Одного разу сердитися жінка прийшов додому і сказав її дочку-все, що вона думала про неї, потім я не підозрю, що це призведе до.

Для багатьох людей метелик в будинку може стати справжньою проблемою. Всі меблі, які ви повинні від пилу від часу. Миття посуду, які іноді просто мережива. Не кажучи вже про мокре очищення. Так не дивно, що деякі не мають вибору, але вдаються до прибирання послуг. Що таке очищення?Професійні працівники в своїй галузі, з якісним обладнанням, роблять свою роботу швидко, чітко і без зайвих недоліків. Не підходить для будь-якої кишені, але час і нерви будуть економити, це обов'язково.



Хоча деякі громадяни дивляться деякі медитативні компоненти в очищенні. Розслабляє їх, навіть приносить задоволення. Особливо результат. Ми, найяскравіші, брудні тільки і мрії, які ми отримали партнера тільки таку людину. Але не всі так щасливі. О, що я хотів. Чи можливо навіть в цьому випадку є деякі підводні камені?

Після того, як я залишив чоловіка, батько Лова, я думав, що я відчуваю себе краще. І бути чесним, багато способів, що сталося. Коли ви молодий, що ви можете закінчити, сподіваючись, що людина зміниться. З віком, незалежно від того, що ви скажете, вона йде. Я не хотів, що мій характер, його звички, його слабкість. Чому потрібна людина, яка має стільки дрібних, але ще мінусів? Нашивка повинна бути видалена швидко і без жалю.

Але підняти сина самоті також непросто. Хлопчик прогадав свій тато, сліпий, гістеричний про дрібні речі. Я завжди любив його і все ж робити. Але іноді це сталося, що подразнення забрали, і я іноді був суворим з ним. Немає особливого, особливо фізичного впливу на дитину не приймається. Але мій тон говорить для себе. І в той же час мій син необхідний чоловічу дисципліну, тому Максим з'явився в нашому житті - мій новий чоловік і stepfather для мого сина.

р.

На жаль, з віком, ми змінюємо дуже добре. І мені, теж. На першому я думав Максиме був ідеальним варіантом. Чоловік спокійний, збалансований і любить дітей дуже багато. Він ніколи не проживав у сина, і навіть не згубився іноді. Але мій серце не хоче відкрити його. Ми не були. Але почуття, емоції. На жаль, він не міг дати мені це. Для моєї частини я не запитав занадто багато і часто повернув сліпу око до речей, які не підходять мені.

Я жив з новим чоловіком протягом 6 років. Всередині я думаю, що він розумів своє ставлення до нього. І так як я чесна жінка, я не дам нікому біля мене, крім нього. З точки зору, на той час, коли ми не бували, але досить сім'ї. Я не схожий на всі ці фотографії, але коли я взяв участь в Максимі я був дійсно сумним. Не те, що коти були подряпини на своїх душі, але частина мене зникла з нашим добра назавжди. Але Лев мав чоловічу рольову модель, і я зацікавився цим.

Як заробити гроші? Уявіть, що він не має цього захоплення, це телятина, яка інстинктивно присутня в багатьох моїх друзів і себе включена. Я вірю, що витягування або надання чоловіка для жінки є безсмертним. Тож це питання особливо важливо для мене. Я маю на увазі, ви зробили хорошу роботу, розумний хлопець. На практиці він втратив.



П'яти я був все більш некомфортний, коли Лев приніс наречену в будинок. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я намагався підняти свою тільки дитину, не для першої спідниці. Я хочу, щоб дівчина була вписана. Як мінімум виглядати. І ось я бачу деякі поганий хлопець. Волосся неприпустимо мені, немає фігури, навіть очей, а ті кольори – суміш жовтого і зеленого. Що ви зателефонуйте, закрутіть?

Я гарна для мого віку. Знову побачу себе і спробувати одягатися строго, але зі смаком. Цей стиль підходить для роботи і для повсякденних заходів. І стиль моєї майбутньої доньки-в-завдяки є лише тоді, коли вони зношуються. Коли я чую про майбутній весілля, я відразу дав мій син, знаю, що він і його fiancéee буде жити окремо. В квартирі відсутні нові люди. Я часто працюю вдома вночі. Займає концентрацію, яку я можу зробити.

І Лова пообіцяла мені, що вони не думають про таке нещастя. Він пообіцяв, і тільки після весілля, через пару місяців він збив на двері. Я запитав вас так багато, що я погодився. Що робити, якщо немає іншого способу. Немає грошей, немає житла.



За рік і половина я здивував цю мезу і непрозору поведінку. Моя донька-в-правила мене матір'ю, хоча маю одну дитину на паспорті. Ви приїжджаєте додому і почуєте, що запах з кухні першим. Щось смажений, тушкований, на жирі. Весь одяг занурюється, як це приготування їжі. Ну, Лерочка просто початківець. Він готує як кращий він може. Що ви отримуєте? На жаль, батьки погано навчалися виконувати свої обов’язки. Які вони роблять всі ці роки? О, приходжу на, я збираюся нервувати над бульчитом.

У будь-який час я прийшов додому з роботи один день, особливо сердитися і втомився. Я не повернувся, і мій дочок-в-право дивився щось на телевізорі. І як тільки я дивився навколо, я зрозумів, що я не впізнав власну квартиру. Пил, бруд, жир всюди. Деякі види сміття та одягу. У ванній кімнаті є всі стяжки. Якщо тільки я міг знайти чужих подяків на подушці. Я звернувся і почав скандал. І прийшов мій син з роботи. Три дні пізніше, згідно з прямими вимогами, юна пара, що залишилася на місці проживання. І я був щасливим.

Але моє щастя не продовжувало. Я скоро дізнався, що мій дочок-в-одному чекав малюка. Через стрес, щось вирушило неправильно. Якщо хтось натягував на ньому, я буду діяти по-різному. Але все це суєти і хаос в квартирі... Хто міг би знати, що мій кліщ може вплинути на людину так багато?

Р

Я не бачив сина у людини протягом шести місяців. Ні його, ні його дочка, ні. Я ніколи не був у соцмережах, але тепер я маю. Я знайшов свій профіль і проголосив його про відсутнє йому. Що потрібно знати, поговорити. З того часу він змінив свій номер телефону, як він почув про страшні новини. Я не знаю.

Я хотів би подумати, що Лев був трохи м'яким. Десь всередині, я шкодував його трохи. Людина, заставка. Ви не можете заробити гроші, і ви також можете зареєструватися. Але не можна збити характер. Але моє повідомлення відповідав дивний, холодний чоловік. Я був шокований його суворим і іноді і грубим словом. Відразу після цього заблокував мене. Це відрізається тонкою ниткою нашої можливої шанси на примирення.



У деяких фото я бачив, я бачив їх як. Худенька, в деяких рогатках. На бідному кухонному столі. Але вони були разом. Що б не сталося. І пішов я поодинці в моїй приємній, добре перегородці.

Ідеально licked, без пилу і шиї. Ну і це не важливо. Що я повинен дивитися на шафі двері, відшліфований до блиску? Для чого для кого? Я шукав сина. І потрібна Лера. Вони разом. Три з нас будуть жити разом, готувати, відсвяткувати, поділитися новинами. Якщо ви думаєте про це. Але я розумію дуже добре, що це всі мрії зараз. Я зроблю найбільшу помилку мого життя, і я ніколи не зможе виправити її.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное