Сучасні виробники не опанували, радянські вироби не можна замінити, вони не мають аналогів.

Зараз багато людей пам'ятають Радянський Союз. Дуже смачний, безпечний і затишний. І тепер, здається, життя не поганий, але не біжить і молоді. І якщо це можливо об’єднати молоді та молоді з СРСР, знання та досвід від сьогодні. Я забрав пару улюблених речей і улюблених страв з моєї молоді. Сьогодні видання. "Сайт" Про нас ностальгія від наших спогадів.



Багато хто жив у СРСР з особливим теплом і ностальгією пам'ятають їжу. Натуральний, смачний і корисний. Важко уявити, що ковбаса виходить з сої, не м'яса, а не молока в молоці. Цукерки мали справжній шоколад, а сік був виготовлений з натуральних фруктів і овочів. Для кожного харчового продукту розроблено GOST, порушення яких тягне кримінальну відповідальність. Звичайно, були порушення, але так незначні, що вони просто закривали очі.



Так, не все було гладким у великій країні. Не всі роботи були необхідні нові технології. Як будували радянські заводи, ми сказали вам раніше. Але люди вірили, що це буде яскраве майбутнє. Пам'ятайте радянські фільми, молоді милі дівчата і хлопці. Щиро сміх і смішних пісень до гітари. Ностальгія за ті часи переходить до серця. Поки не було такого сорту одягу, іграшок та товарів, люди знали, що вони пропонують якість, натуральні речі.



Якщо магазин продається тушкована, то не було сумнівів, що це було м'ясо. У жерсті продукти зберігалися дуже довго, тому що технологія збереження їжі не порушена. Не можна боятися і годувати ці продукти навіть маленькими дітьми. До речі, особливо ретельно підійшов виготовлення дитячого харчування. На кухні дитячого харчування молода мама отримала смачні перли, молочний кашель і йогурт для їх крихт. Ця дієта не викликає алергічних реакцій і не провокує розвиток різних захворювань. Діти зростали повноцінно і здоровими.

26520

Природні радянські соки можна купити навіть в будь-якому фуршеті. Вони зберігають всі корисні вітаміни і вони дуже смачні. Присмак цих соків ще запам'ятовується кожним резидентом Радянського Союзу. Також було багато молочних продуктів. Молоко, просто кефір, фруктовий кефір, сметана, м'ясо ферментоване, аюран. Все молоко від дрібного до великого. На виробництві в гарячих магазинах або важкому виробництві завжди видаються молочні марки. Це був наказ Міністерства охорони здоров'я, який був строго реалізований управлінням будь-якої рослини.



Чи пам'ятаєте ці страви в радянських цуценях? Особливий рецепт, щоб страви сердечно, висококалорійні і корисні. У Радянському Союзі тісно відстежувалися людське харчування та здоров’я. Багато хто ще вважає рецептами радянських обідних столів як стандартних страв і варять тільки так. Яким був вибір чаю і кави? Чай Кейлон, індійці, Краснодар і багато інших типів. Чай в СРСР був дуже любим, тому вони відвертають його часто і багато. А традиції пиття кави вранці вже в ті дні і в кав'ярні теж було щось вибрати.



Що таке ностальгія ви отримуєте від фрази Радянського Союзу? Напишіть свої спогади в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное