На 7 ранку я пішов до дитячого будинку, приніс їм свіжу їжу, але мій син не подякував мені, але просто кинув мене з дверей.

Яку людину можна назвати добре? Хто дає всім себе за добро інших? Чи є це лише тоді, коли вони просять допомогти? У житті близьких є мистецтво. Баланс зберігає з ламаних сердець і непорозуміння. В іншому випадку людина часто очікує болісного згоряння ілюзій.



Яку людину можна назвати добре? Мій чоловік і я в основному побудував наше життя в нашому сині. Миша - пізня дитина, і ми спробували дати йому повну любов. Я виросла неповну сім'ю, і мій догляд не був достатнім. Так я вирішив, що Не знаю про це позбавлення. Так ми працювали безтурботно, і ми тільки мріяли про відпочинок. В першу чергу приймали добробут тільки дитини.

Коли мій син був у школі, ми купили йому квартиру в наступному будинку. Ми повинні платити іпотеку протягом 10 років, але ми витягали тягар. Миша вже чекала свого часу. Він був твердим, але повністю виправданий.



Коли я дав йому ключі на весіллі, його дочка-взагалі і схукли майже сльози від зайвих почуттів. Неважливо, як сватя може похвалитися, що вона б зробити все для неї Оксаночка, вона ніколи не збирала гідну дочку.

На наших плечах з’явилася турбота про сім’ю. Ми завжди були і допомогли нам стільки, скільки ми могли. Чому ще потрібна тато і мама? Я не розумію годувати молодят вечерю, тому що я закінчив роботу в 5 і дочку-в-право на 7. Я з радістю очищаю свою квартиру, довести домашні коржі, вироби з магазину, деякі нові побутові начинки.



Оксани навіть іноді попросили мене, де вони були в домашніх умовах. Вона не має ніякої роботи, що залишилася після мене. Звісно, бо я подарував всім дітям, не завадивши зусиль.

І все буде добре. Але коли ви живете для ваших близьких, ви хочете почути просту подяку. І замість того, щоб подякувати їм, вони «грати» ви так, щоб тільки корал і паяльник. Як це можливо?



Мама, отримай! Учора стартувала як звичайний. Я був на роботі вісім, що означає, що я стояв на двері на 7. Не складно, щоб отримати рано вранці і запікати свіжі млинці або пиріжки на сніданок. На кухні чекають домашні ласощі.

Так, в цей час я приніс гарячі і шторки для кухні. Я набридла красуня з волоськими квітами з Куми в базарі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Я спробую відкрити двері власним ключем. І він не входить до замку, як це, або як це. Я був плутати. Я не збираюся працювати з м'ясом. Я натискав телефон.



Мій син відкрив двері. Я намагався приїхати, і він заморожився на дверцятах і перетнула руки на грудях. Я даю йому бризки гарячих, розмовляючи про штор. І Міша, я бачу, рум'яна. Він потертий зуби так, щоб галони вийшли в обличчя.

«Що я тебе вдячний?» Він мене не завадить мене і звикли. Мама! Сім ранку! Чому ви стоячи на дверцятах на початку години? Я попередив вас, ще один візит, і ми залишимо. Ми не будемо говорити про адресу.

І закрити двері прямо перед мною! Я не збираю куртку або обсмажену. Я мав прокинутися свого рум'яного і незручно попросити їх давати гостям дітям, коли вони прокинулися.



Я пішов працювати з важким серцем. Він був гіркий до сліз. Чому це? Як дітям можна показати таку чуйність і чорну неперевагу до любих батьків?

Ви тут з батьком. Остання сорочка готова йти. У будь-якому випадку, батьки запобіжать своїх дітей безкоштовно і вимагають догляду. Ми додаємо до них без сліду. Знайти батьків, як нам! І сказав він мені: "Чому випали на двері?" Яка людина може називатися своєрідною особою, яка переносить і забудь такі слова або намагатися відправляти дитину до правого шляху?



Повідомляємо, що мій Misha ніколи не був таким. Я впевнений, що мій дочка-в-право спробував отримати сина від мене. Неможливим для дитини змінитися в момент.

Що ви думаєте, що правда? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное