При приготуванні гречки багато домовласників роблять однакову помилку, це як її приготувати.

Я довгий вентилятор кашу, і гречана серед них найулюбленіша. Круп, головне - пройти через, мити і готувати правильно. І придумати, що варити гречку не проблема, адже вона поєднується з багатьма продуктами і справляється з поставленим завданням навіть недосвідченою господинею.

Якщо ви часто турбуєтеся про те, що варити гречку, радимо зупинитися в оптимальному варіанті: варити свіжу кашу з мінімальною кількістю солі. У холодильнику довго зберігатиметься і послужить прекрасними основами для ситних і смачних страв з додаванням овочів або м'яса. Також можна залити вареним молоком, засолити медом або цукром, і зробити здоровий сніданок для дитини.

Р

Я люблю, коли він повітряний і крихкий. Приготуйте його наступним чином. Я розміщую крупу в сковороді або іншому контейнері, злегка посолити і залити чистою водою, щоб її рівень був 2 см вище гречки. Я доводжу кашу до кипіння, а потім варити на слабкому вогні до повного випаровування вологи. Готовність злаків вказується відсутністю рідини в нижній частині страв. Пшениця не може заважати при варінні, тому що після цього ви отримаєте реальну «холоду».

Що робити гречку? Каша гречана в чистому вигляді навряд чи будь ласка, будь ласка, будь ласка, будь ласка, будь ласка, будь ласка, зв'яжіться з нами. Метел слід покласти в каструлю кілька хвилин перед приготуванням або безпосередньо в пластину. А що саме ви подаємо в гречку: овочі, куртки, шпаклівки або ковбасу - це справа особистого смаку.

Пшениця дуже добре поєднується з тушю. Порося, яловичина, курка, кролик, качка або гусака - будь-який буде робити. Жакет можна придбати в магазині або приготувати самостійно. Не складно це зробити, просто доведеться витрачати час. І результат перевищить всі ваші очікування, адже нічого не смакує краще, ніж домашня рага з гречкою (паста, картопля, арнаутка і так далі). Вам потрібно лише покласти м'ясо на вершині гарячого кашу з іншим вмістом баночки, а потім тушку буде робити все самому, тобто воно буде плавати і присмакувати гречку своїм соком.



Для вареної гречки можна додати овочну рагу або медом, приготовану за допомогою ароматних спецій. Бажано застосувати його відразу на пластину, рясно заливаючи кашу з рештою грави.

Каша гречана виходить дуже смачним, якщо ви подаруєте соус. Може бути виготовлений на основі м'яса, грибів, овочів або вершків. Соус необхідно поливати на блюдо відразу перед подачею на стіл.



Lard - ідеальний приправа Smalets з кварками - універсальна добавка до кашу з різних круп. Вони можуть безпечно поливати гречку і не боятися. А коли ви погрієте його на другий день, поламайте пару яєць в каструлі, обсмажте і з'їсти для здоров'я.



Пшениця можна приготувати разом з м'ясом. Я волію свинини, тому що вона жирна. Так як крупи варять швидше, рекомендується обсмажити м'ясо в каструлі на соняшниковій олії до напівкоштовності. Потім додайте подрібнені цибулю і натертим морквою. І коли овочі перетворюються коричневими, їх заливають гречки в них. Тепер вироби необхідно засолити, поперчити і перемішати. Як тільки ретельно перемішати - і досить, не більше ложок там. Зміст каструлі заливають водою так, щоб вона покривала все на 2 см. Коли каша варить, її варять до готовності на невеликому вогні. Якщо рідина випарилася, то гречки вже дозрівають.

р.

Будь-який каша "ловці" м'ясо обсмажування, а гречана не виняток до правила. Якщо ви хочете зробити чоловіка смачною гречкою, поставте більше м'яса на верхній частині! Я дав мені другу десять років тому. Я не знаю свого чоловіка вегетаріанським. Моя подруга прислухала мене і зробив все я навчився. Чи можна ви уявити, як сердитися чоловіком? Особливо після того, як вона засвоювала всю пластину з словами «Не хочеш, як вам подобається».



Я дивлюся, коли люди кажуть, що вони ненавидять гречку. Я впевнений, що вони просто не знають, що робити гречку, щоб зробити його смачним!

Вам подобається гречка? Як приготувати його? З чого?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное