Коли мій чоловік хворий, я пішов, щоб попросити моєї сестри за гроші, але її відповідь шокував мене.

Це дуже сумний, коли родичі через повсякденні проблеми або щось схоже, що змушені пересуватися і сперечатися. Сімейні конфлікти Вони беруть величезну кількість енергії і рідко піднімуть на себе. По-перше, родичі, один спосіб або інший, повинні якось взаємодіяти один з одним. Поговоріть, дивись один на одного принаймні на свята. І приховані гранати ще не пристосували всіх. Що ще не сумний, навіть психолог не допоможе в таких випадках: добре, де видно, що мати і сина або брат і сестра приходять на сеанс разом? Тому незгоди часто ростуть тільки з часом.



І в такій ситуації не буде ніякого способу зустрітися один з одним, намагатися хоча б повісити незручну історію, де є. З яких причин родичі швидше за все, ніж інші сприймають будь-які претензії на їх рахунок. Нерідко це ставлення закінчується тим, що родичі перестануть спілкуватися або просто дивляться на одну з сторін при нараді. Предмет конфлікту вже давно забув. Ми сподіваємося, що наші читачі не мають таких проблем. В іншому випадку, ми закликаємо всіх розвідувальних робіт. Що таке сім'я. Це не те, що ці однакові сили збираються і лише роблять нас більш слабкими.

В юності я був, як кажуть, досить спекотна людина, знецінення. Я хотів ідею, що хоч я був дівчина, я можу підійти до себе і не отримати слово в моїй кишені. Природно, мій соціальний коло складається переважно з тих же людей. Це трохи вражає, що час, але що різниця? Не знаю мене в Інтернеті, і я не збираюся вказати своє місто проживання. Так що немає сенсу в обману.

На відміну від моєї сестри, Оксани, я захоплюю претендацію. Тексти пісень, а це означає: Я завжди сказав, що я думаю, що чоловіка. Я думав, що стала єдиною правильною поведінкою. Як поїсти я в ці дні, я не можу сказати. А потім мій сестра і я був досить напружений. Конфлікти в сім'ї виникнуть постійно. Ми спілкувалися, звичайно, в різних компаніях. Знаходила в сім'ї рано і одружений. Я, з моїми поглядами на світ, не поспішав знайти чоловіка. І тоді, коли я знайшов його, я зрозумів, що компроміс в житті не така погана ідея.



Ми любимо свою незалежність і вірність. Він був таким, що. Це тільки якщо я міг би на деякий момент зробити фолку себе, коли ситуація була опалювана, Женья не може це зробити. Таким чином, влада не захотіла підняти зарплату, перенести його до підняття і так далі. Саме тому ми жили так – бідні, але фундаментально. А потім Ліза народилася, і життя стала дуже важкою для нас. Гроші не вистачає, друзі, з якими ми спілкувалися в нашій молоді, всі зникли. І мій сестра не хочу нічого робити з мною, хоча іноді ми робили.

І коли Женья, мій чоловік, пішов на ліжко з онкологією, я думав, що життя нашої сім'ї просто закінчилася. Дочка була 6 років, і вона, хоча ще дитина, якось розуміла все занадто чітко. Я завжди дивився, як зробив Дад. Допоможи мені, не забуваючи про мої дослідження, ми відправили її до підготовчого класу на початку школи. У віці 3 Ліза вже знав, як читати, і в 5 років вона чудово підрахувала і навіть розробила свій власний почерк.

Одного разу я пішов до сестри, щоб поділитися своєю ситуацією, щоб розповісти її про успіхи дочки і які неприємності відбувалися до батька. Але моя сестра не продемонструвала. Я розумію сімейні конфлікти. Але є те, що причина, щоб покатати мене?



Я хотів би запозичати гроші від її до лікування, але я відмовився. Відразу, важко і без зайвих емоцій. Оксани чудово навчилися бути актором: з чоловіком вона була дуже торкана і образила всі свої змії. Не дивно, що він мав гарну роботу і вніс гроші в будинок, поки його дружина сидить в домашніх умовах і не вдалася. Вона була дуже холодною з мене. Вона не доглядала за моїми проблемами, і вона навіть поглянула трохи, запам'ятовуючи, як ми звикли бути. І що тепер мені довелося перестаратися мої принципи для того, щоб "пов'язати" її деякі примари. Що я можу зробити? Не мій гроші, це мій чоловік. Ви краще зайти і попросити своїх друзів, ви були так друзями. Ми допоможемо вам.

Ми ніколи не врятували Геня. Після його вильоту мій життя з дочкою стала ще більш складною. Дякую батькам, вони допомогли мені трохи фінансово. Я змогла піти на курси і дізнатися професія, яка в майбутньому була дуже актуальна. Я не збираюся лежати, вивчити професію з нуля, і навіть у віці, це не просто. І не забудьте про Ліза, вона потребує підтримки, але я не можу пам'ятати один день, коли я був якось розчарований в дочці. У той час як ми постаралися, щоб перемогти цей цикл бідності. І в якийсь момент ми почали досягнути успіху.

324242405 Габаритний зображення

На даний момент наша родина відчуває себе чудовою. Я зроблю гроші, і я намагаюся інвестувати відпочинок в невеликому бізнесі. Ліза виросла і тепер на третій рік. На безкоштовному основі я муфта, я буду платити її навчання. Тепер я не маю проблеми з цими маленькими речами. Я не знаю, якщо він зробив мене гірше, але пошуку компромісу з будь-якого питання став мій кредо. Я змінив багато в чому. Конфлікти в сім'ї перестали існувати.

А сестра не робила. У певній точці вона вирішила взяти трохи прогулянку. Ймовірно просто нудно. Чоловік помітив його. Так я взяв деякі дії. Він подав для розлучення і навіть взяв своїх дітей. Вирішується питання. Удачливий я не запитав про алімонію. І повернулася сестра до батьків. Це важко, тому що я повинен знайти себе у молодшому віці, і я працював з чоловіком, був не домогосподарка. Чи можу я перебудувати зараз? У мене немає ідеї.



Я не маю ніяких скарг про Оксани. Ми побачили одну пару разів, і я пропоную їй невелику кількість, щоб зробити її трохи більше в домашніх умовах. Ні, ми не стали кращими друзями, але зараз ми говоримо про все. Як батьки. Я дуже щасливий.

Не хочу бачити її тітка. Вона просто не може стояти її фізично, тому що її головна пам'ять моєї сестри, як вона не допомогла їй батько. В основному все. Неважливо, що вона її тітка, і це довгий час. Що потрібно бути в змозі прощення, бо ніхто не отримав краще від конфлікту. Ні, моя дочка не хоче чути про сестри. Він каже, що він бачить її, він просто йде після її фістами. Вона досить сувора в цьому відношенні.



На жаль, немає нічого спільного. Дуже неприємна думка. Хоч я підняла свою дитину, я спробував зробити її гарною людиною. Вона завжди мала достатньо друзів... Що, якщо гени забрали і Ліза були так само, як мені, коли вона була її віком? Вона може мати його від мене і її батько. Я не хочу такої долі моєї дочки. У нашому світі ніхто не піклується про ваші погляди. Вони можуть зробити вас нездатними і нічого більше. Я сподіваюся, вона розуміє, що в часі. До тих пір, поки це не пізно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное