Ми не розуміли, поки ми дізналися, що ми попросили іншого гостя.

У нашій родині розгортається комедія драми «Хто є аристократом і як боротися з ним?» Мій син і дружина нещодавно попросили мене переїхати. Моя дружина і у мене є багато номерів. Але було нагородження. Мати дочка-в-завдання також просить постійного проживання. Леді не проста, з дуже високими задумами і благородними манерами. Ситуація є, звичайно, на...

205183р.

Хто аристократ? Коли сина Артема приніс нам своє дамське серце, моя дружина і я приймала все, як це. Хлопець впав на любов, він був видимий на голий очей. Тільки дівчина була... Я хотів би поставити його злегка. Коротко, з іншого тесту.

Емілія народилася з срібною ложкою в її роті. Мама в посту в Облоно, великий постріл в нашому місті, лікар філології додатково. Реальна аристократія. Хоча це те, що вона сказала. Маргарита Іллінична навіть наноситься на спеціальний офіс. Там, її родинне дерево було розсіяно. Знайдено деякі благородні корені в Н-му племені. Що можна сказати, це чоловіча кілка.



Ми працюємо в класі людей, звичайних людей. Я роблю все життя: Я був конструктором, моя дружина була педіатром в лікарні. Вони підняли двох дітей, заробляли собі як трикімнатну квартиру, так і дачу. Ми не сором'язливі, але не будемо.

Вроджений мама-в-одному сині ми одружені. Але для доньки-на-завждиої матері ми були занадто «прості». Таким чином, вони спробували ще раз з матчером, щоб не викликати очі одного. Ми зустрілися дуже рідко, на свята. З чоловіком Маргарита Іллінична розлучена 15 років тому і вдарив кар'єру. Вона мала кілька друзів. Тому історії про свою грандіозну геніальну співрозмовник надягають у вухах. Чи ми бажали це чи ні.



А коли вона прийшла до нашого заміського будинку. Вона оцінила природа і наша гостинність, але вона ніколи не торкалася пальця. Всі питання про прибирання будинку минулі. До тих пір, як ви лежите в гамак, прочитайте книгу або прогулянка в лісі.

Коли діти подарували нам онуки, то тільки гірше. У співвідношенні взяли їх більше і більше. Вона повинна перевернути нас проти неї. Діти приходять в наше село і носи перетворюються. Аристократичний бабуся бере її за кордоном на курорт, і тут знаходиться річка і ліс. Занадто прості бабуся, щоб дати їм. Ми були боляче. Так, у нас немає ступеня, але якось ми підняли два діти. Хочу вірити, що добро і гідні люди.



Коли діти зростали і виросли з гнізда, моя дружина і я залишився в нашій квартирі. Спочатку був порожній і сумний. Дуже багато номерів для двох з нас. Але потім ми звикли до неї і навіть потрапила в смак. Щоб жити в старому віці, це гарне.

І сталося випадково. Моє син прийшов і зробив несподіваний запит. Просимо залишатися з дружиною і дітьми. Орендували квартиру, але Артем вигорнув з бізнесом. Тепер не вистачає грошей, вони не можуть дозволити собі орендувати. До школи зайшли ще два дітей.

1 999 р.

Звичайно, ми погодилися. Як я можу допомогти мені? З дружиною був ще щасливий: тепер вона зможе провести більше часу з онуками і побачити її син частіше.
Але сюрприз не закінчувався. Син отримав свою згоду, а потім попросив дати нашим дорогим виконавцю в квартиру. Маргарита Іллінична несподівано для всіх нас було зменшено, а потім відправлено на пенсію. Тут діти і вирішили взяти на себе деякий час, щоб дати їй один і зберегти гроші на майбутнє.



Хто є аристократом для такого повороту ми не готові. Прийняття в одному житловому просторі все більше, і навіть з незнайомцем. Дружина настала. Де підійде: три господині в одній квартирі? Крім того, два з них аристократичні. Тут підраховують години до першого головного карелі і скандалу. І я не хвилювався з цією ідеєю. Чому нам потрібна?

Син продовжує сидіти захоплено. Це чудовий варіант. Ми вже живемо в країні з весни до осені, і не помітимо про присутність нашої матері. Вона буде виглядати після своїх онуків, візьміть їх до школи і до мугів. "І продовжую викрутити дітей, проти дідівок, щоб налаштуватися", - сказав він.



Моя дружина і я консультував і дав нам сина вироку. Ми приймаємо його і Емілія, онуки теж, і нехай Маргарита Іллінична залишатися в її квартирі. Син буде відсортувати речі, встановити бізнес і повернутися до свого колишнього життя. Ми допоможемо йому за гроші. У нас немає нічого для наших дітей і онуків.

А незнайомець з грішними манерами не потрібно вдома. Не існує причин для онуків, щоб слухати всі дні до тих, хто аристократ і як він краще, ніж смертники. Ми звикли до тихого життя і не будемо нічого змінювати.



Моє син все ще вважає, що ми змінюємо наш розум. Крім того, дочка-в-права додає палива в вогонь - вона хоче її мати поруч з нею. Але ми абсолютно на власній. Принесіть у Вашому домі співрозмовник не гарну ідею. Тим не менш, що ситуація не є критичною. Такі радикальні заходи без застосування.

Але загиблий аристократія триває. Як вирішити цю проблему і не переварити з усіма на шматки? Будь ласка, зв'яжіться з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное