Дарина Фран розповів про те, що майбутнє тримає нас і чому не встигнути відмовитися

Українська езотерика Дар'я Френ поділилася своїм баченням майбутнього для України у війну з Росією. Яка доля кожної країни? Що потрібно зробити так, щоб світла енергія трансформацій не руйнує людину, але піднімає його на найвищий рівень свідомості? Детальніше про це.



Перш за все Дарія підкреслив: вона вірила у перемогу українців з самого початку. Карма багатолітнього підкорювача перезавантажить Росію. Доля окупаційної країни – згорнути на Україну.

Дарія бачить майбутнє України у зв’язку з європейськими значеннями. Про справжню свободу вибору. Українці переходять до цивілізації, де люди вільно обирають свої політичні погляди, віру та сексуальні вподобання. Де людина вирішує, чи не має дітей? Стан не порушує конституційних прав.

Габаритний зображення

Тим не менш, з іншого боку фронту голова Міністерства охорони здоров’я РФ критикує російські жінки. Жінки, які вперше хочуть отримати освіту і побудувати кар'єру, і тільки потім мають дітей. Михайло Мурашко наполягає на «виготовці» школярів про переваги ранньої батьківства. Що чекає країна, де саморозвиток затінений? Це риторичне питання.

Трансформація свідомості: Важливий урок в будь-якому заході має потенційні переваги. І ось уроки, які українці навчаються з досвіду.

Важливо думати про когось, крім себе. Не рахуйте на президентських болгарках у вашому приводі. Війна пробудила національну свідомість. Замість мислення «Я маленька людина» прийшло розуміння: Я можу допомогти військовим, пожертвувати, боротися за себе. Люди починають запитати себе, що я зробив в житті, крім того, щоб не любити робочі місця щодня?



За даними есотеролога, головною місією Президента Зеленського було скоєння Заходу та Сходу України. Виявилося, що країна здатна зробити одну річ і не ділити людей за принципом мови. Українці готові допомогти тим, хто втратив свої будинки. Не хочу жити в Росії.

Люди змушені бути активними в країні, де є війна. Відкрийте нові бізнеси і зробіть щось цікаве, привернемо більше інвестицій.

Для всіх, хто втратив свою роботу, Дар'я дає спокійне повідомлення. Якщо ви збили з роботи або коханого сценарію, це не ваш скрипт. Простір дала вам свободу, оскільки він перетворює ваш розвиток. Спробуйте знайти щось, що принесе вам задоволення. Найбільші гроші приносять вашу улюблену роботу, яку ви готові зробити щодня без стресу і насильства.



Як війна поширилася до олігархів? Духовні дослідження Фрея показали, що війна мала кармічні наслідки для українських олігарх. Вони мали відповісти на більш високі сили для своїх дій у 1990-х роках. Карма перевернулася на них водоспадом неприємностей для неспроможності.

На практиці вони намагаються захистити і зберегти цілісність України. Вони також приймають кроки для вигоди населення: вони інвестують у високі технології, здоров’я та довголіття населення. Україна є їх золотою шахтою. І це буде працювати, якщо населення не хоче переростити тикони зі списками і пітроками.



У країні багато грошей, але це не досягне місця призначення. За даними езотеричних прогнозів, з літа 2024 року почнуться процеси, які допоможуть пом'якшити корупційні надлишки. У зв’язку з тим, що олігархи будуть стикатися з людьми та оголосять масштабні програми для зростання добробуту людей.

Збірна відповідальність і обізнаність Збірна відповідальність є фігурою мови. У своїй країні є лише людина і його намір сприяти розвитку своєї країни. Сплачуйте податки, пофарбуйте і очищайте вхід. Стабільний розрахунок коштів з особистого бюджету на пожертви ОПУ. Легка енергія не несе відповідальності за те, що людина створює своїми діями і думками.



Розумність - це ключова навичка, яку кожен з нас повинен розвиватися. В іншому випадку ця реальність не може бути завершена! Ми приймаємо, що ми живемо у віці подій, які відбуваються у світі вперше. Ми робимо те, що ми можемо, доставити на попкорн і продовжувати дивитися цей дивний фільм «ХХХІ століття».

Які ідеї приїхали до вас в цей непростий час? Поділитися з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное