Він був відомий, хто отримав Оскар в 2024 році: Україна отримала перший статует

У вихідні дні Лос-Анджелес провів 96-й Оскар. Нагороди Академії 2024 Премія року – найвища нагорода в кіно. Не тільки всі актори мріяли про цю нагороду, але й режисери, сценаристи, дизайнери костюмів та багато інших. Перемога оскаржуючого засобу, що досягають певного рівня професіоналізму. Багато людей ніколи не отримують цю нагороду в своїх кар'єрах, незалежно від того, наскільки важко вони намагаються.



Поза «Ложки» Рішення судочинства не завжди збігається з поглядом громадськості. Оцінюють виконання команди або індивідуального актора за суворими критеріями. Фільми, які виграють Оскар, торкаються людськими емоціями, досвідом та почуттями. Такі фільми залишаються культами протягом тривалого часу, їх можна переглянути знову і знову. Я не знаю, чи можна буде дивитися 20 Днів у Маріуполі, і знову, але цього року він виграв Оскар.



Премія Академії GettyImages 2024 Найкращий документальний фільм, знятий у 2023 році, показані фільми, такі як «Боббі-Він: Народний президент», «Фур Дочки», «Хіл Тигр», «Вічна пам'ять» та «20 Днів у Маріуполі». У Маріуполі було прийнято рішення про надання Оскару українським фільмам «20 Днів у Маріуполі». Фільм, реж. Мстислав Чернов, розповідає жахи повторної вторгнення Росії в місто Маріуполь. Росія вперше спробувала охопити місто в 2014 році. Фільм розповідає, як були знищені будинки, люди загинули, як захист міста стояв до останнього.



Мстислав Чернов разом з Василисом Степаненко та Євгеном Малолеткою прокоментував події, які відбулися у Маріуполі у лютому-березні 2022 року. Вони залишалися живими свідками до всього, що сталося в цьому періоді в місті на березі Азовського моря. Фільм базується на своїх фотографіях і коротких відео, які вони знімаються в окупованому місті. Вони побачили своїми очима жахи, які збираються навколо них. Як колись красиво, сучасне українське місто перетворилося на руїни під постійним бомбардуванням.



Під час презентації премії «Оскар» Чернов заявив, що це перша статуетка, яка отримала кінотеатр України. І він, ймовірно, перший режисер в історії кінотеатру, щоб побажати цей фільм ніколи не сталося. Я хотів би, щоб мати можливість продати цю статуетку для Росії, ніколи не атакувати Україну. Ніколи не завадив наші міста. Так що десятки тисяч моїх співвітчизників залишаються живими в Україні. Я даю цю нагороду росіянам, щоб звільнити всіх ув'язнених війни, всі цивільні особи, які вони нібито видаляються. Але я не можу змінити курс історії. Я не можу змінити минуле, але сьогодні, тут серед найбільш талановитих людей світу, ми можемо все працювати разом, щоб виправити майбутнє, щоб правда перемогла. Ті, хто загинув в Маріуполі, ніколи не забули. Після того, як кінотеатр формує спогади, і спогади про історію, Чернов заявив у своєму виступі.



Оголошено перший оскар Як відомо трохи пізніше, Американські організатори компанії Walt Disney Limited вирізати нагороду Mstislav Chernov від скороченої версії премії. У зв’язку з цим, українська сторона вже висловила свою невідповідність. Не всі дивилися в прямому ефірі премії. Телевізорна версія буде транслюватися на всіх телеканалах світу. Важливо, щоб якомога більше людей бачити цю номінацію. Минулого року, коли фільм Олексія Військового також завоював Оскар за свій документальний фільм, що на даний момент не був вирізаний за короткий варіант премії.



Завдяки цьому фільму, весь світ зможе побачити, що відбувається в Україні. Маріуполь, колись прекрасне місто на узбережжі Азовського моря тепер під російським окупацією. У місті на початку 2022 р. Ті, хто зумів вийти з міста, розкажуть страшні історії їх виживання в місті, яка була оточена і зрізається з світу. Завдяки таким документалістам, як «20 Днів у Маріуполі», українці мають шанс почути світ. Незабаром і пізно, правда завжди тріумфує, і лежака залишається брехня, незалежно від того, скільки це повторюється.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное