Чому народжені в 70-х і 80-х роках вважаються особливим поколінням і яким неприємностями, які вдалося вижити

Мій син і я недавно почав цікавий матч. Він просить об'єкту, і я пам'ятаю, що він виглядав, коли він вперше з'явився в нашій квартирі. Я раптом зрозумів, що ми батькоНе тільки він вижити Millennium, але він взяв реальний стрибок еволюції. Вони народжуються в 70-х і 80-х роках минулого століття повинні добре розуміти мене.



Наші діти пройшли без комп'ютерів, гаджетів та інтернету. Ми проходимо в дворі з цілими компаніями. Це не важливо, хто був старий, ми всі весело грали команда ігри. Навчався в школі. Микинцям допомогли весь клас, роз’яснюючи нову тему. Кожен клас прагне бути кращим, поки ми не робили брудних речей, але досягали все чесно. Ми поважали вчителям, боялися, і наші батьки не сидять з нами в домашніх умовах.



Генерація батьків з останнього століття Ми стали незалежними Після школи, ми були вільними, щоб йти в магазинах для хліба і молока. Не потрібно пам'ятати сміття. Вони зробили свою домашню роботу і Googled свою нову тему. Ми читаємо книги та обговорюємо, що ми читаємо в школі та на дворі. Телефони в будинку були рідкісними, але такі мрії. Ми навчимося розуміти механічні годинники і завжди приходять на час. Ми зустрілися з тим, що час, здається, набагато довше, ніж зараз.



Коли почалася криза 90-х років, ми ненавидимо завершили всі удари долі. Сходження, падіння і отримання. Ми підтримуємо наших батьків і створили наші сім’ї. Ми пішли в університет і працювали одночасно. Де з'явилися всі сили? Коли я говорю, що мій молодий син, який його використовували, щоб забрати міжнародні коди на своєму телефоні, щоб поговорити про родичів за кордоном, він дивиться на мене скверно. Тепер, щоб поговорити з кимось, просто розблокувати смартфон і зв'язатися з відео.



З приходом нового тисячоліття почався електронний прогрес. Перші доступні особисті комп'ютери почали з'являтися. Тепер вони виглядають як звичайний машиніст. З колегами навчаються використовувати комп'ютерну мишу і боротися з новими програмами. Ми досліджували новий світ, який ніколи не існував. Ми дивилися фільми в театрах або здаються касети. Тепер потрібно ввести бажаний фільм в пошуковій панелі.

р.

Більше і більш розвинене електронне суспільство. Не потрібно купувати книги або перейти до бібліотеки. Тепер ми маємо доступ до всіх бібліотек світу на нашому ноутбуці. Або ви навіть можете завантажити аудіокниг і послухайте його на шляху до роботи з навушниками на смартфоні. На ранніх нулях і 2010-х рр., безтурботне життя здавалося розпочати. Ми також зустрілися з друзями, спілкуючись з колегами на роботі. Ми влаштували корпоративні вечірки та веселі вечірки.



А потім прийшли 2019 і пандемія. Ми повністю занурилися в електронному просторі. Діти не хочуть йти в школу. Вони зручніше навчаються в домашніх умовах онлайн, в піжами і з бутербродом в руці. Син третього класу все ще не знає імен усіх своїх однокласників і визнає їх тільки аватаром. Ми дізналися, як зробити покупки онлайн, намагаючись зробити новий наряд прямо на екрані смартфона. Тепер, щоб відвідати когось, необхідно заздалегідь погодитися на розклад протягом шести місяців, і не те, що зустріч відбудеться. А події, які відбулися в останні два роки, не надихають надії, щоб побачити життя з друзями і близькими.



На жаль, ми були останніми поколіннями, щоб поговорити і зробити друзів в реальному світі, а не онлайн.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное