Я думав, що народження дочки принесе мене ближче до чоловіка, але виявилося навпаки.

Кожен має такий співробітник на роботі. Чи був однокласник у школі. Хлопчик або дівчина в дворі, неважливо. Чоловік, який ніколи не пропустив можливість отримати руки. перевагий Чи є це фінансове, спортивне або наукове досягнення. Навіть висота або гарність – такі егости знайомі всім. А щоб бути друзями з ними або принаймні бути друзями, щоб завжди бути в другому або навіть третьому місці. Щоб бути вічний другий пілот.



У відносинах, по суті, все саме те ж саме. Нарцистичні нарциси готові говорити про свою придуману бездоганність протягом годин. Уявіть, що вони здатні, коли вони мають якусь правду в своїх словах. Він до нього, хто хоче сумніватися навіть за хвилину свого самооцінки! Відповідність, tantrums, гнів і гнів негайно слідувати. Що таке символ.

Коли я вагітна, Сєрозга поставила своїх батьківських обов’язків. Але, можливо, це було зрозуміло. 25 років, хороша робота, перспективне положення, плани далекого від експлуатації. І ось я з моїми новинами. До весілля ми обговорювали все. Ми не кидаємо речі, накопичуємо гроші, досвід. І тоді можливо... Але я був страшним і потребував підтримку чоловіка.

Дякуємо Богу, що вирішили час. Я подарував велику, красиву дівчину. Вони називають її Вікторія. Сергій також був щасливим, хоча у той час він працював важко, був відповідальний за декілька проектів. Я був нервовим і подразненим. Я зрозумів, але тепер він батько. Нехай люди думаю, що це просто прогулянка. Ми повинні бути хворими з усіма нами і намагаємось триматися з останньої міцності.



Я думав, що дочка принесла чоловіка і я ближче, але це насправді мало іншого. Здавалося б, я бачу, що тепер я вирішив не припинити вагітність. Він трохи допоміг мені в домашніх умовах. Тільки зникне на роботі, а на приїзді може звинуватити мене не встигнути десь чистити щось або варити пекло. На жаль, такі випадки не були рідкісними.

І тоді, коли Віка виросла, і ми почали пропустити свою зарплату чоловіка, я вирішив піти за кордоном. Офіційно, щоб познайомитися з моїм Тітом у Франкфурті. І неофіційно - зробити гроші. Я думаю. Але знайомі або просто цікаві далекі родичі не потрібно знати індивідуальні деталі. Я думаю, що ви розумієте. Я не хочу, щоб вони були чудовими для інших. Я навчаю мову на прискореній програмі та зібраних документах.

р.

Але за кілька днів до мого відправлення мій чоловік запросив мене до серйозної особистої розмови. Як виявилося, він запропонував мені на час нашої сепарації «змусити сферу наших відносин трохи ширше, а потім тільки якщо інший з нас не проти нього». Іншими словами, карте бланш для фортепіано, фізичного катсону. Я не скажу вам багато про це, але мій чоловік переконаний, що я був кращим для нас, і я нарешті погодився. Так, це.

Чотири роки пішли досить швидко. Я працюю, моя дочка виросла. Моя людина здавалося мені знову закохатися. На відеозв'язку він жартував багато, посміхався, навіть мухався з мною. Як і інша людина. Ні, це більше, як Seryozha раптом отримав молодше і я став цікавим для нього знову. Не мати своїх дітей, але дівчина з ким не мала нічого. І він зацікавлений у всіх її темах для спілкування без винятку.



Природно, я дивився, що умови договору були. Він має жінку або був він в процесі? Тому, щоб бути чесним з вами, просто неможливо не помітити новий стиль одягу свого чоловіка, його фітнесу і його повернуло почуття гумору. Чоловіки не змінюються часто, особливо для хорошого. І Сергій може називатися більш консервативним. Він не схожий на зміну, тому його повторення було непарно.

Він сказав, що він подумав, що така ступенева думка коли-небудь стала йому. Ні, він ніколи не мав ніяких жінок. Не вистачає часу, іноді навіть для сну. Моя дочка зростає, на роботі повною з турботами, але приємною. Мій чоловік, в той час як я був відхилений двічі. Це не те, що він робить набагато більше грошей, але в ці жорсткі часи, будь-які позитивні новини на роботі хороші.



Я зараз вдома з сім'єю і я дуже щасливий. Звісно, я не встиг за тренажерний зал, а також фізична сила. Я допускаю, це було багато роботи. І я, вічна домогосподарка, було дуже важко перебудувати. Але я зумів і тепер я можу розраховувати на багато хороших речей. По-перше, звичайно, ми поїдемо на відпочинок. Дещо теплі, чисті і сонячні. Далі ми ремонтуємо його, і, можливо, будемо купувати автомобіль. Що чекати? У нас є одне життя. Ви можете використовувати свою перевагу над іншими.

Я радий, що все в нашій сім'ї пішло. Моя людина займається роботою. Дочка порадує хорошими сортами і зазвичай показує себе з найкращої сторони. Розумна дитина, мої страхи про цей момент не приходять і це чудово. Щодо того, як я хвилююсь, мої два романи на боці не повинні турбуватися нікому. Він був незабутнім, і мій секрет загине з собою. Але мені дуже потрібно.

391562

Смішні речі, Сергій не зажадав мені про свою частину угоди. Я не можу уявити, що це може стати для мене. Добре, все краще. Життєвий чоловік базується на взаємній довірі, праві? Добре, тепер я довіряю чоловіка, він буквально працює навколо ніг. Тексти пісень, а це означає: І він може довіряти мені, занадто, я відчував мій час і тепер я відчуваю себе краще. Деякі секрети повинні залишатися за лаштунками. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное