Викликав знову вранці, а потім вимкнено телефон, я не можу зрозуміти, що вона хоче від мене.

Після того, як частина, деякі пари можуть бути в стані «просіяного» протягом тривалого часу. Деякі люди просто не хочуть, щоб закінчити відносини. Навпаки, навпаки, продовжуємо зустрітися з друзями і іноді виглядає досить дивно. Чоловіки не знають, Зателефонувати У святкові дні жінки дивують, що робити з деякими подарунками. Це мес. На жаль, розлучення завжди важко, але багато людей не думають про це взагалі, фантазія про нескінченний шлюб і мислення тільки про гарне. Тим часом рівень розлучення виріс лише за останні роки.



Багато інтернет-користувачів дивують, як вони можуть позбутися від неприємних відчуттів, які прийшли після шлюбу. Насправді це питання не так просто, як це може здатися на перший погляд. Зважаючи на те, що люди різні, і всі необхідні для себе «запобіжний засіб». Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ти не перший, ти не останній. Переважна більшість людей після того, як буквально забули про перший шлюб і не пам'ятають його. Ви, ймовірно, мають однакову ситуацію... Чи є вони просто статистика?

Зателефонуйте нам: Це четвертий раз на два тижні. Я знала, як завжди. Але чому виклик, коли всі нормальні люди вже гасять або принаймні намагаються? Що таке катування? Чи можу я зателефонувати мені після цього? Я не знаю. Прикольна річ, що в 3 роки нашого шлюбу, вона зробила це дуже зрозуміло, що вона не завадить рано. Вона потрібла чашку кави, душу і не менше 11 ранку на її годинник. В іншому випадку вона зіпсувала настрій всіх, що вона могла досягти. З повагою,

Тепер, після розлучення я міг прокидати, коли я хотів і зробити шум, якщо він прийшов в голову. Як до цього не було такого бажання. Я дорослий, не гістерична сова. Я, звичайно, мав деякі проблеми. Я пропустив свою дружину дуже багато, хоча я добре знав, що в шість місяців, що ми не разом, вона вже була підписана з новим хлопцем або чоловіком, як я можу сказати зараз? Тексти пісень, а це означає: І вона є дійсно добре. Так чому порушують мир з дзвінками? Чи можу я зателефонувати мені після цього?



Ми не будемо говорити, завжди була дівчина, яка зараз використовується для сходження в чоловічі кола. Я використовую для сміятися і навіть зануритися її, але тепер я не смішний. Ну, ось де почати, мабуть, від початку наших відносин. Пішохідний на відкритому повітрі для Таня був щось з пампером на моїй частині. Вона завжди сказала: «Якщо ви хочете піти на прогулянку, посидіти на лавці, як дві гроші». У своїй свідомості було нормальне відходи часу. А мінімальна вона погодилася на зустріч в кафе, з кавою і чимось солодким і вишуканим.

"Чому я князі на мамі. Про нас Я не знаю, як зробити що-небудь навколо будинку, я не готую або чистою. Подаруйте маму, вона розповість вам про це, ви побачите для себе. І так, що була правда. Моя мама-в-право, літня тонка паличка в невимушеній менопаузи, не хочу зв'язатися з мною на всіх. Вона сказала її дочку з неї. Вже після шлюбу. Я був сподіватися, що мій дорослий життя змінився для кращого. Вона навчиться бути звичайною дівчиною, навіть з її власними потребами. Я можу дати їй все, що вона хотіла.



Але ні, Тетяна завжди хотіла щось нове. Деякі пригоди, деякі пригоди. Але в кінці все завжди добре. Так вона не втомилася. Одного дня ми пішли в гори з нею. Я не люблю цю активність, але моя дружина наполягалася. І був перший рік шлюбу. Весь день вона приховує до себе вдома. Вона відмовилася йти вперед через втоми. Вона вимагала їжі і транспортування. У горах ви знаєте? Я навіть серйозно попросив місцевих жителів, якщо були будь-які ATV або SUVs поруч. В кінці, звичайно, це всі мої несправності. Чому ви не сказали мені?

Шукаю зараз на нашому поширеному минулому, я серйозно прийшов до висновку, що я був дійсно ніжним з Танею. Ви не можете це зробити. Не менше з дикими тваринами і молодими дітьми. Ми завжди десь в середині. Вона стала причиною скандалу у великому супермаркеті перед усім. Літерально, виходячи з касового реєстру. І вона не доглядала за своїм віком, люди навколо неї, вона просто відчувала. Я не був свого роду ходьбою, ні. Так, як він працював.



Але були дуже приємні моменти. Коли я був хворий, Таня дуже сидів з мною, подбали мене. Навіть варений і очищається. Хоча я часто замовляє доставку. Але коли ваша дружина постійно тримає вас в моральному тону, коли ви звикли до того, що вона легше для її запуску кварель, ніж приглушити вас, така турбота варто багато. Крім того, на день народження вона любила купити дорогі подарунки: екскурсії в відпочинок, дорогі речі. Я не знаю, як це працює, але я впевнений, що деякі чоловіки будуть розуміти. Я не хочу сказати, що вона є Scorpio за знаком Зодіаку, хоча я не вірю в всі ці пресудики.

Я знаю про чоловіка, що він має гроші. Я не вважаю себе бідним, досить навпаки. Його друзі кажуть, що він володіє компанією, яка його батько почав. Є хороший будинок, кілька автомобілів. Так мій ex-mother-in-law, ймовірно, любить цей хлопець. Або, не хлопець, але чоловіка. У мене немає ідеї, як старий він був. Я прийняв розлучення. Я не хочу взяти його протягом тривалого часу і нарешті прийняти його.

, Україна

Чому ми нарешті розірвали з Тетяною? Ну, як я бачу, вона хотіла щось більше. Я хотів жити як фільм. Не в плані дорогих речей і ювелірних виробів, хоча вона завжди поважала це, теж. Про те, що кожен день зайнятий. Я хочу, щоб ми походимо в танцювальні заняття після моєї роботи. Або приготування страв. Я завжди приготував тут. Але вона потрібна для того, щоб забити свій день і вихідні. Життя дійсно нудно, коли ви не працюєте.

І що хлопець, я фігурував, зміг дати їй все це. Я не збираюся бути порожнистим, я ніколи не спійманий мій обман. Не день, але! Через півроку після розлучення ви одружилися. Я не знаю. Може бути так, з іншого боку. Тоді чому б я зателефонував мені, коли вона починає казкове життя? Ми не маємо нічого спільного, і вона не є своєрідною особою, яка вимагає нічого від мене після розлучення.



Що робити, якщо вона хвора зараз або він б'є її, нехай вона виходить? Нехай він є свого роду, і насправді, вони роблять багато гірше, ніж я міг уявити. На жаль, я не знаю, чому ви повинні викликати і вимкнути свій телефон і повернути його назад? Ні, це має бути щось інше. А ось тут: Я не розумію. Я можу зателефонувати мені прямо зараз, і я думаю, що є хороший шанс, Я досягнув її. Але що відбувається після того, як це було так довго, що я пішов назад від розлучення і отримав трохи захоплення на себе. Що відбувається, якщо я знову збираюся? Я не зможу працювати, я знову відчув себе.

Але мої дзвінки не турбують мене. Це щось. Чи можу я дзвонити? Чи потрібно дізнатися або просто спробувати отримати Tanya з голови?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное