Я не можу бути щасливою, я думав, що вона буде знайти роботу і допомогти мені, але це не було.

Здійснити дитину правильно і не збоченою є однією з багатьох завдань звичайного батька. Щоб дізнатися, як правильно виділити кошти; час для роботи, відпочинку та дітей. Вчитися думати про новий спосіб, адже молодше покоління має абсолютно різний багаж знань і зовсім інший вид більшості речей в цьому світі. І ще багато сімей продовжують рости. без батьківй Уявіть собі те, що багато ресурсів в них, і в результаті отримаєте абсолютно дивний. Так само, як і ті ж самі гени.

до 1 2 3 4 5+

Ймовірно, тому кількість так званих «кідних безкоштовних» на планеті щорічно розмножується. Люди дивляться на досвід оточуючих сімей і обирають комфорт для себе, а не вічний сон і депривація сну. Потім, з віком, звичайно, вони часто змінюють їх розум на протилежність. Але це ще одна історія, яка не часто закінчується на позитивній замітці.

Де приходять діти, які не люблять своїх батьків? Ми розповідаємо історію, що може служити хорошим прикладом.

Повідомляємо, що після розлучення батьків, діти втрачають шматочок доброти і душі. Я ніколи не розумію, що вигляд. Після всього, звичайно, виживання сепарації мами і тато не найкращий досвід. Діти не приступають, вони розуміють багато. У той же спосіб дочка у віці 6 була добре відомо, що ми не змогли жити разом з батьком. Так вона вирішила продовжити життя з мною. І її батько... Покажіть, що він знайшов себе в іншому місці. Про нас

Я згоден, щоб тримати квартиру з дочкою. І я, в свою чергу, відмовляється від аліментів. У моїй частині це був вимушений крок, тому що я знаю напевно, що ми не будемо жити на ручках нашого екс-люда, і житло завжди є житлом. Хоча без нормального ремонту, але без його чотири стіни просто не можна. Я отримав роботу, іноді запозичила гроші від сусідів, але, в цілому, Настя і я не відчуваю себе так погано. Ти можеш жити.



Кілька років тому сестра молодша переїхала. Її ситуація була не більш освіченою, ніж наша. Той факт, що в якийсь момент, навіть до народження моєї дочки, Лена раптом усвідомила, що вона бажала відродити своє життя Богу. Вона знайшла або, швидше, вона була знайдена деякими невідомими sect і з відкритими руками прийнята в її ряди. Для цього було лише одне. Робота на користь «бруків і сестри». Якщо ви не працюєте або сну, вам потрібно молитися. Таке життя звичайного серфу.

За роки Лени жив у такому ритмі. Звичайно, вона не знайшла чоловіка для себе. А потім, як телятина поступово почала падати з очей, вона почала думати, як вона спокійно зникне з рук її «східних» сімей. І якщо необхідно, навіть піти на біг. Але вона була щасливою. По суті, ніхто не протримав сили, тільки всі навколо, один спосіб або інший, показав, як розчарували, вони були в силі духу свого колишнього приміщення.

Хоча я завжди любила сестра, навіть я міг бачити, як вона змінилася. Ні, вона виглядає однаково. Я втратив трохи ваги і перевертав блідо. Це нещастя, особливо після того, як жити з мене і дочкою за перші шість місяців, фізично все впав на місце. Але морально, звичайно, вона була різною. Ви знаєте, що це дивно? У своїй «суспільності» вона була однаковою, найнижчою рангою протягом років. Не відмовляється нікому.



Але моя дочка і я швидко стала свого роду командира. Спочатку я спробував закрутити мене, моя старша сестра. Я навіть намагався допомогти їй, я думав, що це буде краще. Однак, немає. Я загрожував Лену, що якщо вона тримала, що ніхто не переносить її в наш будинок довго. Моя сестра не сперечалася з мене. Але за Настя, вона забрала дочку серйозно.

Вона бажала навчити своє слово Божого. Моя дочка і я швидко подарував. Тоді Лена спробувала зробити непристойну роботу навколо будинку. Я хочу, щоб моя дочка працювати, і вона оцінює. Так було ще один скандал, але три з нас продовжували жити разом. Настя виросла, і я, як я міг, спробував зробити свою сестру чоловіка. Вона, звичайно, була небажана розмова, викликаючи нас відсутнім. Тексти пісень, а це означає: Але вона не знав, що вона не була Це ситуація.

769899

Після закінчення навчання, дочка обрала свій власний факультет в інституті і сама вступила в неї. Безкоштовне навчання. Я був дуже щасливим, тому що вища освіта відкрила величезну кількість дверей і перспективи для неї. Що це для нас? І я радий, що не потрібно переїхати на будь-який хостел Нестя. Вона продовжила навчання в місті, щоб вона могла жити вдома. Тексти пісень, а це означає: Біля матері і тітка.

Але в другому році характер дочки почав досить помітно змінити. І на жаль, не для кращого. Вона бажала більше свободи, відчувала себе як дорослим, зробив нові друзі і, ймовірно, хлопець. Лена була шокована її поведінкою. Вона часто скаржалася про те, як вона погана. І я повинен визнати, що я в цілому погодився з нею. Моя дочка може бути відсутнім усіх вихідних. Сонце до середини дня і не парить. Вона була просто щаслива з її мозками і класами Настя продовжила бути високими. Як мінімум не дізнався нічого з мною.



Постара дочка стала, більш складна її характер. Вона почала звинувачувати мене від зловживати її батько, скидаючи її сестра. Уявіть, як довго це було з мого розлучення. Але вона все ще мала нерва, щоб відновити мене. Не було без хлопців. Моя сестра і я забіда Нестя, щоб піти пізно майже до закінчення. Але вона зробила це протягом дня і не захопила всіх. А потім... Просто побігти з дому.

Це було 9 місяців, оскільки Настя більше не живе з мене. Все, що я чув, що вона живе з нею "fiancé" десь по місту. Найсумнішим є те, що Lena і я кладаю стільки енергії в неї, і вона діяла як scumbag. Я сподівався, що Настя дізналася про хорошу роботу, допомогти нам усім, і ми могли б виїхати з цього кошмару вічних кредитів і боргів. Вона вирішила піти на тепле місце з деякими хлопчиками. Я не знаю, що діти, які не люблять своїх батьків, Є.

43727834

Не дивно, якщо вона спробувала звернутися до батька. Крім того, все більш невимушено. Хтось, і вони знайдуть спільну мову. Я думаю, що це не так погано. Я живу з сестрою, врятувати гроші. Можливо, я зустрівся з кимось. Я не буду мати голодної дитини навколо шиї. Що зараз? Чи може моя сестра служити склянкою води? Це не те, що я уявляв своє майбутнє, а не на всіх. Вони кажуть, що діти люблять своїх матерів незалежно від того. Вони неправильні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное