Я спалю в мій перший шлюб, і тепер я хочу, щоб я одружився на всіх.

Вирощування є частиною життя. Час, коли потрібно навчати незалежність, успіх, відповідальність і наполегливу роботу. Тільки тоді може будь-хто виходити з неї. самодостатнійй Але залізо, якщо це було те, що ми, як суспільство буде набагато більш успішним, ніж ми зараз. Так що ми зупиняємось! Відповідь проста: індивідуальні проблеми та особистісні проблеми.



Хтось не може заробити гроші. Хтось має фундаментальну аверсію для початку сім'ї. Хтось не бачить себе батьками та спілкуватись про це. Добре, що ви можете зробити, не дуже силою. Громадська сьогодні не відмовляється від цього, принаймні ми не приймаємо його. Вони говорять в Китаї, так. Ці питання лікують трохи по-різному. Як визначити, хто правий і хто не в цій ситуації? Як вони хочуть? Чи є вони намагаються жити як держава вимагає?

Я перший одружився, коли я був 19. вона була молодий, наївна. Але це сталося, ви можете сказати, для любові теж. Незважаючи на те, що 90 відсотків моїх дій були фактично спрямовані з боку мами, так. Яков не поганий чоловік. Він також був молодий і недосвідчений в багатьох речах. Я спробував сидіти на двох кріслах: Я послухав, що моя мама порадувала і постараю чоловіка у всьому. І нічого хорошого приходу. Однак було зрозуміло з початку.

Я не хотів, що мій молодий чоловік був дуже далеко від деяких реалій життя. Уявіть, коли він прийшов після роботи, він не хотів просто змінити одяг і забивати нігті в стіну або зробити щось в гаражі, як батько. Новини І з цієї причини, моя мама часто дзвонила нам і висловила її невдоволення. У короткі вона пішла, де вона не повинна йти.

р.

З іншого боку, Яков не був святим. Спочатку ми проживали як фільм. Прогулянка, поклоніння навіть після весілля, подарунки. А потім, поступово, чоловік почав перетворювати в типовий чоловік, який просто потрапив на стіну з головою. Він мав роботу, але піднімаючись вгору кар'єрних сходів, якось не виникло. Тексти пісень, а це означає: Ліжко на дивані або зустрічі з друзями, він не був проти, але інакше - прохід. Ну, ви знаєте чоловіків, які люблять.

Наша розлучення не довга. Ми проводимо два роки, незважаючи на те, що відомий письменник стверджує, що справжня любов живе рік довше. На щастя, у нас не вистачає дітей. Я був єдиним в цьому випадку. О, це не просто. Я почав жити в одній квартирі, як раніше.



Я ще там. Я навіть не помітив, якщо це не було для друга, яка подарувала другу дитину. І вона рік і половина молодшого мене, як це. Як це з часом я розчарував своїх батьків і ніколи не мав серйозних відносин? Я думаю, що мій перший і єдиний шлюб залишив свій знак, це напевно. І далі... Я просто не отримую руки на ньому.

На даний момент я в хорошому положенні і фінансово незалежний. В квартирі я отримав від батьків. Я можу навіть переїхати кудись ще, але я дуже люблю сусідство і чарівність старого будинку з високими стельами. І фотографії на соцмережах просто дивовижні. З повагою!

Я ходжу на відпочинок кожні шість місяців. Це право, за стандартами дівчат, які говорять про їх тип успішного життя. Подорожі відносно і не дорого. Так що я не бачу будь-яку особливу подразню. Я купив автомобіль і отримав свою ліцензію. Навпаки я мав справу з моїми правами першим. Я перша людина в сім'ї їздити на машині. Я можу їздити мій тато, хоча він завжди відмовляється. Я намагаюся бути атлетичною. Добре, це просто дівчина стандарти. Немає нічого, щоб зробити з моєю благністю.



Ось чому мені потрібна людина, крім випадків наради, щоб говорити, для поліпшення здоров'я? Щоб підібрати шкарпетки за ним або послухати його хропіння і інші часто приготовлені чоловічі звуки? Ні, спасибі вам. Чи можливо це про дітей? Ну, я думав про це, теж. Але я прийшов до досить суперечливих висновків.

Візьміть той самий друг шахти. Вона тепер має два діти. Що означає ще більше сумок під очима і відкладень на боках. Я знаю її, не схожа на щасливу жінку. До того ж, я бачу посмішку перед нею, коли я скажу її про деякі новини або гальма про покупки. По відношенню до чоловіка, вона має тільки сумні зіточки і навіть своїх власних дітей не приносить її радість. Я можу побачити, що ніхто не збираюся переконувати мене, не навіть Ти сам.



І навіть якщо в майбутньому її діти виростуть, і не буде постійно кричати і вимагати уваги, що далі? Вони навчаться, виростуть, підуть жити десь ще і звідти починають попит на постійні тренування від батьків. Не знаю, що це? Чи є це щось інше? Якщо ви не особисто отримуєте ніякої вигоди? Хайрі? О, прийти на.

Моя мама і тато теж зволожують вуха своїм спадкоємцям, так як якщо ми були деякі з коронованих особняків або генетичної унікальності. Ні, люди, як нам подобається бруд. І кожен рік буде більше. Чи не це причина, щоб відкинути ці самопізні думки про нащадки і жити для задоволення? Хтось готовий породити бідність кожні 9 місяців, але я віддаю гідне життя без стресу і негативності.



Як ви можете побачити, я не шкодую, я вибрав це життя. Сьогодні я можу подумати про те, що ніколи не трапиться в шлюбі з дітьми. Чому? Чому? Мені здається, що людина повинна бути такою: мобільний, активний. Цікаве життя. І склянка води, нехай робот послужить мене, тому що коли я старію, це добре обов'язково буде об'ємним!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное