Чому Тамара Гвердтителі живе в тіні протягом двох років і як розвивається її кар'єра зараз

За майже два роки Тамара Гвердтителі жили від соціальних партій. Що відбулося в знаменитій співачки і де Гвердці Я зробив минулого року. Редакція "Сайт" Приготований для своїх читачів свіжі новини від життя Тамара Гвердтителі.



У лютому 2022 року співак позбавив Росію. Немає пояснення і не потрібно говорити. Причиною для Тамара Гвердтителі дуже поважна. Її матір був серйозно хворим і вона повинна бути порятунку швидко. Тамара, разом з матір'ю Інною Вовною Кофманом, вирушила до Ізраїлю в одному з кращих клінік. Але, алас, навіть ізраїльські лікарі не можуть створити нове серце, яке збите в грудях матері. Інна Вовна була 83-річною, і Тамара Михайловна залишилась окремо. Напередодні року батько Михайла Павловича Гвердцялі.



У житті кожної людини близькі люди. І догляд за ними завжди болісно впливає на життя дітей. Так сталося з Тамара Гвердтителі, після того, як особиста трагедія, вона закривала від соціальних фусів. Вона обмежує спілкування для близьких друзів і сім'ї. Всі концерти були скасовані, і всі проекти були передані на пауза. Після того, як Тамара Гвердтителі також почали мати проблеми зі здоров'ям. Вона мала пройти кілька разів на обстеження і лікування.



Деякі журналісти кредитують Тамара Гвердтителі від виходу зі сцени з політичною незгодою з російським урядом. Але сама співачка ніколи не висловила це і досі залишається заслуженим артистом Російської Федерації. Але співак відмовляється до Росії і співати за росіяни. За даними деяких звітів, вона підняла свою плату за три години виконання до 50 тис. євро та за межами Росії.



Співак живе зараз в розкішному особняку в Тбілісі. Але також про принадійну активність не забуває. Так, 2023 був дуже насиченим виступами в США. Тамара Гвердтителі виступали в таких великих містах Америки, як Лос-Анджелес, Денвер, Сан-Франциско та інші. Не хочу рекламувати свою екскурсію по Америці. Але такі речі, як важко приховати. І, звичайно, громадськість відразу почала перебувати і вимагати позбавити співачки російського громадянства. Цей скандал швидко відхилявся, особливо з самого співачки не прокоментував ситуацію.



Співачка навіть захотіла звинувачувати, що вона знімала з репертуару пісень російською мовою. Тамара Михайлівна не могла стояти її і прокоментувала, що неможливо видалити ці пісні з її репертуару. «Музика не має меж. Моє свято - це букет квітів, де кожен квітка представляє пісні російською, грузинською, українською, білоруською, французькою, ідишською і івритовою. Я щасливий, що я послужу музику, і я не хочу, щоб вижити. У квітні 2023 року в Єревані відбулася прем'єра музичного бульвару Андрія Ллойда Webber, де Тамара Гвердтителі відігравала основну роль німого кінозірки Норма Десмонд.

Яким планам співачки є 2024, залишається таємниця. Тамара Михайловна не рекламує свій тур графіком і продовжує проводити вільний час в місті Тбілісі. Але незважаючи на все, шанувальники все ще чекають на свої нові концерти і дуже багато пропустіть свій голос.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное