В той час я довіряв дружину безумовно і не зажадав її, що вона збирала гроші, але один день все змінилося.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Жінки пояснюють це з практичної точки зору: «Я майбутній мамі і мені потрібно бути впевненим у фінансовій безпеці». Чоловіки, найчастіше, просто подрібнюють зуби і намагаються виправдати себе тим, що вони заробляються і вони потребують стимулу для кар'єрного зростання. Старший покоління критикує цей підхід і пояснює, Чому не одружився?тільки на банальні переваги. В цілому спори кип'ятять, як зазвичай.



Звичайно, фінансова ситуація будь-якої родини повинна бути стабільною. Без цього, ніхто не впевнений, що майбутнє тримає нас. Особливо в такий непростий час. З іншого боку, не можна будувати сім'ю без взаємних почуттів. Інакше, в подальшому це загрожує зрадою, обманом та іншими неприємностями. Але де є баланс, який принесе миру і гармонію для багатьох людей? Що потрібно сьогодні більше, ніж коли-небудь? Питання дуже складно і ми хочемо знати відповідь.

Після мого п'ятирічного шлюбу я зрозумів, що я був набагато більш обізнаним про людей. Виявляється, що сльози, пальми і тантоферми не є показником істинних почуттів. І я впевненість в майбутньому не гарантує, що я завжди буду в гарному настрою і гармонії з собою. Гроші, це виходить, не вирішує все.

Тепер трохи на заслугах. Я одружена дівчина 7 років молодше мене. Чому б я не був у своїх спрагах, я почав заперечувати, що жінки одного віку не цікавлять мене. Я бачу, але жіноча краса досить флотська. Не всі, звичайно, але переважно. Вони повинні стежити за кожним аспектом їх зовнішнього вигляду, будьте її шкірою на тілі, вага, целюліт, волосся, ручна шкіра, шия, обличчя і багато іншого. У мене немає ідеї, як серйозне це було, і поки результат ще складно назвати досконалим.

Молоді дівчата теж обсесують з турботою про себе. Але в своєму випадку, принаймні це виправдано, пробачте мене для того, щоб бути канд. Так, хоча б з Анжею я був впевнений в її зовнішній вигляд. Я також відчув, що вона була більш відкритим для мене. У житті ще не було часу брати участь у багатьох чоловіків, як жінки з багатим минулим. І я можу дати їй все, що будь-яка дівчина сниться: хороший будинок, автомобіль, відпочинок за кордоном, гроші на покупки і перспективи. Що подумати, потрібно перейти до реєстру і жити щасливо. Я не знаю, чому ви не могли б марити такі жінки.

р.

Протягом декількох років у нас була повна гармонія відносин. Моя друзі жартували, що не важливо, як красива дружина була, людина завжди має причину піти зліва. Але я ніколи не підтримав їх. Життя багатогранне, що зрозуміло. Я не маю таких потреб в принципі, навіть в теорії. На побутових хорах обходяться будь-яка сторона: на господарстві наша родина допомогла очищати. Вона також не потрібно варити, тому що є доставка, і ресторани працюють пізно. Ми просто жили це життя і насолоджувалися ним.

А потім... Далі Анна почала втомлюватися від усього цього неспроможності. Вона бажала виконати себе. Вона сказала, що вона необхідна час і гроші для цього. Прийміть до деяких курсів, потім інші та третини. Звинувати мене, що вона не хоче просто, без будь-якого сенсу, спалювати через це життя. Вона була мотивована, щоб почати робити щось з себе. Як я можу відповісти на такі заяви? Звичайно я підтримав її. І гроші, які вона запитала, не дуже величезний. Але вони повинні бути оплачені щомісяця, без затримки.

З того часу моя дружина часто не була від усіх класів, які просують свій Інтернет-канал, Instagram і так далі. У мене була пара дівчат, які професійно займалися такою діяльністю, але Алі відмовилися використовувати свої послуги. Вона сказала, що вони думали «шаблони» і незабаром «це стратегія буде застарілою». Тоді я почав підозрювати, що моя дружина тільки знайшла більше інформації про психіки та малини. Але я дав її. Я думав, що вона повинна вигорнути себе, щоб зробити деякі висновки. Чому ви хочете, щоб бути спуском в очах?



Ми також маємо деякі проблеми в робочому середовищі. Ніщо серйозне, але виникають проблеми з оподаткуванням, орендою, в цілому, трохи складніше, ніж звичайний рутин. Я пропустив час з дружиною. Варто, бо це може врятувати себе багато нервів і часу.

А потім один день, один з співробітників офісу сказав мені, буквально, в повсякденній розмові, що курси дружини, він виходить, вже був закритий. Не просто що, але пара місяців тому. Вони намагалися змінити ім'я і продовжити роботу, але, очевидно, вони прийняли їх добре і навіть покласти когось в в'язниці. Це новина, враховуючи те, що мій вірний продовжував «працювати» з тим офісом більше місяця. Як це?



Пілінги Чому ви не можете одружитися з цим питанням більш тісно. Я отримував деякі «мені» для того, щоб показати мені лист Ані в соцмережах, я не хочу запитати себе. Я знаю, як дівчата її віку реагують на ненадійність. І дівчата будь-якого віку у всьому світі. Це простіше для професіоналів. І після того, як правда вийшов. Смішні, я не знаю своєї реальної дружини. Хоча на початку наших відносин я був готовий до одягу, що вона любила мене більше, ніж я любила її.

Серед інших речей, вона з'являється, щоб триматися на зв'язку з турецькою людиною, названою Fatih. Він був «мачем» для фінансового благополуччя. А коханка теж. Фатих запропонував своїм студентам великі суми грошей, які можуть бути зароблені буквально нічого. Гроші є потужним магнітом і приваблює успіх, щастя і ще більше грошей. У пункті було залити деякі суми в його «організацію» через місяць, а потім вони повернеться в десять разів. Про мантри, медитації, сфери, рівні та ін. Але я не розумію, і я не раджу тебе.



Коли я прийшов до Ани з пакетом друкованого листування, вона дуже очікувана. Чайники, пальці, пальці. Але після того, як мій визначення змінився її поведінка. Виявилося, що вона, стюардеса, одружилась з першим напрошенням «гаманця». Старі та нездужання. Вона бажала когось, що вона дійсно хотів. Хто може виконати всі свої глибокі мрії? Я не був такий варіант. Так вона повинна лежати про курси, інакше я б не давав її будь-які гроші, які вона перетворилася на реальне багатство замість нездатних походів.

Вона продемонструвала мені її «спішна карта», яку вона думала допомогти їй знайти щастя. Так само великий аркуш картону, який мав всі види стиглих картин, викладених на ньому. Фото Турки, яхти, приватного струменя, грудисті імпланти (які також дивилися мене) і дрібні шлами, як ювелірні вироби, одяг і так далі. Вона була її шириною, ретельно захована від сторонніх очей.

І я дуже щасливий, що мій юрист отримав величезну більшість моїх грошей і речей. У цей період я був багато нервів, припинив їсти нормально, спати. Він хотів знайти неординарний жир, але він видалив всі свої соціальні медіа облікові записи, щоб навіть його послідовники, включаючи Анну, не міг його знайти. Психолог консультував мене, щоб піти з ситуації і діяти мудро: вивести необхідні висновки. Не відразу, але повільно, я прийшов до ідеї, що це буде кращим.



Я не можу сказати, що мій сюжет здається неруйнівним для мене. Після того, як люди різні, і я не маю права судити всіх дівчат моїм Я просто зробив певні висновки для себе. Я розумію, чому ви не можете дивувати молодих жінок. Ана зараз майже 29 років і все ще виглядає красиво, і вона не залишала з порожніми кишенями. Не чекайте мудрих слів в кінці. Я просто хочу сказати, що в наш час, навіть найближчих людей слід обробити невеликою кількістю підозри. Сад, так. Це корисно. Як дешевий замок на стільниці. Не менш, хтось подумав двічі перед спробою відкрити його.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное