Мачу-в-праві є сміливо експлуатувати сина, що змушує мене бачити його протягом години на добу, і мій терпіння працює.

Побудова свого майбутнього життя і життя своїх дітей, люди намагаються досягти успіху, просуваючи себе на роботі, в спорті або в мистецтві. Але іноді ми так відвернулися до деяких індивідуальних моментів, які ми не помітимо, як ми анотації з найголовнішого – від наших родичів і друзів. Значення сімейного життяЗвісно, кожен має свій власний. Але головне, що зв’язує нас разом. Відчуття спільноти, поклоніння та прихильності.



Як багато випадків ми знаємо, коли батьки, які займаються кар’єрою, не звертали увагу на своїх дітей. Вони виростили як холігани і паразити. Або навпаки, захочеться «старим» сином або дочкою щось особливе, професійним спортсменом або балериною, зламали своє життя. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Важко кажучи, золоті правила завжди і всюди. Ви просто повинні розуміти і приймати його вчасно.

Згадуйте казку одного дилігента і доброї дівчини, яка мала мачуха і дві половини сестри? Вона все ще намагалася отримати до княгині, і вони хотіли зупинити її? Так, мій чоловік, здається мені, щоб бути основним персонажем цієї всієї історії. Так, Міша, мій чоловік є реальною Cinderella. Але не отримую мене неправильно, я не роблю задоволення від нього. Його мати має гірше ставлення до нього, ніж його вихованця. Дуже сумний, насправді.

Про те, що я знаю про вашу сім'ю. Михаїл дійсно має дві сестри, хоча, родичі, не половину сестри. І в дитинстві три з них піднялися за наступним принципом: мама займається вихованням дочок, і батько піднятує сина. Взагалі це не моє правило, щоб піднятися в чужий монастир. Я не можу сказати. Але що сталося на практиці є ще одним.

р.

Моя мати-в-право, Євгена Павловна, за фахом вчителька. Викладач іноземних мов. Я повинен визнати, дуже добре, тому що в один раз я зумів розірвати з рамки вчителя і викладача на неповний робочий день. Вона також заохочувала своїх дочок для вивчення іноземних мов. І, як часто характерна для людей своєї професії, вона зробила її суворо і з тиском. Чоловік розповів про те, що сестри витрачали ночей на подачу підручників. Незавершений і недолік сну, будучи в постійному стресі. Що сталося?

Наймолодіша дочка, яка є більш домовленістю, знайшов себе дружцем з європейської країни і одружився з ним. Дуже швидко і незважаючи на протести своєї матері. Я залишила рідну країну і тепер я не хочу писати на одну з рідних. І навіть Міша, незважаючи на те, що вони не мали жодного конфлікту з ним. Особисто я вірю, що вона просто має такі погані асоціації з власними родичами, які її психіку природно не приймають більше контакту з нею. Я думаю, що я зробив те ж саме на своєму місці.

Стара сестра, менш амбітний, прислуханий мамі. Але коли вона, після смерті чоловіка, отримала роботу перекладача, вона не могла повторити її успіх. Вона також пішла за кордон, але все ж не працює професією. Звичайний слуга, однак, в дуже претенсивному готелі. Уявіть собі сидять в кімнаті в Італії, і вони приїдуть до чистоти приміщення. Ти можеш подумати, що перший, звичайна жінка, можливо, навіть локальна жінка. І вона починає вирішувати вас в п'ять різних мов і кілька інших діалектів. Доля.

р.

З іншого боку, мій померлий батько-в-право був простий чоловік. Ведуться роботи з виготовлення меблів. І він вирішив навчити сина те ж саме. Але не плутайте меблі і пентери. 21 ст. Миша, після закінчення навчання, вивчила необхідну і відповідну професію оператора верстата з ЧПУ. Для тих, хто не знає: сучасна різьба по дереву не проводиться вручну, але на останніх потужних машинах з використанням різних, навіть найменших, дрилі. Результат дуже тонка робота. Але для всього цього потрібно бути рідкісним спеціалістом.

Дякую за мій батько-в-право, професія мого чоловіка подає нашій родині в цей день і ще більше, все ще дуже популярний. Світ на шляху загальної автоматизації. Добрий чоловік навчився і став спеціалістом перед серцем батька. В іншому випадку я не знаю, що доля своєї рідної матері підготувала. Що, до речі, до того часу і став особистим перекладачем одного впливового бізнесмена. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що я просто віддаю сина і зупинити думки про нього. Це те, що вона дійсно любить.

р.

У роки, які вона була за кордоном, Євгена Павловна вдалося заробити гроші. Не секрет, що в даний час вона будує власний будинок. Чому б вона? Питання дуже складно. Після того, як вона вже стара, хоча з нею здоров'я все добре. Вона, здається, було п'яти соків з сім'ї, як вам подобається. І тепер вона не має проблем з здоров'ям на всіх.

Моя мама не говорить з однією дочкою. Не потрібно знати. І вони далеко від дому. Хто ви спілкуєтесь? Право з єдиним сином. Ну, ми всі Я б не зв'язався з цим зв'язком. Вона любить її собаку більше, ніж її власний син. І він навіть не намагається приховати його. Вона має власний підхід до мене, і наша дочка - її батько-завдяки просто претендії, ми не існує. Він навіть не дивиться в очі.

р.

Миша не здавалося б помічати слон в Китаї. Після відправлення батька Євгена Петровна є справжньою для нього. Ніщо не може запобігти його від бджільництва в цьому богу. І змах моєї матері-завдання, це просто достатньо. Я чекаю, щоб заявити себе королевою. Або імпресс. Найчастіше це будівництво будинку. Всі її працівники, один або інший, друзі або колеги чоловіка. Так не літають конуса, а на нього. Це той самий сюжет про оплату. Відсоток знижки – просто хрон. Я хотів би подумати, але я не хотів би здивувати, якщо Misha платить їх додатково від власного бюджету.

В іншому випадку, подружжя існує для власної матері в ролі «зброя-пода». Невеликі переваги, речі, такі як. У нас з'явилася пара разів, тому навіть її онука не принесла ніякої іграшки або іншого подарунка. На останній день народження чоловіка вона принесла настінну лампу. Брокен. Потрібно сказати, що це була власної домашньої покупки, яку магазин відмовився приймати назад. І був дуже вдячний їй за це. Закруглена лампа, в трьох шарах, бульбашкова плівка і ретельно переноситься на балкон. Після того, як моя мама залишилася. Задоволення буде корисною для майбутнього. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Це сором'язлива, що я не знаю, що робити далі і як дати чоловіка, знаю, що я не задоволений цими відносинами. Для мене значення сімейного життя не в цьому! Ця жінка повинна бути довгою. Я можу чітко бачити, що тіло буде служити її протягом багатьох років. Можливо, ви також повинні розглянути сімейний рух? Мені не нормально бачити чоловіка на добу. І це не деякі господиня стелить її від мене, що б не було так абсурду. І власна, жовчна і стелена мати!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное