Чому життя в радянських часи було настільки безтурботним і варто пам'ятати як щось добре?

«У Радянському Союзі було веселе і щасливе життя!» «Це було простіше, кожен жив краще під Комунікацією!» Бог, що не... Хто потребує цих слоганів сьогодні? Що потрібно знати про те, що ви не бачили або знаєте? Чи правда?Яким людям було 30? Радянський Союз згорнув у 1991 році, коли ви не бували. Більшість радянських громадян мало безтурботного життя. Будь ласка, зв'яжіться з нами



Попри те, що безтурботне життя радянських громадян пам'яті старшого поколінняй Тоді, мабуть, інформація береться з спогадів партійної торгівлі, голови колективної ферми, директора ринку, керівника магазину та ін. Ці люди називають багатими або заможливими, і це випливає, що вони не могли дозволити собі нездужання. Життя закінчується, коли людина стає захищеною. Це так, що весь час.



І решта. щоб вижитий Але з тих пір всі жили однаково бідними, ніхто не скаржився. Саме там, де було безтурботне життя! Звичайні громадяни не турбували про викрадення нічого з них, бо не було багато крадіжок. Стандартний одяг, звичайне взуття, простота в повсякденному житті - що ви можете отримати тут? Золото в будинку не було запаху, а невеликі заощадження готівки зберігаються на книжці економії. Багато людей втратили його. Поверти приховані за тонкими дверима з примітивним фіксатором, який іноді навіть не має сенсу.

73382996

Традиції минулого в селі Увімкніть двері, куди потрібно. Для того, щоб показувати, що господарі не встигли. Я нещодавно поїхав до своєї сестри і змогла переконатися, що старі звички не були повністю вилучені. Коли потрібно відвідати сусіда, при виїзді будинку сестра кладе стару ручку під дверною ручкою. «Для дому!» вона сміється, і я пам'ятаю мій дитинства.



Тоді ніхто не пішов до школи або для прогулянки з ключами на канат. Якщо діти або дорослі залишили подвір'я, то до вхідних дверей часто вішали примітивну паличку, вішалка або паза, яка завжди стояв на ганку, тому що вода повинна бути проведена з колодязя. П'яльність цього "констипації" була обгрунтована тим, що незнайомці не були в с., але нічого значення Немає будинку.



Здоров'я та візити до зцілення Безтурботність проявляється Це також про здоров'я. Люди звернулися до лікарів дуже маловідносно. Ймовірно, тому імунітет був міцним, ніхто не лікував елементарний холод з антибіотиками, а кілька людей поширюють про всі види вірусів потім. Ми не говоримо про особисту гігієну! Багато пам'ятають окулярами, з яких відвертають газовані води з машини, і склянки для пива або квасу з бочки. Кожен хоче пити з тієї ж страви. Абсолютно незадовільний!



Але окуляри або окуляри не менше змиваються з проточною водою, а деякі свідомі клієнти ще не злилися. І що про жувальні гумки, які висівають на кілька днів і давали спробувати друзі? Коли ясна втратила свій смак, її посипали цукром - і нові! А льодяник на паличці, яка була лизати по вулиці?! Далі це. загальнийй

р.

Я пам'ятаю ці дні з трепідуванням. Він був шахтним. безтурботний дитячийКоли мова йде про роботу, про зарплату, про майбутнє. У цей час все було сприйнято в плані підліткового максимуму. А що робити з нею СРСР? Я можу бути сумним про мої друзі, мій шкільний рік, мої батьки, які залишилися дуже скоро, але я не подбаю, що країна була такою. Що можна сказати про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное