Переможцем конкурсу «Міс Японія – 2024» став Український Кароліна Шиїно, скандальний

У цьому році вже активно готуються до майбутніх змагань. Однією з найбільш значущих подій у культурному, соціальному та національному житті країни є конкурс Міс Всесвіту. Кожна країна вибирає учасників внутрішньо, і тільки найкращі дівчата підуть на фінальний конкурс. У 2024 році конкурс Міс Всесвіту відбудеться в Мексиці. Переможець конкурсу. Конкурсанти «Міс Всесвіт» Вони повинні мати не тільки красу, але і інтелект, освіту, таланти і силу характеру.

р.

У деяких країнах вже є конкурси краси, в тому числі конкурс місцевих Міс Всесвіту. Кожна країна хоче показати красу своїх людей, її національність і унікальність. Саме тому в більшості країн вибір учасників дуже суворий і тільки корінних жінок може брати участь. Не менше, ніж недавно.



Сьогодні майже кожна країна може сказати, що вона є багатонаціональним. Люди різних національностей і релігії можуть жити в будь-якій країні. У той же час суспільство прагне створити рівні умови для кожного мешканця країни. Японія вважається однією з найбільш прогресивних країн світу. У той же час Японія забезпечить всі умови для нормального життя будь-якої людини. Можливо, саме тому журі конкурсу «Міс Японія 2024» обрано фіналістом неазіатського походження.



В останні дні серйозний скандал зламався на Мережі. Після того, як переможець національного конкурсу в Японії був українським. Кароліна Шино народилася в Україні в м. Тернопіль. Сьогодні дівчина 26 років і вона популярна модель в Японії. Коли вона була п'яти, її батьки розлучення і її матір одружена японська людина. Тому протягом усього дорослого життя Кароліна жив у Японії, навчалася в японській і з дитинства всмоктувала культуру і історію Японії.

р.

Дівчина вважає себе реальною японською. «Коли я був дитиною, я часто мав справу з тим, що я не люблю інших дітей. У моєму житті я часто зустрілася з національними бар’єрами та дискредитацією. Я вдячний організаторам конкурсу «Міс Японія», що тут я був визнаний японським, хто я як на мові, так і в думі, - сказав Каролайн на сцені змагання. Сонце для створення безбар’єрного суспільства, в якому люди не судять за своїм зовнішнім виглядом або національністю.

01

Багато на тему соціальних медіа депровізації вибору журі. Список літератури складається з того, що у світі є євроінтеграція зовнішнього вигляду і ніхто не потребує азіатської краси. Будь-який конкурс краси також пов'язаний з геополітичною ситуацією у світі. Відомий, що Японія підтримує Україну і допомагає боротися з наслідками військових дій. Для того, щоб привернути увагу до проблем України, Японія приймала такий крок. Але якщо ви уважно дивитеся на появі Кароліни, можна побачити, що спосіб життя японського відбивається на її зовнішній вигляд. Так це дійсно важливо, де ви живете і як ви думаєте.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное