Моя мама-в-одному побачила чоловіка до тих пір, поки він вирішив на іншій пригоді, тепер я не знаю, що робити.

Для людей, які працюють за кордоном, проблема відносин завжди помітна. Що сказати, навіть чоловіки, які працюють на ротаційній основі, іноді морально можуть відходити від своїх дружин і дітей. Тут ви, скажете, в повній мірі опинилися ваші професійні обов'язки, і сім'яй І що вони роблять там, як вони роблять, вони добре? На телефоні ви можете дізнатися такі речі, але деякі моменти завжди будуть вимкнені сцени. На жаль, це сувора правда життя.

р.

Тому не дивно, що пари, які працюють окремо в різних країнах, часто подаються для розлучення. Вони не зупиняються навіть з дітьми та спільними правами. Немає в безпеці від того, що в один момент на горизонті може з'явитися людина, з якою буде легше, краще і цікавіше. Вечори згортають, колишні любителі стають ворогами, а їх діти почуваються позбавленими. У виконанні щастя дуже легко втратити себе і змінити принципи.

В останні роки я помітив, що в Інтернеті немає бідних людей. Раніше, коли соціальні мережі просто вийшли, люди спілкувалися, безпосередньо розповіли про своє життя. І в цілому вони можуть бути довіржені. Я ніколи не задумав, що я живу в Кашмірі. Але як ще, наш район сповнений ними, і я впевнений, що вони повні. Не використовуйте соцмережі?

Зараз змінилися. Кожна жінка мій вік живе в країні вілла і її діти йдуть в приватній школі. “Мій чоловік – це проблема, звичайно. Але я зробив це себе. І кожен другий, Я запевняю тебе. Яка якість життя виросла так багато в нашій країні, або деякі дива відбуваються, і я походжу в той же спадкові принцеси і всілякі султани в коментарях.



Пілінги, моя ситуація відрізняється. Звичайна сім'я, два діти, чоловік. Ми живемо в двокімнатній квартирі, добре, щоб площа не була максимально стандартною і є достатній простір. Але це те ж саме квартира, де можна почути сусіди через стіну. На підлозі кілька років тому (хоча ми вже завершили ремонт). І в цілому, в в'їзді ви ще можете знайти старі написи, які більше 5 або навіть 10 років. Так, ми все ще існують, сірий і летений. Я шкода.

Хоча я знаю, що гідне житло. Так само, як мій мама-в-одному. вона має двоповерховий будинок, який вона і чоловік побудував себе. Всередині - нове обладнання, модний дизайн ремонт і тільки натуральні матеріали. На жаль, я маю на увазі, щоб мати чоловіка кілька разів в 7 років, ми знаємо один одного. Вона зберігає себе від нас і, здається, любити тільки одну себе і її пюре. Навіть мій син досить класний. Я можу побачити, що принаймні.

Де сім'я знаходить гроші для такого красивого будинку? Ми працюємо як перекладач. І не з кимось, але від дуже впливової Турки. Тому в домашніх умовах з'являється досить рідко. За час роботи він проводить більше часу за кордоном. Він відправляє гроші, подарунки та часто дзвінки. Я не маю на увазі мій чоловік, Я маю на увазі мій батько. Як я сказав, що вона має особливі стосунки з сином. Він хоче бути справжнім чоловіком. Так що ніякого не страждання, так.



Вже кілька років тому, коли мій батько-в-право впав, мій мама-в-право запропонував нам рухатися з нею, поки вона не була. Чудова можливість виїхати з розіграного хрущовця і принаймні на той час, щоб відчути себе такими самими «родами з Інтернету». Але я відмовився. Чому? Очевидно. Вона не зробила такої пропозиції від хорошої волі, вона просто шукала безкоштовної сестри для чоловіка. Я не думаю, що мій син гонна. І ось дочка-в-право, що означає, що я досконалий.

Хто хоче виглядати після хворої людини цілодобово, щоб жити в той час як в хороших умовах? Їжа буде краще, чесно. Звісно, я пообіцяв думати, що я хотів, щоб захопити цю проблему якомога простіше і ніжно. Не працює. Моя мама-в-права була постійно дзвонила, звинуватила сина, що він зобов'язаний допомогти батькам, а в той же час я міг переїхати з ним і моїм дітям. В цілому звичний такий хитрий підхід, який помітить будь-яку адекватну жінку.



Я сказав чоловіка мій погляд. Він сказав мені, що мій мати дійсно хотів мене і його. І він навіть погодився зі мною. І поки тиск був занадто великим. Так він прийшов до батька у людини і просто, до найкращої його здатності, готуючи його, промиваючи його і все це. Ви, ймовірно, вже прийняли свою сторону, бо це Дад. Як син не прийшов до свого батька? Я запитаю ще одне питання. Чому не вдалося отримати реальну медсестра, коли він мав гроші? Чому потрібно економити гроші за рахунок роботи власної дитини?

З тих пір, звичайно, наші відносини з матір'ю не теплі. Ми не заваримо, але мова не повернеться до друзів. Який підходить мені відмінно. Моя людина захотіла відродити нас, наїв. Але не вдалося. Добре, це робить. Деякі сім'ї живуть практично при непарних з родичами на мариновій лінії. Я не боїться цього, і я ніколи не боявся його, давайте ламатися.

113577

Але останнім часом у нас є одна незрівнянна «різнога». Як я сказав, що ми живемо скромно, але погано. На столі завжди щось ставити, а діти ходять взуття, одягнені. Які проблеми? Але чоловік, який прислухав його матері, вирішив, що ми живемо дуже погано, і це необхідно терміново виправити. І так як я господиня, ти знаєш, жінка ледача, яка навіть не ходить до роботи, він повинен мати справу в руки і почати робити щось гідне. Наприклад, для роботи за кордоном. Мама допоможе, звичайно.

І ось що я говорю. Я не любляча жінка, яка нагрожує чоловікам і приводить їх до роботи. Я спокійний про всіх своїх хобі, той факт, що він може приїхати додому від роботи, втомилися і лежати на дивані. Він не раб, робот або працівник. Він потребує відпочинку, занадто, прямо? Так поясніть мені, що він хоче йти до невідомого і невідомого для чого? Наші діти використовуються для умов життя, і тому я. Чому слухайте свою маму і розірвати свою сім'ю, навіть якщо тільки тимчасово?



Я слухав його аргументи на довгий час, і мені зрозуміло, що це не навіть його слова. Ось що мій мати-в-завдяки в голову сина. І я не комфортний з цим. Так ви дізнаєтесь про те, що я зустрілася з нами. Але мама хоче щось інше. Будь ласка, вважаю, що нам це право, і що таке полум'я? Я вже відчував нашу шлюбну співчуття, все через привидних звірів однієї маленької жінки!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное