Я подзвонив батькам за день народження, але вони сказали, що вони не відчувають себе добре, але для мого брата вони завжди мали сили і часу.

Що показує генрозити? Людина? Хто, реально. Молода і гарна дівчина, наприклад, може сказати, що щедра людина є тим, хто бере вас на екзотичні острови, купує подарунки, і вимагає нічого повернення. Пенсій зателефонує щедрому депутату, що дає перед вибором не тільки пара кілограмів гречки, але і сирої курки додатково. Акушер посміхається і може похвалитися щедрими порадами, що залишилися йому деякими ІТ-спеціалістами.



До кожного себе, як кажуть. Але серйозно кажучи, хліб душі в звичайному житті повинен проявлятися, напевно, до сусіда. Це перша і найперша. Сім'я, сім'я, друзі. Не дивні, незнайомці, які ви тільки знаєте протягом декількох хвилин, але які ви хочете вразити. Іноді такі думки насправді з'являються у тих, хто молодший. Але доросла особистість ніколи не зробить таку помилку.

У столиці з'явився молодший брат 5 років тому. Не думайте, що якщо я кликаю його молодшим, це один молодий, непривабливий хлопчик. Вирощується людина, протягом декількох місяців 37 років буде. Не одружений і не збирається. Він має друг, але він каже, що це нічого серйозного. І прийшов додому, щоб побачити людей і показати себе. Що я думав спочатку.



Ви знаєте, що якщо брат і сестра не знаходилися разом з дітьми, то вони отримаються як дорослі? Як приклад, я можу сказати, що це повідомлення нічого не більше, ніж інший нецензійний. Ми часто сперечалися з Максимом, коли були студенти. Щодо того, що я повинен тримати очей на господарських хорів, і він крім того. Він був, якби його брат не помітив, і діяв, як п'ятий скраб. Випробуйте все, крім свого відображення в дзеркалі.

Не дивно, що мама і тато мало грошей на вищу освіту. І був Максимка, яка була випущена в місто «великий і жорстокий». Все, що я шукав пральну машину як весільний торт. Дякую за це, теж. Я жити в щасливому шлюбі з коханим чоловіком і двома дітьми. У будь-якому випадку, всі мої проблеми, і я не маю нічого, щоб повідомити батькам. Я пишаю, особливо шукаю мій брат.



Попри те, що сили інвестували в нього, ніколи не стали великим чоловіком. Так, він працює, оренда гідної квартири. Є ще кілька грошей, сорту. Але він побудував своє життя таким чином, що якщо щось відбувається, парашут не буде поруч. Його подруга залишить його в критичний момент. А робота, яка з часом гасить. Я не хочу сказати, що, але це дійсно є. Як і рослини, люди повинні мати сильні і потужні коріння. В іншому випадку вони відбивають на першому серйозному пориві вітру.

Але щось ще дивує мене. В той час, коли він прийшов, я був незнайомим для батьків. Занадто багато. Суддя для себе: для мого дня народження я запросив маму і даду кебаби за останні чотири роки, ймовірно. Коли вони вийшли з причини, що не приходять. На жаль, не було часу, і так далі. Але улюблений син прийшов, і в момент, що вони перетворилися в здорові люди. Ми навіть пішли зустріти його на станції. Чи є це нормально?

, доб. 5

Тепер, в той час як Максим живе з батьками, він не вражає пальця. Вони варять для нього, підійти до магазину, навіть приміщення було очищено до приїзду сина. Я ніколи не відчував себе, ймовірно, коли-небудь. Як дитина, я був тим, хто змушений скинути квартиру. Мені довелося варити час від часу, я повинен бути ідеальним господинею. Не можна навіть уявити, що я, вирощена жінка, була приурочена мамою або батьком.

Але для Максимки не менше зірки з неба. Я сподіваюсь, що він принаймні кинув гроші на паху. В іншому випадку це буде абсолютно темним. Хоча, коли ми зустрілися в кафе за каву, він досить вільно і без шамелю запропонував мені поділитися перевіркою. Як, в столиці, що вони роблять. Я не знаю, які умови для батьків.



І як вишня на торті, мій брат сказав мені щось інше. Як і в одному з їхніх розмов з батьками, тема спадкування прийшла. І виявилося, що вони планували залишити квартиру після мого брата. У мене є наша дача. Яка година і півпривід від мого будинку. Ну, нічого нового, хоча.

Не нова, але впроваджена двокімнатна квартира, в якій мами і тато жити і дачу з похилим підлогою і ледь живими стінами. Навколо якого тільки швидко зростаючі бур’яни, сміття та промені тварин. Як отримати квиток на літак? Це просто. Моя мама і тато дуже впевнені в собі. Я вже дав їм онуки, і я пішов до іншої сім'ї. Вона змінила своє ім'я, уявіть собі.



Але якщо Максим повинен жити в рідному місті, якщо нічого не буває в столиці, то він сміливо може приїхати на рідні стіни і жити без проблем. Я не здивився, якщо батьки збираються розпочати ремонт, і навіть вони вимагатимуть гроші для цього випадку. Чи п'ятий колесо в кошику? Чому я лікую, як це? Я не маю достатньо міцності, щоб розтягувати себе, і я втомився від тиші. Давайте подивимося, що мама і тато кажуть, коли я приніс її. Скільки буде залежати від своїх слів в майбутньому. Не сумнівайтесь!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное