан. „Беркут“ сьогодні у прямому сенсі займається „бєспрєдєлом“, — сказав Тітушко.

»Міша Гаврилюк, оцей козак, якого роздягли, не можна до такого рівня принижувати людину, опускати її нижче плінтуса", — додав він.

Отже, на знак символічної підтримки Євромайдану Тітушко наколов дров, аби учасники протесту могли погрітися біля багаття.  • 1591
  • 04/02/2014


ПоделисьПодпишисьСмотрите также

Новое