Після виклику костюмора я отримав всі збуджені, нарешті мій Іван готовий до серйозних розмов.

Дуже добре мати бюджет, який є двома зарплатами або двома пансіонатами одночасно. Коли кожен бере з загального банку свинарства, скільки він потребує. В іншому випадку, коли сім'я вирішує зберегти окремий бюджет. Хтось до загальної скарбниці, решта до себе. Які з цих варіантів краще покажуть можливість партнерів згодні.



Два пенсії одночасно Після виклику дружби я отримаю всіх збуджених і стояв на зустріч. Іван наказав на серйозну розмову. Я відчуваю, що я вирішив. Він хоче переїхати з мною. У мене є власний будинок, діти отримали сім'ї і переїхали на різні частини країни. І його син просто приніс наречену додому. Час, як кажуть, прийшов.

Я приготував до матчу. Скульптовані пельмені з солоним сиром, ароматизують гарну частину масла. Сусід, Міхальна, купили домашню сметану. Ввімкніть вікно, щоб почекати скошеню.



Ідея нареченого висить двері. Я тут, мій дарлінг. Я хочу, щоб я був квіткою. Я не схожий на початок.

Вона сіла гість на багатому столі, заливається домашніми смородинами. Мій солодкий ласощі на обох щіках. Заповнений, отримав в точку:

- Ну, Валуха, виграєте. Я буду жити з вами. Але при одному невеликому стані.

Який романтичний початок, стояти все ще, падають! Моя рука автоматично вдарила боки. Продовжується гість:

- Я дивився тебе. Вас приємно, весела господиня. І хороша жінка. Але я не старика, тому я хочу, щоб слідувати молодій моді. Це те, як вони добре управління фінансами. Це єдиний бюджет!

1554972

Я зрадився про цю новину. Я шукав пояснення.

до Є. Я даю вам гроші для їжі і світла. Я думаю, що 500 гривень буде достатньо з головою. Я тримаю відпочивати. Ти ж. Все інше. Всі права?

Я думав про це. Ви повинні зробити гарну кількість тут. Але не кожен день я одружився з хорошою військовою пансіонатою. Ось чому я погодився. Іван відразу підрахував векселі, кинув мене на столі і повісити мене по талії. Але я воював від плейфу. Приготуйте під час кулінарної вечері, і романтичний настрій в якості ручної роботи.



Узгоджуючи з майбутнім чоловіком про нараду, виконуючи його додому. І на холодній голові вона пішла над підрахунком. Так, скільки це лікує мені? Я не маю коу. Тому я купую все молоко від мого сусіда: сметана, сир і молоко. Сир на 130 грн за кілограм, сметана - 60. 70 більше вершкового масла. Плюс борошно, залити. Мій час. Так виявилося, що Іван лікував на 270 гривень. Я також хотів солодкий.

Може бути мій чоловік був неправильним, або я не розумію? Але я вже дав свою згоду, щоб я мав говорити і виїхати з води.



Вранці незліченно приїхали відвідати в антіпації десерту. Але я потрапив в точку прямо зараз.

- Шукаю, я кажу. Вчора ви придбали 270 грн. Сьогодні Я маю на обід молодий картопля з часником, кріпом і сметаною. Мариновані гриби і ваш улюблений чорний хліб. Не менше 100 гривень тут. І це просто сніданок. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але вечеря може бути проблемою. Я повинен повідомити гроші.

Двох пенсій одночасно: попередити наречену такий поворот явно не за смаком.

до А ти з мною, теж. Так говорить мені половина з неї, Іван сказав.

- Я вже зробив свій внесок: Я приготував все, я поклав таблицю красиво. Я отримую Paycheck тут.

- Зачекайте, чекайте! Чи можу я принести мішки зерна?

- Тоді я оплачена за газ, а потім на обід. Так ми навіть.



- Я збираюся зробити щось в саду. Що таке?

- Розкажіть ціну. Я міняю тебе. Якщо я роблю свій пральню, варіть, очищаю волосся, отримую грошову винагороду. Важко, рівномірно.

Іван занурився з виснаженням, але сказав нічого. Він захопив сумку речей і стрибнув з дверей, як він був розсіяний. На жаль, сусід подарував мені своє «запити». Я нарахував кількість послуг, що надаються раніше, і вимагав повернути все до копійки.

Ви йдете. Якщо ви хочете поділитися двома пансіонатами одночасно, це досить і мудро. Або ж, можливо, ми пансіонери не зберігають цю моду?

Хто ви думаєте, що це правда в цій історії? Поділитися в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное