Коли моя тітка прийшла додому, вона вирішила сплатити маму заборгованість, яка забрала 12 років тому, але ми просто сміхалися.

Так як в наш час без грошей, як кажуть, ніде – фінансовий випуск вважається практично в будь-якій побутовій ситуації. Ви, нарешті, знайшли, що дівчина і хоче одружитися? По-перше, познайомитеся з батьками, покажіть, де ви працюєте і що ваша зарплата. Або ви хочете, сказати, знайти себе. Дізнайтеся щось нове, втечу Будь ласка, зателефонуйте. І Увійти Вашим батькам, або ви заробите їх, є вторинними. Попри те, що всі рахунки повинні бути сплачені.



Пілінги Те ж саме стосується сімейних відносин. Для того, щоб бути запозиченим з далекого родича, і ніхто не мав ніяких питань. Тепер ваш брат не дасть вам копійку, поки ви засвідчуєте договір з нотаріусом. Важкий час прийшов, і кожен намагається тримати своїх. Хто знає, можливо, це стане нормою в майбутньому. Ми спробуємо розібратися, чи дадуть гроші родичам або вони все одно повинні бути повернені.

Навіть я, юна дівчина, в мій неповний 24 роки, відмінно зрозуміти, як працює курс валют. Чому деякі «папери» стають більш дорогими, а деякі стають дешевшими за нещодавньою ставкою? Я не збираюся дати вам перший курс економіки тут. Але я хочу сказати, що це не долар або євро, який коштує дорожче по відношенню до місцевих грошей. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. І це необхідно розуміти, хоча іноді мені здається, що наші люди не розуміють таких базових прав.

12 років тому, коли світ був набагато більш стійким, мій шлях вирішив піти в іншу країну для кращого життя. Або ж, не для життя в цілому, але для поліпшення умов праці. Тоді, як я знаю, не був такий серйозний конкурс і можна було заробити щось без особливих навичок і освіти. А Тітка Катя була такою людиною: без навичок і вищої освіти. Вона ніколи не благнула себе, поки я знаю.

673490р.

Вона і мій дядько жив без штамів. Їхня родина була майже карікатурована: проживає від Paycheck до Paycheck, і якщо недостатньо, ви можете запозичити гроші від сусідів. Хоча б я пам'ятаю мій мама зітхається про це часто і відчуваю себе шкода для її молодша сестра. У зв'язку з тим, що все було різним: мої батьки працювали і переконалися, що я навчався добре і знайшов роботу за спеціальністю. Для чого я ще дуже вдячний.

До того, як я пішов, мій Тітка був готовий до тривалого часу. Упродовж шести місяців пройшов курс німецької мови. Тим не менш, ця ідея пізніше повністю не вдалося. Виявляється, для цього необхідно не тільки сидіти штани в класі, але і зробити домашню роботу. Це занадто багато для Тітка Катя, тому що немає нічого більш важливого, ніж ваш власний час, щоб розслабитися. Я дізнався про це на місці. Я здав свої гроші, це все.

р

Після того, як вона потребує грошей на квитки і вперше живе в іноземній країні. В цілому, це нормальні витрати, оскільки ви дійсно хочете змінити життя. Так мій мама лежала її гроші вона потрібна. Як і німецькі курси, вона також допомогла її коханій сестри. І після того, як мій шлях звернувся з дому до нового життя в іноземній землі. На першому етапі чекав 5 років. Але вона була настільки щасливою, що вона вирішила залишитися.

Я не знаю, як вони керували це з моїм дяком, я не хочу брати участь. Але, я пам'ятаю, після 3 років такого життя ромби почали доходити до мене (право батьків за стіну говорять болісно голосно), що тітка знайшла нового чоловіка там. Я не маю уявлення, як він закінчився, але мій дядько і тітка все ще не офіційно розлучення і юридично одружений. Хоча, здається, у них немає дітей, тому не враховуючи штамп в паспорті, вони фактично безкоштовні люди. По суті, вони не мають нічого спільного. Може бути заворожені почуття. Хто знає їх?



За весь час, що Аун Катя провів за кордоном, вона прийшла додому лише кілька разів. За пару тижнів нічого більше. Завітайте до нашого ресторану! Я не пам'ятаю цей день. Я не можу пам'ятати велику кількість їжі і зануритися на таблицях, гучну музику і мій тітка, хміль і веселий. Можливо, це нормально, що людина, яка не має можливості нормально відпочити, хоче провести свій особистий відпочинок на великому масштабі. Ось чому я не судила її. Я був тільки за кордоном, в Єгипті. Я не знаю, що це подобається працювати окремо в незнайомій країні.

Так, після приїзду додому назавжди займався особистими справами, а потім запрошували свою сім'ю до її дому Чи дайте гроші на варення будинку? Що я думаю.

Вона спеціально купила нову квартиру, щоб відремонтувати стару і орендувати. Це те, що старе житло було рівно біля одного університету, тому місцеві студенти були щасливі платити дуже хороші гроші, просто жити біля академічної будівлі. І якщо ви погоджуєтесь з іноземцями, це небо. Я особисто любив цю стратегію Aunt Katie - правильний підхід, на мій погляд.



Але, як виявилося пізніше, Аун Катя став більш хитрим не тільки з точки зору нерухомості. Вона також дізналася про свою сім'ю. Назволена мама. Згадайте, коли я сказав, що ти мій тіт запозичений гроші з неї? Вона вирішила сплатити свої зобов’язання. Але тільки точну кількість вона взяла 12 років тому. У національній валюті не євро! Моя мати, отримавши «гроші» назад, спочатку нічого не розумію.

Але тоді я попросив моєї сестри, що це означає? А Тітка Катя, без підказки про праска, відповіли, скажуть, так і так. Я даю стільки, скільки я приймаю. Чи повинні вони давати гроші родичам або їх повернути? Ми не визначилися.

Я повинен потрапити в розмову. Що таке інфляція, знецінення грошей? Що таке слава, після всього. Але я не був мій мама, я зробив мій власний, я одружився незабаром. Хто знав, що мій погляд буде настільки неспроможним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Немає грошей, дійсно. І тепер, коли гроші з'явилися в кишені, і навіть його, заробили, її ставлення до них змінилося досить багато. Хто думав?



Найгірша частина, яку ми не можемо отримати. Довгий час, і ніхто не підписав будь-які договори. По суті вона віддала відсоток того, що вона запозичена. І тепер він думає, що він правий. Надана місцева валюта, не вічнозелена. Але моя мама змінила своє ставлення до своєї сестри. І зараз немає бізнесу або зв'язку між ними. Якщо я бачу Тітка Катя, я не скажу hello до неї. Не заслугуйте. І все ж, як дешево деякі люди. Чи нічого не залишилося після купівлі будинку? Для того, щоб справити рідну людину? Розум неприпустимо. Не дивний, просто нещастя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное