Я вирішив подарувати свою дочку квартиру на весілля, і зареєструвати житло для себе, можливо, але співрозмовники переплетені.

Зручне ставлення до людей, особливо родичів, є подвійним мечем. Іноді найближчий сидінь на шиї, висить ноги. Ви даєте їм останню сорочку, і вони скаржаться: не достатньо! Герой нашої історії захотів найкращого для своєї дочки і її сім'ї, але вона виявилася надзвичайною. Хто є справедливістю?

р.

Я 62 і жив і працював в Португалії за останні 15 років. Зароблені гроші за хорошу дочку за її тільки дочка Свєта. Продам двокімнатну квартиру в новобудові в елітному районі міста.

Я подарував їй один нюанс. Будинок було заплановано написати на себе, тому що це недостатньо. І дайте молодим життям. Але дорогі комбінезони переплітаються. Я скаржаю, що це не буде працювати. Вони не хочуть, щоб сина, що живе в моїй квартирі на ліцензію птаха. Яким буде голова сім'ї? Без статусу повноцінного власника будинку не буде бізнесу.



На першому я був вирощений, хоча я не носила. Я купила квартиру, а інші люди накладають умови. А батьки мого сина-на-православа подарували мені ультиматум: чи я рерайтингу житла для моїх дітей, або не буде весілля. Вона була реальною шантажу. У той час я не бачив інших варіантів.

Ускладненене рішення Світла коханого Олега дуже багато, і серце зламало. Як втратити кров? Вона нічого не скаже про цю неприємну розмову, щоб не підняти її дочку. Я мав піти з матчерів. Я вже знав, що я маю справу. Але я не можу жити з ними. В кінці матчери отримали свій шлях, і я розробив квартиру для дітей.



Це три роки. Моя дочка і син-на-право, дякуємо Богу. У цей час вони мали близнюки. В той час як я за кордоном, Сватя допомагає дітям з онуками. Я бачу, що родина виявилася міцною, щасливою. Тексти пісень, а це означає: І мій серця, як мій мама.

Для того, щоб не бути тягаром дочку у віці, вона подбала про її благополуччя. Мій чоловік і я відремонтував наш старий будинок в с. Моя людина відібрав, але розумний і жорсткий працівник. Заощаджує кожну копійку. Не працює. У вільний час він податків, а в сезоні вирощує овочі та фрукти на продаж.



Я знову прийшов додому з роботи. Ми вирішили з чоловіком, який ми купимо новий автомобіль і доставимо до нашої дочки і сина. Старий іноземний автомобіль 13 років, але це на ходу і в хорошому стані. Просторий сімейний автомобіль. Діти ще не врятували, а дочка лише третя вагітна. Автомобіль не буде зайвим на фермі.

Ви знаєте, що інші люди будуть любити подарунок таким чином. А наші губи були скручені і відхилені. Вони вирішили, що ми дамо їм новий автомобіль і тримати старий. Більше не отримайте!

40638257

А комбікормів дорогі тут, як і тут, вражені з усіх сторін. Зроблено ще раз. Чому потрібен новий автомобіль? Я не заблокував цей час. Вона сказала її родині все вона мала. Я вирішив, що я думаю буде. Чому дивашки раптом управляти мої гроші?

І найсмачніше, що мій кров, моя дочка, не взявся до нас з батьком. Ми не шкодуємо про це. Я був відхилений від старого автомобіля. Я думаю, що це краще, ніж ні. І це те, щоб бути вдячним. Мій чоловік і я купив автомобіль і ми не змінимо наше рішення. Повернулися до мене.



До речі, наші співробітниці, які живуть на пенсії, не дали нічого до наших дітей. Так, вони захоплюють своїми онуками, допомагаючи домашню роботу. Не вистачає, але все ще! З якоїсь причини дочка і чоловік не скаржаться на них. Це ярмарок?

Я підозрю, що дочка була «покарана» і син-на-правила. Моя дівчина ніколи не зраджена або самозбереження. Здавалося б, Олег перейшов на батьківські гени. Він не має грошей. Хоча він недавно почав працювати в будівництві, завжди працює. І він звик до підрахунку грошей.

р.

Тепер діти не спілкуються з нами, і комбікормів зберігають, додаючи палива в вогонь і збуджуючи їх проти нас. Я буду йти до миру, хоча я не можу перенести таке ставлення моєї сили. Я не маю права в цій ситуації? Я думаю про те, як покласти на місце батьків сина-завдання і принести дітей до причини.

Що б ви порадили героїні цієї історії? Чи може вона зробити концесію і виконати збиток дітей і співаків? Поділіться своїми думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное