Як приготувати акуратну чорницю, яка буде плавати в роті, без правої капусти нічого не вийде

Я сподіваюся, що багато людей згодні з тим, що чорниця - це робота кулінарного мистецтва. Бажаю, що я ніколи не робив їх так смачними. Наскільки потрібна робота! Капусту капусту, розібрати, обсмажити фаршу, варити овочі, варити крупи. Ось чому я ніколи не спробував. До далеких родичів з Одеси прийшли відвідати мене і продемонстрував мені, як зробити чорницю з свіжої капусти.

р.

Я ніколи не взяв цю страву самостійно, тому що я пам'ятаю добре, як мій бабуся витрачається не менше трьох годин приготування їжі. Але я запитав, щоб допомогти моїй тіті і niece, щоб отримати приготування, зроблено швидко. А потім я зрозумів, що для досконалих голубів вам не доведеться турбуватися з капустою. І рис, щоб бути чесним, також не потрібно варити. Виходить, що можна перекручувати чорницю менше години, якщо ви готуєте їх за рецептом Одеса.

Блаки зі свіжої капусти за рецептом Одеса - І що на вечерю сьогодні?
до Ми будемо робити деякі gobies зараз. Чи можна ви допомогти?
- Потім кладемо капусту на вогонь.
до Ні, капуста готова.
- Як? Свіжий або щось?
до Ні, ми кладемо її в морозильну ніч, і сьогодні вона вже згадала.



Або історія про те, як я дізнався, що листя капусти не повинні бути варені. В цілому процес приготування досить проблематично: пара, запах, навіть горщик відповідного розміру буде знайдений, або вам доведеться перевернутися назавжди. Хтось керує варенням капусти в мікрохвильовці, що набагато простіше. 10 хвилин при максимальній кількості і готовності. Не забудьте упакувати голову в сумці і зробити отвори в ній. Але спосіб з морозильною камерою завоював мене один раз і назавжди. Тепер я можу закрутити мої голубці, коли я хочу.



Склад полягає в тому, що після заморожування і розморожування листя стає дуже м'яким. Замість втратити смак і корисні речовини при вбиранні капуста повністю зберігає свої властивості. Крім того, неприємності з ним стає так мало, що чорниця хоче знову варити і знову. Не запах, без пари, в цілому, краса.

Рецепт чорниці:


інгредієнти
  • 1 капуста голова
  • 1кг свинини з жиром
  • 1 склянка рису
  • 2 цибулини
  • 1 морква
  • 3 ст.л. томатної пасти
  • 3 ст.л. сметани
  • 2 зубчики часнику
  • 1 лавровий лист
  • сіль, ароматний і чорний перець, рослинне масло за смаком


Категории

Смотрите также

Новое и интересное