На Шацьких озерах знають, як варити найяскравіші пончики з чорницею

До десяти років я думав, що пончики можуть бути тільки ідеальними круглими, такими як пінг-понг кульки. Я думав, з абсолютно унікальним рецептом. У всіх магазинах і подалі пончики були плоскими і з отвором, а наші будинки - круглі. Груші пончики в каструлі Я був більше торта на день народження! Навіть моя мама любила варити їх на сирому тісті і часто повторити, що це було те, як мій великий-груд, що зробив їх. І з особливих випадків вона додала варення або свіжі ягоди всередині.



Не було багато років тому, як я даю в приготування їжі, що я зрозумів, що я був справу. Це легендарний. Схацький! Звісно, круглі пончики, як я знав їх спочатку в Болгарії. Але ідея додавання наповнювач належить до Шацької області. Дуже багата чорниця і ожина.

Західна Україна, Польща та Болгарія мають особливу пристрасть до пишних смажених тістечок. Не каштани з посипом американських копсів! Ці пончики також називають Волинською, відповідно, область, в якій знаходиться найкрасивіша система озер. Найвідомішим і найбільшим з них є Vityaz, тому прізвик для страви доречний. Sweaty donuts.й



Нешвидкий Плавальний сезон Не встигнути розпочати, а туристи, які хочуть спробувати легендарну пасту. З кулінарної точки зору озер приходять на гарячі тісто і копчені ель. І через те, що щороку ця область відвідує тисячі туристів, рецепт цього тіста просто не можна зберігати секрет.

Моя мати її з радянських часів. До успіху домовилися місцеві кухні та курорти. За легендою, система озер під час польоту помітила радянські пілоти практично з космосу.

Рецепт кашлю

Зазвичай тіста холодні і гарячі, дві різні страви. У холодному вигляді вони важче і більше начинки, а в гарячому, більш повітряному вигляді. Каштани добре підходять для всіх обставин. І в холодному вигляді більше люблять тістечка через соковиту ягідну начинку.

Інгредієнти для каштанів з начинкою:
  • 110 мл молока
  • 110 мл води
  • 7 г сухих дріжджів (або 20 пресованих)
  • 120г цукру
  • 1 яйце
  • 500г пшеничного борошна
  • 80г вершкове масло
  • 0.3 л. солі
  • 150г чорниця


59562

Підготовка гайки Шацьких Підготовка гайки Шацьких
  1. Отримати вершкове масло з холодильника і дати його розтопити.
  2. По-перше, потрібно приготувати ситний приманку для дріжджів, щоб отримати гарну пару. Для цього змішайте. молоко і нагрівати його до температури тіла. Змийте в рідині 2 ст.л. л цукру і пари столових ложок загальної кількості борошна. Додайте дріжджі, покрийте чашу рушником і почекайте десять хвилин до тих пір, поки дріжджовий ковпачок піднімається.
66637961



Замочити борошно через сито і додати яйце, опар, сіль і 60г цукру в неї. Залишки цукру будуть корисні для ягідної начинки. Змішайте тісто, яке повинно бути як товстим, так і легким, повітряним. Зверніть увагу, що в готовій формі опара більше кефір консистенції. Тепер додайте розм'якшене вершкове тісто і ретельно перемішайте тісто руками. Потім покрийте плівкою або рушником і залиште, щоб піднятися в тепле місце протягом години і навпіл до двох. Коли тісто піднімається, акуратно загортаємо її, розділяємо її на дві частини і розгортаємо на дві ковбаски. Так зручно нарізати на шматки вагою близько 50 г кожного.



Що потрібно. колоУ центрі викласти столову ложку чорниці або ожини, посипати половину чайної ложки цукру і щіпкою по колу. Покладіть майбутні тістони вниз і дайте їм стояти ще 45 хвилин, щоб остаточно піднятися. Тепло. пухкі в великій кількості олії на два-три хвилини з обох сторін. Колір повинен бути насиченим, навіть коричневим (не золотом). Далі вони будуть добре запечені всередині. Подавати каштани з цукровою посипкою або так само, як це прямо з вогню. Як начинку можна використовувати будь-які: ягоди, насіння і навіть шоколад.



Горіхи. Традиційно вони варяться з молоком, але, як я сказав, на сирі виявляються ще краще. Не боятися повністю темної скоринки - це набагато краще, ніж сире ядро. Особливу увагу варто приділити презентації. Після того, як каштани можна посипати какао, шоколадними стружками або поливати сиропом. Спробуйте зробити їх в домашніх умовах і довірити мене, ви ніколи не хочете витрачати гроші на класичні пончики в магазині.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное