Популярні страви різних країн і їх аналогів в нашому розумінні, ми вивчаємо кухню народів світу

Як прохолодити їх? кухня! Він має все від сирої морепродуктів, щоб змащувати варене буквально в купі. Від фруктових пирогів до страв на основі декількох сортів сиру. В цілому людина може варити буквально все, якщо він може перетравити його. А ще



Так часто буває, що деякі їдалки люблять це або кухня. Італія приваблює своєю простотою і насиченим смаком. Франція відома мінімалізмом і великою кількістю соусів. Японія любила і оцінила, як вона може обробляти буквально будь-які морепродукти. Англія... Ну, але від вівсяного ви можете швидко втратити зайві кілограми. А відомі «риби і чіпси» припадуть до всіх, хто любить закусити щось швидко. В цілому вибір сьогодні величезний!

Як шеф-кухар, я знаю багато страв. Крім того, я був би в багатьох країнах цього часу. Ні блювотні руху, чесно. Я просто мав спробувати багато страв, щоб сформувати власну думку. І я хочу сказати, що я люблю нашу кухню. Якщо ви відмовляєте дуже екзотичну кухню, як і крикети, так і ту ж «розплавлення» шведської ялинки, багато світових аналогів можна замінити вітчизняними варіантами. Не буде гірше, і часто навіть краще.



Звісно, традиційна кухня розвиває свої звички. Таким чином, смак в цілому дуже суб'єктивний, і це безпомітно сперечатися про нього. Наприклад, до типової Мексиканської мови, ви ніколи не доведете, що ви можете зробити щось смачним без використання тону перцю. Італійці можуть гасити пасту все своє життя без отримання нудьги. І німецька в житті не згодні жити не менше місяця без улюблених ковбас з невикоректним ім'ям. У нас є і деякі кулінарні переваги. Але все ще. Нехай просто, для задоволення, порівняти деякі за кордоном їжі і подивитися, що відбувається.

Cordon Blue (французька: Le Cordon bleu) Чи існують будь-які любителі французької їжі тут? Я думаю так. Ні, я не маю альтернатив, щоб вирвати ноги і фаршировані равлики. Немає нічого покриття. Хоча, якщо ви думаєте про мідії, ви можете якось сперечатися, і ще. Я хочу поговорити про всесвітньо відомого Schnitzel. Кордон синій - шніце в тріщинах, виготовлених з телятини і фаршированих сиром шини. Смачний, ситний. Немає питань. Але якщо ви думаєте про це трохи, то виходить, що ми бачили його десь.



Звісно! М'ясо в тріщинах і навіть з начинкою! Зайдіть до будь-якого кафе або ресторану. Київ! По суті, страви дуже схожі. Прийміть, що інше м'ясо використовується для котлет, або швидше, фарш фарш. Але це також смачно, сердечно і я особисто віддаю перевагу варити ніж грати на півдня з телятиною. І Французькі кухарі, щоб бути чесним, занадто часто скуштувати інших для приготування страв неправильно. Іноземець. Приїжджайте, дайте. Плов іноді виходить на "невинний" теж.

Falafel (Арабська: история) Ця страва була винайдена в Єгипті, але через її величезну популярність Ізраїль дав статус національної страви. Немає нічого складного, просто місцевих інгредієнтів. Найпопулярніші куртки. Ви берете цю курку, ви замочіть її в воді, а потім перетворите її в пюре. Але в цій точці потрібно бути обережним: потрібно пюре тільки в м'ясорубці, так що хіппі не занадто ніжні. Необхідно домогтися бажаної текстури, щоб після приготування в рослинному маслі фалафель був хрусткою і з приємною текстурою.



Ця страва була придумана як замінник м'яса. Відповідно, я пропоную нашу версію, яка, в моїй особистій думці, виходить навіть тидер, ніж фалафель. Ординарні шемалей Готуємо в олії. Він має знайому, чітку текстуру. Тільки якщо фалафель по собі йде без тесту (рідко кладуть в піту, як плоский хліб), то Чебурек вже готується з його застосуванням. В обох варіантах виходить смачна, хрустка, сердечка і з власним ароматом.

Кухня народів світу: gazpacho (Іспанська газета) Смачний суп, в якому не прийнято додавати м'ясо. Приємно охолоджує тіло, перегрівається з сультри іспанського сонця. Насправді, Спанісари хороші. Вони винайшли siesta як національну функцію. І що день спекотний (і в цій країні такі дні досить), щоб працювати рясно. Краще сидіти куди зручніше, і перетворювати пластину або два прохолодного супу. А життя буде веселіше. Вирощені свіжі помідори, перець, огірки. Додайте смачний хліб, і це зроблено. Що ще потрібен звичайний Спанісар? Прийняття на звичайну іспанську і добре втілену гітару.



Про альтернативну страву я сподіваюся, що кожен здогадував. Я, що. окрошкаНемає нічого секрету про це. Припустимо, що в нашому варіанті м'ясо ще присутній. Але для тих, хто протестує проти мого підходу, я можу запропонувати інший варіант. Таура Не як відомо як окрошка, але ще суп. Приготування з хлібом, цибулею і спеціями. Звісно, смак не настільки насичений, як у альтанки. Але вегетаріанці будуть. Vegans теж. Бон ацетит.

Картопляний салат (Потато салат) Незважаючи на те, що Німеччина офіційно вважається місцем народження цієї страви, вона отримала свою ребірцію в Сполучених Штатах Америки. На основі використовується звична картопля і майонез. Салат подається охолодженою або кімнатною температурою. І як добавка, буквально все підходить. Цибулю, селери, vinaigrette, bacon, яйця. Багато країн, які також люблять цей салат, намагаються доповнювати його на власний розсуд. Простий і смачний. Найчастіше це запорука успіху.



Холодна картопля і майонез. І навіть якщо додати деякі ковбаски, варені яйця, горох, моркву. Це право. оливкова ! Тільки ми зазвичай подаємо її більше на свята, наприклад, на Новий рік. Там і є страва охолоджена. Олів'є, до речі, також подається в різних регіонах в дещо модифікованій версії. Але основа завжди така ж. Хоча тепер він став модним, щоб додати йогурт або щось менше калорій, ніж майонез замість майонезу. Але це мода.

Кухня народів світу: Паелла Нарешті, подумайте про сонячну Іспанію. Paella, oh, це смачна річ буде водити будь-який божевільний і зробити вас падають в любов з себе з першої пластини. Рис, приготований шафраном, який надає йому особливий колір. З м'яса може бути будь-яким: кролик, курка, качка. Часто використовуються і морепродукти: креветки, мідії, лангустині, восьмитопуси. І все це чудовий, до речі, не особливо очищається. Для збереження смаку. Тексти пісень, а це означає: Я запевнив мене, це дійсно важливо, Я запевняю вас.



Можлива тільки одна альтернатива Peels. Звичайно, пілфаі нічого іншого. Так, Спанісари не люблять баранину в паелла. Здається занадто важко для них. Але інакше це дуже схоже. Що мишей. Добре, цибуля в паелла не потрібна, а також морква. Я б закликав паелла щось «вишуканий пляф». Тексти пісень, а це означає: Це не для нічого, що жінки люблять її. Але ви можете придумати визначення до вашої кришки. Ефіше, смак страви не буде уражений.

Звичайно, існує безліч прикладів. І, можливо, я буду робити це в майбутньому. Але зараз ми маємо те, що ми маємо. Я впевнений, що багато людей, які були за кордоном, можуть поділитися своїми спостереженнями. Що вони намагаються зробити їх ностальгією і домашніми тваринами? Що, навпаки, не має аналогів? Цікаво про це, можливо, дізнатися щось нове. Так не соромиться. Поділіться враженнями з іншими!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное